One Piece: Chinjō shima no chopper ōkoku

• Japonsko ワンピース 珍獣島のチョッパー王国

Posádka prichádza na ostrov Crown, na ktorom miestne zvieratá môžu hovoriť. Z jedného z jej členov, Choppera, spravia miestni obyvatelia svojho nového kráľa. Na ostrove sú však aj ďalší lovci z radov ľudí, ktorí na tomto mieste hľadajú legendárny roh. Tento predmet dodáva ohromnú silu osobe, ktorá ho použije.
Luffy a jeho priatelia musia spoločne zabrániť zničeniu nádhernej živočíšnej ríše. (figliar)

Naslund

Rozhiodně lepší film, než byl předchozí... tak proč má horší hodnocení? :-) Je zábavnější, nápaditější, hudba je použitá stejně špatně jak předtím, je tam navíc výbornej Chopper a vedlejší zápletka s děckem není tak nepříjemná, jako jindy. No možná to chtělo trochu zkrátit, ale nic slabšího tam nevidím. ()

Starletka

Dalo by se říct až pohádkový film, věnován v té době ještě nováčkovi Chopperovi. Opět skvěle odpočinkové, zábavné a kvalitou lepší než předchozí dva filmy. 7/10 ()

Ceres

Chopper's Kingdom on the Island of Strange Animals je o skok lepší film než předchozí dva, je to díky Chopperovi, který přidal i do série ultimatní prvek, díky kterému nabrala nový dech. Příběh je v podstatě jednoduchý a vzhledem k tomu, že film má opět pod hodinu, nelze počítat s rafinovanější zápletkou, takže je to vše napřímo, stopáž je tak akorát (nesouhlas s Naslundem) a opět je to dobrá oddychovka, která dobře pobaví. I když příběh je jen průměrný, tak Chopper mě udržel celou dobu v pohotovosti a ani jednou jsem se nenudil, proto to lepší hodnocení. ()

Kimkong

Následuje po 102. epizodě. Líbil se mi ze mí více než dva předešlé díly. Z počátku celkem vtipné, poté dostal až moc velký prostor Mobambi. ()