Jurský park 3

• Česko Jurský park 3 (viac)

Doktor Alan Grant (Sam Neil), paleontológ svetového mena, sa i naďalej venuje štúdiu dinosaurov. Práve sa mu podarilo dokázať, že velociraptory disponovali vysokou inteligenciou a schopnosťou vzájomnej komunikácie. Ale na otrasné osobné stretnutia s pravekou faunou sa snaží zabudnúť. Závratná finančná ponuka manželov Kirbyovcov (William H. Macy, Téa Leoniová), ktorí si chcú zalietať nad Isla Sorna, spôsobí, že sa spolu so svojím asistentom stane ich odborným sprievodcom. Keď však lietadlo zamieri na pristátie, pochopí svoj omyl. Tí dvaja – nie príliš bohatí rozvedení partneri – práve na Isla Sorna stratili štrnásťročného syna Erica (Trevor Morgan) a sú odhodlaní ho zachrániť stoj čo stoj. Niekdajšia základňa Jurského parku je v troskách, ale dinosaurom sa tu darí a človek je pre nich nevítaným votrelcom... (TV JOJ)

bocy

V celku dobrý film, ale na réžiu Stevena Spielberga sa jednoducho nechytá...trošku škoda, ale aj tak je to dobrééé. ()

anubissass

Není lepšího zpracování těchto pravěkých potvor ... pamatuju se, že před 5, 6 lety jsem byl připosr... strachy, v tomhle díle zejména z těch létacích ptakosaurů či pterodaktylů či jak :-) koukatelné i dnes. 4* ()

wierzbowski

Tenhle film je dobrej. Akčních scén habaděj, napínavé taky, akorát dlouhý, zpracování na vynikající úrovni, nenudil jsem se ani vteřinu. Logické díry, ano trochu moc, ale to je jedíný důvod proč nedávám 5 ***** Tenhle film JE dobrej. Takhle nizké hodnocení si Jurská trojka nezaslouží. ()

spike.sg

Říká se, do třetice dobrého i zlého. Hned je vidět, že otěže převzal jiný režisér a bohužel k horšímu. Film je chudý a Joe Johnston nevyužil potenciál, který se mu nabízel. Dinosaurů je tam po skromnu a kdyby tam nebyli byl by to obyčejný tuctový film, kterých je všude až moc. Škoda. 50% ()

djkacko

Na moje prekvapenie film má naozaj rýchly spád od začiatku do konca, celkom slušne som sa bavil možno aj preto že som od neho nič nečakal. Typická kinová záležitosť ktorú treba vidieť na plátne a s poriadným zvukom, nebol to až taký prúser môže byť ()

KristKrist

O dost lepší než dvojka. Ano na skvělou jedničku to nemá,ale s čistým svědomím dám nadprůměrné hodnocení,protože film mě bavil,byl napínavý,herci hráli dobře. Čekala jsem,že to bude průšvih jako dvojka,ale po půl hodině filmu jsem věděla,že to tak nebude. ()

stando76

Bol som na to kedysi v kine.Malo to dobré triky.To sú všetky klady.A teraz zápory:"krátka stopáž,Téa Leoni(nesympatická herečka a ešte nesympatickejšia postava v tomto hlúpom filme),debilný dej".Musím si to asi pozrieť ešte raz,ale strach mi nedovolí! ()

Profík

Jedničku si pamatuju dost dobře a byla to pecka, dvojku naproti tomu téměř vůbec a pro mě to byl dost průšvih. Od trojky jsem nečekal nic převratného a dostal jsem film,se slušným tempem, dobře obsazený a dlouhý tak akorát, aby nezačal nudit. 70%. ()

mufy001

O chlup lepší než dvojka. Viděl jsem až po 11 letech od natočení a nevím proč... Zbytečné obavy? Od začátku až do konce super film, nenudil jsem se... Nicméně na jedničku nemá! 8/10 ()

Niko_DA339

Nechcem to hovoriť, ale toto je zatiaľ najslabšia časť Jurského Parku. Vrátenie dvoch hlavných hrdinov z prvého dielu malo film očividne pozdvihnúť v očiach divákov, ale za takým takpovediac neúspechom skôr stojí to, že to bolo nakrútene skôr len ako nejaká odreagovka. Prvé dva diely sa tvárili vážne, zatiaľ čo tretí sa na začiatku tvári ešte vážne, ale potom to naberá na rýchlosti a celý film vyzerá skôr ako menej kvalitne odfláknutá práca, ktorá mala za úlohu len zinkasovať tučný balík peňazí. Je síce pravda, že film sa podaril a mal mnoho kvalitných scén, na ktoré by sa dnes už asi len málokto nechal nahovoriť - napríklad Spinosaurova hlava v lietadle či scény v kanóne. No každopádne, není to hrozný film, ale není to ani ten najlepší, no každopádne je to kvalitnejšie dielo, ako Raptor Island či mnohé daľšie, ktoré len ťažili z tejto doposiaľ moc nevyťaženej tématiky :) ()

Gattolino

Skoro lepší než zbytečně vyexaltovaná dvojka, byť z pera páně Spielberga, ale tady je to všechno trochu věrohodnější, není zde ta protivná armáda kreténů, kterým divák přeje chtě nechtě sežrání od první vteřiny, sympatický kontrast předsudky spoutaných dospěláků vůči logice přemýšlivého teenagera, pár vtípků (mobil v břiše a posléze v lejnu Spinosaura), prostě dá se to docela vidět. ()

nandu991

Zbývalo už jen dokončit trilogii. Po dvojce, ktera byla trochu obšlechnutá jednička (ve stylu, přijedu, je to hustý, je to ješté hustší, těžkej problem s raptorama a pak konec) jsem očekával něco hodně podobného, ale celkem mě to i překvapilo. Hlavně protože konečně přišly na scénu i ty létající potvory. Nebylo to žádný veledílo, ale nebylo ani špatný. Prostě akční oddychovka u ještěrek. ()

Problémové filmy

Problémové filmy

10.02.2008

Dva snímky se v posledních týdnech dostaly do vážnějších potíží, ale podařilo se je včas zachránit před tzv. development hell (peklem nikdy nezrealizovaných projektů). Mark Waters, od něhož brzy… (viac)