Vypadá to, že Steve a Doug Butabiovi se nikdy nedostanou na seznam hostů slavného tanečního klubu Roxbury. Jenže když se setkají s jedním jeho řádným členem, zdá se, že mají vyhráno. Jejich nový kamarád propašuje dvojici dovnitř a bratři se tak ocitnou přímo uprostřed třpytivého světa, o němž dosud jen snili. To je ale trefa! Bratři Butabiové přece nejsou žádná béčka a odteď to chtějí dokázat celému světu...prostě to roztočit! (oficiálny text distribútora)

prometheusll

Zase perfekto komedie,které jsem se smál :) je jasné že tohle se nezapíše do akademie Filmů,ale u tohodle se na tohle vůbec nesmí koukat a musíte se zapojit do toho humoru,kerý v tomto filmu rozhodně je,.. ()

B.e.r.n.y

Kdyby se na dnešních diskotékách sem tam objevovaly případy, které zde ztvárnili Chris Kattan a Will Ferrel, možná bych se tam občas také objevil. Nablblá komedie, která svoji funkci u mě splnila velice obstojně. Bavil jsem se skvěle. ()

Dunno

To je tak neuvěřitelně blbý s tak neuvěřitelně chytlavýma disko hitama, že stojí za to se na to jednou za čas podívat. Stopáž filmu k tomu i vybízí a za tu chvíli to nestačí ani nudit. Akorát nedoporučuji po zhlédnutí filmu jet autem za poslechu nějaké jen trochu rytmické písně. Některé věci jsou prostě nakažlivé… ()

Kinderr

Ujetá komedie o dvou bráchách, který jsou opravdu hloupý, ale mají štěstí. Nic převratného,ale pár vtipných scén se najde. ()

dave91

Praštěná komedie.Je zvláštní,že některé tohoto druhu beru a hodnotím hodně vysoko.Tuto ne.A nebýt tam hezkých ženských postav,dal bych jen 2*.Na uvolnění a sem tam zasmání to je dobrý. ()

Mahalo

Super film, hodně jsem se nasmál a pouštěl jsem si ho znovu a znovu, vlastně to byl a je můj nejoblíbenější film, vždy si na film vzpomenu když slyším tu písničku "What is love", například když jsem hrál Saints Row IV, v misi kde letíte tou lodí a začne hrát "What is love" tak jsem si vzpomněl na tento film a zasmál jsem se, spoustu vtipných scének, nechápu jak tak skvělí film může být v modrém čísle, sice některé scénky byly nudné a takové nemastné neslané, ale to zachraňovaly jiné scény. ()

Peddro

Stejný případ jako ostatní puberťácké komedie, většině vrstevníků se to líbilo, ale mě to nudilo i ve čtrnácti letech. Prostě jsem v tomto humoru žánru nenašel zalíbení. Jedna hvězdička za hity. ()

JaryKury

Začátek éry jednoho herce ( Will Ferrell) , začátek éry dobrých komedií z tohoto prostředí. Hlášky, gagy, trapasy a tance z tohoto filmu jsou tak ulítlé, až jsou skvělé. A to vše na diváka, který se chce zasmát a odpočinout u filmu, funguje. Víc v tom člověk nemůže hledat. K tomu skvělé soundtracky, ušité filmu na míru. Jednoduchý děj dobře podaný, skvělé písně a dva pošahaní herci...to na mě v této komedii platí. Dnes už legenda. ()

Pargin

Film disponuje parádním soundtrackem a pro všechny milovníky 90 let je to skvělé poslouchat. Film není pro všechny, ale pro labužníky ano. ()

Robbie

Klasika, lepšiu blbosť som ešte nevidel. Spolu so zvieracím detektívom moje obľúbené vymydleniny :-)) Ale rozumiem rozhorčeniu miestnych odborníkov s 0 zmyslom pre neinteligentný humor. Do tohto filmu musíte proste dorásť! ()

Sashmen13

Totalně nejlepší/nejblbější komedie. Je to stupidní. Je to retardovaný. Ale je to docela solidní sranda, která je svým způsobem originální. Best hudba a nejlepší taneční motivy zajištěny. Za vše mluví nápad: udělame klub, kde vevnitř bude venku a venku vevnitř.... JÓÓÓÓÓÓÓÓ ()

Kvapca24

Dle hodnocení okolních uživatelů ten film buď milujete nebo nenávidíte!!! Pro mě kultovní film, množství nezapomenutelných hlášek, disco soundtrack a je mě úplně fuk jestli ten děj dává nebo nedává smysl. K tomu přidejte parodii s Jimem Carreym a nevím co víc k životu potřebujete! "Tak co?!" ()

Dumaru

Noc v Roxbury je komédia ako stvorená pre tých, ktorí vyrastali na disku 90tych (tak ako ja). Keď sa stretne vo filme pár cvokov, pridá sa do toho tanečná hudba a urobí sa z toho nenáročná komédia vznikne Noc v Roxbury. Svojskí bratia Butabiovi sa snažia dostať do slávneho klubu Roxbury a zažívajú jeden trapas za druhým. O tom celý film je, ktorý sprevádza vynikajúca disko hudba 90tych rokov - odporúčam vypočuť si soundtrack. U mňa za 4 hviezdičky, máloktorú komédiu si pamätám aj po čase ako práve túto,,, ()