Gekidžóban One Piece STAMPEDE

• Japonsko 劇場版 ONE PIECE STAMPEDE (スタンピード) (viac)

Kimkong

Nemůžu si pomoci, ale přišel mě ten film úplně zbytečný. Plno postav na jednom místě naprosto náhodou, co zde neměly žádný prostor a tak šly pryč. Nejvíce OP protivník poražen jak hovno. ()

Terezinka198

Nacpěte všechny známější či už zapomenuté postavy ze seriálu a skončí to fiaskem. Ale ne ve One Piece. Já jsem se královsky bavila, jen některé postavy měly prostě strašně málo času (někdy člověka zamrzí, že je to dlouhé jen hodinu a půl, že by si klidně dal i víc, jenom proto, aby viděl své oblíbence). Příběh pro někoho tuctový, pro mě krásný návrat na moře z toho světa. Že bychom byli o kousek blíž k nalezení One Piece? No, známe Luffyho, takže mě jeho rozhodnutí nepřekvapilo. :) Za mě opravdu jízda, která stojí za shlédnutí. Ať už jen pro tu překrásnou grafiku, nebo souboje, ze kterých budete slintat blahem. (Nebo vtípky dobře mířené na bránici) "Arittake no yume o kaki atsumeeee, Sagashi mono o sagashi ni yuku no saaaa~" Jestli vás tohle nedojme nebo nehitne nostalgickou vlnou, tak už nevím co. ()