Vypadá to, že Steve a Doug Butabiovi se nikdy nedostanou na seznam hostů slavného tanečního klubu Roxbury. Jenže když se setkají s jedním jeho řádným členem, zdá se, že mají vyhráno. Jejich nový kamarád propašuje dvojici dovnitř a bratři se tak ocitnou přímo uprostřed třpytivého světa, o němž dosud jen snili. To je ale trefa! Bratři Butabiové přece nejsou žádná béčka a odteď to chtějí dokázat celému světu...prostě to roztočit! (oficiálny text distribútora)

Merenre

Devadesátá léta byla dekádou zvláštní infantilnosti, naivity a optimismu a tato brilantní parodie ukazuje to nejlepší z této nádherné doby, která zůstane navždy v mém srdci stejně jako film samotný. Scénář i hercké výkony jsou prostě vycizelované k dokonalosti - co věta, to perla, co výraz, to tisíc slov... pro někoho brak, pro mě zhmotněná genialita... "Co je to za hnus?" "Skvělej koktejl, srovná mi inzulín a hormony a dosáhnu fyzického vrcholu" "Barbaro, přines kameru, Doug dosáhne vrcholu!" ()

Jayk19

Takoví slabší sráči kluboví,slabší hudba i když kultovní 90tky,méně švihlé postavy.Na jedno podívání možná,na podruhé ale už všechny tři opakující se gagy znáte takže dvě hvězdy za hudbu,zde ne moc dobrého ferella. ()

Krystufek

Pro někoho nehorázná blbost, pro někoho geniální komedie. Hlásím se k té druhé partě, i když chápu tu první. Prostě Noc v Roxbury je taková blbost, až je to vlastně geniální. Tenhle filmek se stal součástí mého pubertálního dětství a ještě dneska se na něj ráda čas od času podívám. Má to úplně jednoduchý děj, ale ty hlášky! Na těch to stojí. „Šaháš mi na zadek? – Ne! – A chtěl bys? – Ne! Měl bych?" Připočtěte k tomu přiblblé výrazy Douga a Steva plus super soundtrack a jsou to jasné čtyři hvězdičky. ()

KennyJ

Tenhle film se snad ani nedá okomentovat. Vymyslet scénář o dvou blbečcích t už tu bylo, ale zahrát je a navíc je zahrát dobře to už chce víc než jen úsměv. U filmu „Blbí a blbější“ se to Jimu Carreymu a Jeffovi Danielsovi povedlo na výbornou. Dle mého názoru se to Chrisi Kattanovi a Willu Ferrellovi podle taktéž perfektně. ()

F2003F

Toto je pre mňa v TOP3 komédii všetkých čias s bezkonkurenčným soundtrackom. Blbé, ale brilantne napísané (údajne sa na tom z veľkej časti nepriznane podieľal Jim Carrey) a presvedčivo zahrané s veľkým množstvom pamätných úsmevných momentov. „Duji, šaháš mi na zadek?“ „Pane z miesta, na ktorom práve stojím je to fyzicky nemožné“ „Znám tvý triky Duji“ ()

Dezolátos

Nejde o nějaký filmový zázrak, ale jako komedie je opravdu vynikající. Pokud chcete vidět komedii, u které se opravdu nasmějete, tahle je pravá. Pro dnešní generaci to asi úplně nebude, ale pokud nejsi zaujatý komedií, ve které se mluví jen sprostě, film se ti bude líbit. Komedie totiž není jen o vulgární mluvě.. ()

argo.smile

Tak toto bola blbina, ktorá nenudila. Treba vypnúť a baviť sa. Emiiiilioooo, ten slávnej herec a Grieco, sám kráľ Jump Street 21 😂😂😂 ()

Leb_Halabala

Z tohodle filmu si odnesete dvě věci. Naučíte se perfektní tanec na song od Haddaway a připomenete si spoustu starejch disco hitů. Jinak je to (naštěstí) svižně ubíhající komedie o dvou bratrech, který choděj do klubů a chtěj si jednou založit vlastní. Divák se nikdy necejtí moc trapně a zasměje se u pár dobrejch humorů a odejde s pocitem, že si to za pár let nabízne znovu. ()

DJMaroko

I po 25 letech je to stále pecka mého mládí a pro mě kultovní záležitost. Celý tento film stojí hlavně na skvělé hudbě a geniálním českém dabingu. Rozumím tomu, že kvalita je na nízké úrovni, ale kdo na tom nevyrostl tak tomu dnes ani nemůže dát plný počet jako já. Hlášky z tohohle filmu používám dodnes. Šaháš mi na zadek. ()

tvujkolega

Jak se tak dívám no to vaše hodnocení, tak asi budu muset předvést kvalitní obhajobu mého hodnocení nebo budu vypadat jako idiot. Takže: Aby bylo jasno. Velice se mi nelíbí rádoby komedie jako Prci......, Holky to chtěj......., Kluci to chtěj...., Roadtrip....atd. a nejradši bych takovým filmům dával hodnocení odpad!. Zkrátka je to brak filmového průmyslu a komerční ždímání peněz z nadržených teenagerů. Fuj! Stejně tak je snad všem jasné, že tato "komedie" Noc v Roxbury je po všech filmařských stránkách podobným brakem (nulový příběh, laciné provedení.......) až na fakt, že je tak neskutečně trapná, až se tomu musíte smát. Trapnost je zde skutečně dovedena do extrému, a přesto, či právě proto je tento film dokonce ZÁBAVNÝ, a to je, vzhledem k jeho kvalitám, co říct. Díky tomu dávám tak vysoké hodnocení. Zkrátka překvapivě příjemná oddychovka s některými dokonce "kultovními" (s rezervou) dialogy. A navíc vysloveně skvělý soundtrack. ()

PavHer

Ulítlé komedie s (aspoň náznakovým) nápadem opravdu můžu, jedna z takových je i Noc v Roxbury. Příběh dvou přerostlých looserů, kteří se dostanou do 'vyšší' společnosti v klubu si klidně ještě někdy pustím, a ne jednou! ()

Disha

Můžete tvrdit,že film není ničím zajímaví,žádné dobré herecké výkony,ale už dlouho jsem se tak nazasmál,jako u této komedie-jednoznačně 5! ()

Mic-hal

2 bratri kteri sni mit svuj vlastni nocni klub. Nesmrtelne hlasky kolujici mezi snad vsemi kteri tento film videli. Me diky skvelym scenam neomrzel ani po 5 zkouknuti Nesahas mi na zadek? ()

haasha

Tenhle film je tak strašně trapný a stupidní, až je úplně vynikající. Viděl jsem ho několikrát a nestydím se za to. Příběh dvou vypatlaných (jinak se to říct nedá) bratrů nabírá na obrátkách každou minutu. Oba ze všeho nejvíce touží po vlastním tanečním klubu a úspěchu u dívek, ovšem nemají ani jedno. Práce v rodinném květinářství je kupodivu neuspojuje a nevylepší to ani občasný flirt po telefonu s jistě božskou ověřovatelkou platebních karet. Samozřejmostí jsou romatické, až srdceryvné scény: např. když se jeden z bratrů po hádce odstěhuje... (Do zahradního domku! Bez kabelovky!!§) BTW: Šaháš mi na zadek? ()

minichaN

Film jako Noc v Roxbury, který mě zaujal oldschoolovým pojetím z 80-tých let je velice zábavný, už jenom co se týče hlavních aktérů v podání dvou streštěných bratrů co si myslí, že ve svém věku by pořád měli objíždět diskotéky.Ale to není určitě minus tohoto filmu ba naopak…plno zábavných scének hlavně na úkor právě těchto kluků.Nejvíce mě zaujal závěr filmu.Písnička What is love je prostě nej..J ()