One Piece

• Japonsko ワンピース (viac)
TV spot
Japonsko, (1999–2024), 459 h 35 min (Minutáž: 25 min)

Predloha:

Eiičiró Oda (komiks)

Majumi Tanaka, Ikue Ótani, Kazuja Nakai, Akio Ócuka, Bin Šimada, Daisuke Namikawa, Fumiko Orikasa, Hidejuki Tanaka, Hóko Kuwašima, Hiroši Kamija (viac)

Moře, bílý písek, koráby, ale hlavně piráti. Mladý Luffy se vydává na moře, aby si splnil velký sen, stát se králem všech pirátů. Na své cestě musí překonat nejen řadu překážek, ale hlavně sehnat vhodnou posádku. Má však na své straně velkou výhodu, snědením Ďábelského ovoce získal zvláštní schopnost. Jeho tělo je z gumy, se všemi výhodami a nevýhodami, které to přináší. (Sidmar)

luccash

Genialni anime, propracovany pribeh, ale hlavne ten humor mi 100% sedl. A na to nekonecne protahovani jednotlivych pribehu jsem si uz tak zvykl, ze by to bez toho asi uz nebylo ono :) ()

Ducke

Kdo hledá kvalitní japonskou anime a neodradí ho k dnešnímu datu nějakých 651 dílů, ano 651! Tak se může těšit na kvalitní podívanou, protože s touto partičkou pirátů se člověk nenudí. Akce střídá humorné scény a je na co se dívat. Postava Luffyho je naprosto originální a nepřestává udivovat... ()

Darckol

Hodnotené po cca 200 dieloch. Následne som zistil, že čas je drahý :) V každom prípade mi nesadlo novšie grafické spracovanie a postupné naťahovanie jednotlivých scén - presedlal som na mangu, ktorá pokračuje bez zbytočných zdržiavaní v pravidelných intervaloch. Dovtedy 9,5/10 ()

Abbadon.

Co k tomu dodat... Jen těm co neviděli archy Slamáci vs CP9 a momentálně to co se motá ohledně Sabaody Archipelago ( nechci spoilerovat ) tak doporučuju ať toto anime shlédnout opravdu to stojí za to ()

ElChe

Je to super, ale je to dlouhé. Prý to bude nejdelší anime v historii, takže to vidím ještě na pár dekád, jelikož příběh se plouží slimáckým krokem jeden díl za týden. ()

Shrekito

Romance Dawn Arc: 2/5 Orange Town Arc: 2/5 Syrup Village Arc: 3/5 Baratie Arc: 4/5 Arlong Park Arc: 5/5 Loguetown Arc: 4/5 Reverse Mountain Arc: 3/5 Whiskey Peak Arc: 4/5 Little Garden Arc: 4/5 Drum Island Arc: 5/5 Alabasta Arc: 5/5 Jaya arc: 4/5 Skypiea arc: 3/5 Long Ring Long Land arc: 3/5 Nejoblíbenější postavy: Zoro, Smoker OST: 4/5 Nejlepší OST track: Overtaken, Uunan and the Stone Storage room ()

Raijin

Prebojujte sa cez starsiu animaciu a pomalsi rozjazd. Caka vas tam jeden z najprepletenejsich a najkomplexnejsich pribehov vobec. Ktory sa dostatocne doplna vtipom a i smutnymi pribehmi. Riesia sa spolocenske otazky ako otroctvo, homosexualita, manipulacia vladou, zatajovanie jedovatych latok v spotrebnom tovare a ovela viac. Nesetri sa s nicim. Bomba. ()

Angelos

One piece je gigantická sága, do které se mi moc nechtělo, ale když vás přestane bavit neustále hledat další a další kvalitní anime, je to docela dobrej nápad, jak mít na dlouho vystaráno. A chybu rozhodně neuděláte! Ačkoliv se musím přiznat, zpočátku mě tohle veledílo úplně nebralo, měl jsem pocit, že tvůrce do toho zkrátka nedává všechno. V porovnání, například s Narutem a Bleachem mi přišlo, že tomu zkrátka něco chybí, ovšem čím déle jsem koukal, tím víc jsem to začal hltat. Kolem dílu 200 už to pro mě byla jízda až do konce. V tuhle chvíli mám zkouknutých 909 dílů a můžu s klidem prohlásit, že se jedná o nejlepší shounen co jsem kdy viděl. Představivost tvůrce je absolutně mimo chápání , neustále musíte zírat s otevřenou pusou co dalšího ještě přijde, tohle je opravdu ultimátní dobrodružství.. Vybroušený diamant. Pokud váháte, zdali začít sledovat, tak neváhejte, nebudete litovat! ()

Recenzon

Momentálně, co recenzi píšu už není epizoda, kterou bych mohl vidět, proto jsem se rozhodl napsat recenzi a ohodnotit tento klenot. Jsem nesmírně hrdý na to, že jsem se rozhodl to zkouknout a ani trošku toho nelituju. Ano, byly zde epizody, které byly nudnější nebo rovnou celé arcy jako třeba Long Ring long land arc, který měl fakt mrzkého záporáka, ale tyhle věci hodím stranou. Věřím, že mezi anime by si našel své oblíbené i zatvrzelý a protivný důchodce z facebooku jenom stačí přehlédnout formu, v jaké je to podané a zaměřit se na příběh. A u mě to naprosto vyhrál neobyčejně promyšlený a živý svět One Piece. Přece svět pirátů a vodních příšer, kde můžete získat náhodné schopnosti jenom díky tomu, že sníte ďáblovo ovoce zní za mě naprosto fantasticky. Všechno je zde tak živé, a tak strašně promyšlené, že jsem z toho kolikrát i brečel buď smutkem, nebo úžasem. Skutečně Oda vytvořil neskutečný příběh, který stále pokračuje a nabíjí mě štěstím. Hlavními postavami je pirátská posádka nazývaná „Slamáci“ a každý z nich má za sebou minimálně působivý příběh, díky kterému si alespoň pár z nich zamilujeme a vždycky má člověk radost, že se do posádky připojí nový slamák. Dost se mi do hlavy zapsala i hudba ta hudba je prostě něco skvělého, dlouho jsem neslyšel tak chytlavou hudbu. Anime se skládá z arců pidi část z nich je špatná jako už zmiňovaný Long Ring Long Land arc, ale drtivá většina je naprosto bombastická jako například Whole Cake Island, Thriller Bark nebo legendární Marineford, který zůstal v paměti všech fanoušků, ale za mě to vyhrál nejaktuálnější dokončený Wano Country, který je za mě mistrovské dílo hlavně z důvodu dojemných a epických momentů, animace (fakt nejlepší animace soubojů, co jsem viděl) a taky záporáci (Kaido je záporák, ze kterého šla hrůza). Doufám, že mi One Piece zůstane v srdci pěkně dlouho. ()

George3110

Tento seriál sledujem už od začiatku ešte ke%d sa prvé časti seriálu vysielali na RTL2 a zaujal ma už vtedy. Je zaujímavé sledovať osudy posádky lode Flying Lamb a neskôr Thousand Sunny ako stále cestujú na rôznorodé ostrovy a sa musia vysporiadať so stále silnejšími protívnikmi. Keďže tento anime seriál je takisto ako väčšina anime seriálov založené na mange treba složiť poklonu aj tvorcovi Eiichirovi Odovi ktorý vedel vymyslieť rôznorodé postavy a pútavo ich zakomponovať do deja. Najlepšie je že sa nedá predpokladať čo sa stane a preto každú ďalšiu čast sa môže stať niečo zaujímavé. Takisto postavy sú veľmi dobre vykreslené a je jedno či sa jedná o hlavné postavy alebo postavy ktoré sa objavia len na niekoľko minút. Celkovo zhrnuté sa jedná o veľmi kvalitné anime ktoré si rád pozriem aj viac krát a nenudí ma. ()

Metlak

Propracovanost postav a světa mě až nezdravě děsí :) Luffyho bandu jsem dokoukal nedávno a teď už jenom sonduju nové díly. Moje top anime. ()

Avarga odpad!

Shrnu to 1-70 epizody : Ubrečená nuda, brutální stupidita 70- 160 epizody : Hrozná prdel, seriál začal být zajímavý a konečně se tam začalo něco dít. 160 - 240 epizody : Seriál se začal opakovat, ovšem dost se přitvrdilo. 240 - 310 : Seriál začal bejt nezajímavej, nudnej a natahovanej. Ani jedna z postav už mě nebaví... 310 - 363 : Stala se z toho infantilní demence, které nebere konce... Končím s tímto seriálem a vzdávám boží ódy na Dragon Ball Z - jediné právě Anime, které nezatěžuje diváka stupidními uplakanými scénami, rádoby zamotaným a zvratovým dějem. Jediné Anima, které obsahuje jednoznačné dobro a zlo, které si vydatně dá přes držku. ()

Wooke

Luffy je môj vzor. Luffy je osobnosť, akou by som chcel byť. Luffy je najväčší nervák a optimista zo všetkých na svete. Je neuveriteľné, že to môže byť v kope. Skvelý seriál, ktorý som ako decko nepozerával, no začal som ho teraz pozerať len tak, aby sa nepovedalo a vždy, keď vidím Luffyho a spomeniem si na jeho sen o tom, čo chce dosiahnuť, tak ma to namotivuje. Je to vitpné. Geniálna manga. Nevidel som ich veľa, takže nemôžem porovnávať, ale po dragon balle sa mi zatiaľ toto páči najviac. Postavy sú takmer každá iná. Nechápem, ako to tí Japonci robia, že majú toľko nápadov. Páči sa mi kombinácia starého obdobia s moderným. Bolo to tak aj v Dragon Balle a je to tak aj tu. Slnečné okuliare, aby im náhodou slnko nesvietilo do očí sú nutnosťou. A zaručujú štýl. Nechcem opisovať všetko, lebo som to ešte nevidel celé, no musím povedať, že mám zaručenú zábavu cestou do autobusu. ()

Lukinator odpad!

nechápu jak na to lidi mužou koukat ti co myslí, že je OP lepší než Naruto tak musí mít vymytý mozek, protože Naruto je nejlepší anime co kdy mohlo být. Jasně jsou i lepší anime ale OP vážně ? Proberte se ()

YUI

K One Piecu jsem se dostal sice až po Narutovi, ale hned jsem si ho strašně oblíbil. Nebezpečně chytlavé anime s velice pestrým světem a postavami. ()

Shley

Počátek seriálu je úžasný, vtipný a živelný, ale postupem času to ztrácí na humoru. Přesto se jedná o jedno z nejlepších anime. ()

Envy55

Veľmi dlho som sa prekonával, kým som sa rozhodol začať pozerať toto anime. Odrádzala ma najmä kresba, ktorá je v tomto seriáli naozaj svojská. Nenechajte sa však kresbou zmiasť. Toto dielo má všetko, čo od poriadneho seriálu divák očakáva. Výborný dej, super zvládnuté súboje a najmä výborné charaktery. Mám pozretého Naruta aj Bleach, ale musím povedať, že z tejto trojky u mňa jednoznačne vedie One piece. Samozrejme, že diely sú často naťahované, ale aspoň vdaka tomu tu nie sú nezmyselné fillery ako v predchádzajúcich dvoch spomenutých dielach. Kedže anime má už cez 550 dielov a niekedy teraz sa len manga prehupla cez prvú polku, človek musí mať na pozeranie naozaj aj čas, lebo je to silno návykové. Všetkým anime obľúbencom odporúčam prekusnúť kresbu a pustiť sa do pozerania, podľa môjho názoru, jedného z najlepších anime respektíve seriálov vôbec. ()

Lastsurvivor

Tenhle seriál má jedinou vadu-pokud nemáte rádi spoilery, nepororučuji číst názvy epizod, většinou, když to minulý díl vypadalo, že nějaká postava má umřít/prohrát, hned v názvu řeknou výsledek, nebo jak to bylo :D ()

MiTrAnDiR

Najprv som cakal a trpel tie neznesitelne vedlajsie pribehy,spletite obkecy okolo vsetkeho (niezeby som na to zvyknuty nebol,ale po case to skor unavuje nez bavi) aby sa uz konecne dostali na Grand Line .Preskakujem fillery a aj tak som z toho unaveny. Za One Piece je este dlha cesta, Boh vie ci pritom vydrzim. Moja tuzba je aby Luffy zjedol viac ovocia ! ! ! ()