Jurský park 3

• Česko Jurský park 3 (viac)

Doktor Alan Grant (Sam Neil), paleontológ svetového mena, sa i naďalej venuje štúdiu dinosaurov. Práve sa mu podarilo dokázať, že velociraptory disponovali vysokou inteligenciou a schopnosťou vzájomnej komunikácie. Ale na otrasné osobné stretnutia s pravekou faunou sa snaží zabudnúť. Závratná finančná ponuka manželov Kirbyovcov (William H. Macy, Téa Leoniová), ktorí si chcú zalietať nad Isla Sorna, spôsobí, že sa spolu so svojím asistentom stane ich odborným sprievodcom. Keď však lietadlo zamieri na pristátie, pochopí svoj omyl. Tí dvaja – nie príliš bohatí rozvedení partneri – práve na Isla Sorna stratili štrnásťročného syna Erica (Trevor Morgan) a sú odhodlaní ho zachrániť stoj čo stoj. Niekdajšia základňa Jurského parku je v troskách, ale dinosaurom sa tu darí a človek je pre nich nevítaným votrelcom... (TV JOJ)

Cassovian

U tohto dielu sa dokážem povzniesť nad viaceré "ozubené kolieska nelogickosti", no nedokážem prijať jačiacu, hysterickú (i keď niet sa čo čudovať) estrádu kriku Tei Leoni. ()

migr

občasné slabčí chvilky připomínající nějaký trhak megakrokodil vs supržralok, ale jinak má velmi dobrý spád a nenudí 75%. ()

saint3n

sice bez Stevena, ale nějakým způsobem (hlavně ántré, kde si všichni vyříkaj, že nejsou kdo se zdáli být) mně to zkrátka baví, není to zrovna výhra, ale ani to není žádnej propadák.. inu zlatej střed ()

Sadova302b50

Kdyby se trojka brala vážně, je to na mokrý hard na hlavu a černý nápis ve sloupečku napravo. Naštěstí tomu tak není, tvůrci se pouze snaží o zábavnou akci, kterou kazí některé herecké výkony a na hlavu postavený děj. Naštěstí si vzpomněli na pterodaktyly, to pomohlo k druhé hvězdě. 38% ()

EagleSK

Uplne zbytocny diel plny nezmyslov, kde sa tlaci na pilu. Otrepane jasterice, vymyslene dinosaury, mobil v kope trusu, vystrelena svetlica vytiahnuta prave z vody, lietadlo letiace pomalsie ako beziace dinosaury a uz sa mi ani nechce vymenuvat tie hluposti. Zabity cas. ()

Oxytocin

Ohh yeahhh.... jako správný americký béčko se zakončením vyloděné americké armády, kde už chybí jenom vlající americké vlajky... Lepší než dvojka, ale scény tomu příliš nepřidají, když běžíte kolem neporušeného plotu a ejhle zrovna je tam díra. Dostanete se z ptačí klece a senzačně najdete kocábku s motůrkem ... Nemůžu si pomoci, ale ta rodinka s čele s panem "Flandersem" ze Simpsonovic rodinky je zralá na sežrání. Potrvá to hodně dlouho, než si tohle zase zopakuji. ()

Wiceman

Sam Neill je zpět!! Za mě rozhodně lepší než dvojka už jen kvůli přítomnosti výše zmíněného + částečně i díky Tée Leoni. Celý je to takový svižný, drží si to krok, akce je tu taky dost a hlavně novej větší ,,Tyranosaurus" je pořádná bestie s hrajícím břichem :D. Pořád si ale říkám, kolik inteligentních a schopnejch americkejch dětí běhá po světě :D Co je ale pro tenhle film nejpodstatnější (mnohokrát podceňováno, hlavně ve čtvrtym díle Jurskýho parku) je stopáž, která je taková, jaká se sluší a patří na tenhle typ popcornovek. Lepší čtyři hvězdy. ()

Maza2222

Po skoro podprůměrné dvojce jsem čekal ještě větší s++čku a ono ne. Sice je to kratší než první dva díly, ale po tragické dvojce opravdu překvapení. Herecké výkony se povedly, příběh taky, dinosauři byli super a bylo tu víc brutálních scének. ()

DarthArt

"Další Jurský park? Se poseru!" Asi takový pocity ve mně vyvolaly vzpomínky na fádní druhý díl dinosauří telenovely a představy, že ve trojce bude zase víc namakanců, pašovanejch zbraní a majitelů Raptor-landů. Ale pozor, jaká změna k lepšímu. Ono to má nápad, na nic si to nehraje, dinosauři jsou prezentovaný jako živý zvířata a ne jako přemrštěnej mikymaus, hlavní hrdinové jsou lidi jako já, který se stejně podělaj strachy, když na ně vycvaknou zuby o velikosti trabantu, a já se směju vtipným sekvencím ze života rozvrácenýho manželskýho páru a nezívám nudou při stupidním chlapáctví. Takže dobrý, čistá hlava, a za rok to můžem zopakovat. O čemž by se slavnýmu Spielbergovi v době Ztraceného světa mohlo nechat jen zdát. ()

Mckay

Tak tohle se moc nepovedlo ,alespon že zde hraje Sam Neill.Oproti dvou původním filmů chybí nápad a akce.Tady jsem se dost nudil a nebýt výborné scény v kleci tak by to bylo snad ještě horší. Pro mě průměr, ale je to Jurský park. ()

baronGrga

Jurský park 3 je v rámci celé jurské ságy takovou klasickou dvojkou. Sice nedosahuje kvalit jedničky, zato všechny ostatní sequely, včetně dvojky oficiální, nechává za sebou. Po vzoru jedničky se celkem obstojně snaží dosáhnout oné skoro až nepochopitelné kadence, s jakou jedna šlamastika následuje další, a i tady je divákovi nabídnut jednoduchý příběh, který funguje dobře sám o sobě bez zbytečného nášupu okázalé nebo za vlasy přitažené akce. Bohužel tam, kde před osmi lety Jurský park nepotřeboval takřka jediného dinosaura, aby divák trnul napětím, trojka nepohne ani větévkou (což naopak Ztracený svět místy zvládl). I tady se ale dočkáme vyloženě povedených scén (raptoři ve zkumavkách, voliéra, vyzvánění mobilu), které společně s lehce žánrově parodickými momentkami tvoří pěkný celek za 75 %. ()

u_vox

Zkraje tomu člověk drží palce a doufá, že dříve či později se objeví ta šance, jak se dostat do příběhu. Ale pak už jen přemýšlíte o tom, jestli někdo takový jako Tea Leoni, tedy jinak docela inteligentní bytost, má zrovna zapotřebí hystericky se prořvat celým filmem. Není to úplně nudný recyklát, ale uvěřitelnější dramatický výraz, a to i včetně Neilla, si připisují zvířátka ze svrchní jury a spodní křídy... ()

JC_Gucci

Tento film bilancuje na hraně "blbost" a "tak velká blbost, že jí stojí za to vidět". Jestli chcete vidět důstojné pokračování slavného filmu o dinosaurech, tento film rozhodně přeskočte. Jestli chcete vidět béčkový film, kde se valí klišé na klišé a všechny postavy celý film jen ječí, že si přejete, aby je dinosauři sežrali, tak u tohoto filmu se můžete i dobře pobavit. ()

Pavlis.xxx

Po výborné jedničce, slabé dvojce přichází totálně stupidní trojka. Nekvalitně udělaní a do reálného prostředí špatně zasazení dinosauři, vypatlaní dospěláci bez špetky inteligence a hereckého nadání, které nakonec zachrání dítě a neuvěřitelně hloupý příběh za který by scénáristi měli přijít hned o místo. Takovou patlaninu jsem dlouho neviděl. Tolik nelogických a absurdních scén se jen tak nevidí plus ten konec to prostě mluví za celý film. Vůbec nechápu tak vysoké hodnocení, asi by jste lidi měli přestat fetovat, protože takovej brak, kterej těží jen ze značky si 62procent fakt nezaslouží. Z celého filmu si odnesete jediné ponaučení = pokud pojedete někdy na ostrov plný zabijáckých dinosaurů nezapomeňte jet sami beze zbraně, případně si vezměte píšťalku na raptory a všude pobíhejte jako zmatení králíci a řvěte u toho jako debilové, ale nebojte se jestli jste někomu nevzali vajíčka tak se vám nic nestane a nebo se vyráchejte v hovnech dinosaura a ostatní predátoři vás nechají na pokoji. Jen pozor na 15ti metrového dinosaura, kterej k vám připlave pod vodou (i když na plavání vůbec nemá uzpůsobené tělo), aby si pak stoupl a stál po "kotníky" ve vodě.... Hlavně, že vám to stmelí rozpadlou rodinu a na konci vás zachrání (jako vždy) americká armáda. Scénka s raptorama no comment. Větší kundovinu jsem dlouho neviděl. 1* za Neilla ()

Problémové filmy

Problémové filmy

10.02.2008

Dva snímky se v posledních týdnech dostaly do vážnějších potíží, ale podařilo se je včas zachránit před tzv. development hell (peklem nikdy nezrealizovaných projektů). Mark Waters, od něhož brzy… (viac)