Terezinka198

Když se po letech znovu pustíte do One Pieceu, tak dáte šanci i speciálům, kterým jste se vyhýbaly, protože "proč". A protože se mi Dressrosa arc hodně líbil (a osobně ho považuji za to nejlepší, co doposud vzniklo - v manze jsem dočetla do části s Wanem a ta je taky luxusní) a hlavně proto, že se zde objevuje pár mých oblíbených postav, bylo mi jasné, že i tohle se mi bude líbit. Ale nečekala jsem, že i po těch letech obečím Sabův výjezd na moře. Sabo jako postava mě strašně zaujal už jako malé dítě. A když se k One Pieceu po letech vrátíte, chcete si dopřát to, co jste promeškali. Za mě moc povedený speciál. Ale musím si přestat vybírat speciály, které začínají Aceovou smrtí, už mě to nebaví a kazí mi to ten dojem před lety, kdy mi ho bylo líto - nyní si říkám: Ffs, tak nám Ace zase zařval trochu jinak, že ho tentokrát nemohli už zachránit, když věděli, co příjde... a tohle má být vůdce jedné Whitebeardovy divize? Seriously? :D Já začnu mít po letech plných nenávisti Akaina snad i ráda :'D ()