One piece the movie: Kaisokuou ni ore wa naru

• Japonsko ワンピース (viac)
všetky plagáty

Tři čtvrtiny světového zlata shromáždil jeden jediný člověk a tím byl proslulý kapitán Woonan, přezdívaný „Velký zlatý pirát“. Luffy a jeho posádka narazí na posádku El Draga, který má mapu k tomuto pokladu. Díky určitým okolnostem se Luffy, Zoro, Nami a Usopp také vydávají hledat Woonanův poklad. Kdo ho nakonec najde? (Zíza)

Zíza

Taková delší epizodka. Nějaký ten boj, přátelství, pak se zmínilo, co je důležité. Kdo má rád One Piece, bude mít rád i tohle. Líbilo se mi, když Luffy a Zoro byli svázáni řetězem, jen je vážně škoda, že takhle nebojovali déle a nekombinovali, to by bylo super. Dobré také bylo, když Usopp a Nami spolu lhali, to bylo jak z nějakého drama z klasicismu :-) Ale jinak prostě střed. Btw. stačí zhlédnout 18. epizod ze seriálu a můžete se vrhnout na tenhle film. ()

Starletka

Milý, oddechový film, který nezanechá hlubší dojem, ale pobaví a rozptýlí. Čekala jsem nudu, ale ta se překvapivě nedostavila. 6/10 ()

CarnTheNunya

Takový příjemný delší filler. One Piece mám naštěstí v době, kdy tenhle koment píšu přečtený do kapitoly 219, takže zmatený z toho co se tam děje nejsem. Seriál asi nebudu nějak extra sledovat, protože jsem slyšel a četl různé ódy o tom jaké má hrozné tempo, ale možná mu dám větší šanci, jelikož tenhle "film" dělalo stejné studio, které maká i na seriálu a jelikož jsem si to celkem užil a mangu začínám milovat, tak mi to možná za ten čas bude i stát. ()

Mikuko

Řekla bych, že co se týče anime filmů, celkem průměr. Slušné doplnění k hlavnímu anime, dá se zhlédnout už po pár dílech (někde mezi Syrup village a Baratií - když ještě nebyl u Slamáků Sanji) a je to fajn zpříjemnění pro kohokoliv, koho baví One Piece všeobecně. Je tam pár bojů, nějaký ten příběh s vedlejšími postavami, celkem zajímavý záporák a hlavně klasický OP humor, který mi třeba v některých pozdějších filmech chybí (zvlášť u Zora!). Lepší 3*, protože to nijak nevyniká, ale zároveň to není nic hrozného. ()