Masaker v Texase

• Slovensko Texaský masaker motorovou pílou: Nová generácia (viac)

Vilmer je notorický zabiják, který svou oběť vždycky nejdřív důkladně vystraší a pak ji zabije. Tentokrát se mu do rukou dostala skupina mladých lidí, kteří uvízli po autonehodě uprostřed noci na opuštěné cestě. Vilmer je expert svého oboru a zná stovky způsobů jak zabít svoji oběť tak, aby co nejvíc trpěla. Ještě nikdo mu nedokázal uniknout (oficiálny text distribútora)

kaylin

„Masakr v Texasu“ je jednoduše špatný film, protože tvůrci už nevěděli, co dělat, a tak vykrádají, bezostyšně a tupě, předchozí díly série, vytváří tak nudný příběh, který nudí a nebaví, navíc je zde naprosto minimální hororová atmosféra, což už je skutečně celkem překvapivé a pro sérii prostě špatné. Z dnešního hlediska je to pak zajímavé jen proto, abyste zjistili, jak začínali známí herci. ()

FilmFan24 odpad!

Během sledování tohoto "skvostu" jsem byl udivený jak z Divíkova! Promarnil jsem 83 minut života! Ten film je opravdu, ale opravdu strašný! Nedoporučil bych snad ani největšímu nepříteli! ()

AlistairMir

Fňuk muselo to přijít...tohle už neokecám ani já. Katastrofa tenhle film ale zase na druhou stranu...super komedie...Jako utíkat před autem po cestě když všude kolem jsou stromy kam se můžu schovat to ještě poberu...ale že René a Meťů po tomto skvostu a výkonu prorazej to by tehdy nečekal asi nikdo avšak možná to je díky jejich rvačce o dálkový ovladač na Matthewovu nohu...to jsem opravdu řval smíchy...Z Leatherface je total žena !!! Blbec co míří na namachrovaného klaďáka ho před sebou žene do domu tím způsobem že mu klaďák ležérně zavře dveře před nosem, nahodí ramena a jde se vyčůrat. V koupelně uvidí mrtvolu a řekne...juj to jsou věci asi bych měl jít radši pryč toto místo jest nějak divné...Nežertuji toto vše a mnohem více ve filmu potkáte...CO TO SAKRA JE? Už vím...MASAKR :D A to totální... ()

dyfur odpad!

...v popise je uvedené horor,thriller....neplatí ani jedno...záver z filmu ostáva len jeden :trápnosť - samé jačanie,behanie zabijaka s nohou na ovládanie...mladí idú na nejaký ples a keď sa vracajú za dve minuty sú v temnom lese, kde zablúdia a zrazu chalúpka...to,že sa rozdelia,aby ich ľahšie zmasakrovali je "úžasne prekvapivé" ... Renée Zellweger, Matthew McConaughey musia byť" pyšní "na svoje začiatky...nič napínavé ani hrozné -ako veľmi slabá parodia na horory ? ani to nie ...suma sumarum -som rád,že som to dopozeral-poznamka pre seba"toto už nepozeraj viackrát.. ()

peto12

Niektorých bavia horory. Mňa tiež. Sú i horory, ktoré má moc nebavia. Tento horor moc ma neoslovil. Niečo mi to pripomínalo i komédiu. ()

Martin741 odpad!

Najhorsie, co sa hororu moze stat, je ze sa divak zacne rehotat. A to som sa zacal ja nad dementnostou scenara a kul zabijakom McConaugheym. 0 % ()

peiton

V Texase možno áno,ale masaker to rozhodne nie!McConaughey v zápornej úlohe?!Zvláštna skúsenosť sa na to pozerať.Verte mi.Toto sa bude len ťažko predýchavať. ()

cariada

Další verze Texaského masakru ,ale poněkud prazvláštní. Někdy je to spíš do komedie. Nelogické chování postav je až moc vidět. Místy se z toho stává fraška když si zbylá dívka vezme slovo a všechny tam seřve a docela to ,má úspěch . Hraní si s ovládáním jakési protézy na noze je velice divné. Do toho muži v černém. No slabší horor. ()

Koly

Co to kurva mělo být? Leatherface je ženská, nebo nějaký zasraný transvestita? Tak trapnou partičku ubožáků, kteří měli představovat hlavní zaporňáky a starat se o zábavu ve filmu, jsem už hodně dlouho neviděl. Přitom se to nerizjíždělo vůbec špatně. Ale s nástupem Leatherface v převleku ženské a příchodem chlápka, co jezdí v limuzíně (co tam dělal????) to šlo všechno do hajzlu! Určitě nejhorší díl série!! ()

kosta73

Na první pohled je to hrozná hloupost, ale pokud si dáte do souvislostí závěr a originální dovětek k názvu filmu, tak z toho hned vyleze něco úplně jiného. ()

SAWLM

Můj první texaský masakr. :) Hodnocení není extra slavné, ale pro mne je to jeden z nejoblíbenějších. Vlastně mám ráda všechny. ()

YumiOkami

ᴍᴀᴛᴛʜᴇᴡ ᴍᴄᴄᴏɴᴀᴜɢʜᴇʏ ꜱᴛᴏʟᴇ ᴛʜᴇ ᴡʜᴏʟᴇ ꜰᴜᴄᴋɪɴɢ ꜱʜᴏᴡ! nebylo to zas tak hrozný. nejdřív byla nuda, dementní postavy se bavily o dementních věcech, ale ve chvíli, kdy se ve filmu objevila šílená sadistická rodinka, se začali dít věci. renée zellweger utíkala, křičela a rodince mezitím vystydla večeře. pak tam šoupli ilumináty a konspirace a já si jen říkala “what the hell is going on???”… nebudu lhát, zasmála jsem se. a navíc leatherface byl dost creepy (a hodně připomínal eda geina). pro mě tedy OK :-) ()

Mishqo odpad!

Väčšina filmu je len obyčajne tupá a otrasná, typické béčko ktoré sa hraje na niečo čím nie je. No posledných zhruba 20 minút, tak to bola úplná travestia a vrchol stupidity. ()

lykan9 odpad!

To jako vážně udělali z Leatherface transku. Kterýho vola mohlo něco takového napadnout. Všechny známé hororové série mají nějaký ten nepovedený díl, dokonce i velmi špatný, ale Kim Henkel dokázal udělat z této hororové klasiky něco totálně odporného a zároveň znevážil práci všech předchozích tvůrců. Za tenhle film bych Henkelovi přál, aby se dostal Leatherfaceovi na stůl. Věřím tomu, že Zellweger a McConaughey se nyní stydí, že se něčemu takovému propůjčili. ()