Vypadá to, že Steve a Doug Butabiovi se nikdy nedostanou na seznam hostů slavného tanečního klubu Roxbury. Jenže když se setkají s jedním jeho řádným členem, zdá se, že mají vyhráno. Jejich nový kamarád propašuje dvojici dovnitř a bratři se tak ocitnou přímo uprostřed třpytivého světa, o němž dosud jen snili. To je ale trefa! Bratři Butabiové přece nejsou žádná béčka a odteď to chtějí dokázat celému světu...prostě to roztočit! (oficiálny text distribútora)

sramek07

Velmi stručně. Lidé, kteří nechápou tento druh humoru, který je na sebe vrstvený do několika rovin, nemohou posoudit vnitřní kvalitu a sílu tohoto díla. Vskutku, o jednoduchý humor nejde, aniž si to každý uvědomuje. Stačí hledat a puknete smíchy..tenhle humor neprodukují idioti, i když se to někomu může zdát. Velmi vtipná a chytře napsaná komedie s kultovním podtextem! ()

Skeret

Klasika, prostě srdcová záležitost. Tenhle film je taková kravina až je to geniální. Poznám hrozně moc lidí, kteří při poslouchání "What is love", začnou házet hlavou do strany. Ve filmu jsou skvělé vtípky a skeče. I když má tenhle film hodně much a kvalitou se nedá srovnávat s "lepšími filmy". Pro někoho debilovina, pro mě komedie number 1. ()

billcarson

Další nehorázný provar, který polechtá bránici na maximum. Parodie s Jimem Carreym a noční jízda městem po klubech v autě je boží. A taneční kreace těchto borců by s přehledem ve Stardance neměly obdoby ani konkurenci. ()

Darriel

Nemám rád hloupé komedie typu Blbý a blbější. Tahle je podle mě dost podobná, ale někdy záleží na okolnostech, kdy film vidíte, kolik hlášek z něj pak používá vaše okolí a proto je Noc v Roxbury pro mě klasika. ()

kubra

Tak tenhle film je klasika..pokaždé když se na něj podívám tak se směju.. viděl jsem ho poprvé před mnoha lety a přirostl mi k srdci.. ()

crasher

Ať si říká kdo chce co chce, jeden z nejlepších filmů, co člověku zvednou zaručeně vždycky náladu nehledě na to, jak moc je to reálný nebo pitomý! Někdo určitě bude psát či říkat věci ve stylu, že to nemá hodnotu, náboj, smysl bla bla bla... ale kurňa lidi, dyť je to komedie!!! A kdo má v sobě smysl pro humor (aspoň trošku živější, než ten anglické :P ) a občasný nadšení pro dělání kravin a to strašně ujetých kravin, jako třeba cukaním hlavou do boku v rytmu a sem tam u toho rozbit okýnko u spolujezdce v autě nebo si prostě úžasně zaválet naHadaway a jeho What is love, tak to je film právě pro něj! Rozhodně se neztratí ani při dlouhé cestě s bandou busem nebo někde v chatě na horách a v kombinaci se Zohanem jsou to dva těžce se odreagující filmy ode všeho možnýho a hlavně dva filmy, který vám rozhodně vykouzlí chechotající se smích na tváři vaší i vašich blízkých! U mě 100% ale abych byl objektivní, tak to nechám na 90% :D Proč? Protože takových správných (a ne trapných! ) komedií je fakt málo :( PS: Šaháš mi na prdel?! :D ()

JaninaM

Viděla jsem to poprvé a říkala si, hrozná kravina. Ale výběr hudby je super, takže jsem neodolala a pustila znovu a znovu. Pokaždé narazím na novou hlášku a opravdu se bavím. Nenáročná, bláznivá komedie, super k žehlení. ()

Lucie505

Nemůžu se rozhodnout, jestli se mi to líbilo nebo ne. O čemž tedy svědčí i fakt, že jsem si to pustila asi na 4x, než jsem se rozhodla u toho vydržet. Ve finále mi to připadalo vlastně docela sympaticky ujetý. A zdejší soundtrack je základem dobrého večírku! :-) ()

Kahlo

No ja som sa na filme schuti zasmial. Celkom sa mi to páčilo, tie staré soundtracky pekne dopĺňajú "staré časy diskoték" ()

shakeXL

Tak co, tak co dáme tanec?.................A neuvěříte, kdo to byl - EMILIO ESTEVEZ !! Ten slavnej herec...... Saháš mi na zadek? Ne. A chtěl bys? :D:D:D Ve své podstatě blbost jak mraky ale některé filmy jsou jen a jen bláznivé komedie se spoustou triviálních hlášek a to je noc v roxbury. A ty songy (haddaway, la bouche, ace of base) to je taky síla!! ()

Martin-87

Jednoduchá, místy infantilní zábava. A přesně o to v tomhle snímku jde. Spousty dnes už v mém okolí zlidovělých hlášek. Skvělý "úchyl" Will Ferrell tu opravdu svojí demencí vyniká. Hodně komentářů film hodnotí jako blbost, ale neuvědomují si, že snímek je jen o tom se pobavit při nudném deštivém dni, a ne nad ním filozofovat :) Za mě 80% Šaháš mi na zadek ? Pane, z místa kde stojím je to fyzicky nemožné. Á, znám tvý triky. ()

obyč.divák

Legenda která si na nic nehraje a na rozdíl od Klubu sráčů se obejde bez trapnýho fekalního humoru .....mno a ta mjůzik mého mládí :-) Od začátku do konce sranda jak má bejt ()