Už siedmy mesiac trvá krutá vojna vo východoázijskom Shadaloo City. Psychopatický diktátor generál M. Bison (Raul Julia) okrem svetovládnych ambícií s obľubou láme nepohodlným ľuďom väz. Veliteľ miestnych jednotiek Zjednotených národov plukovník William F. Guile (Jean-Claude Van Damme) má len sedemdesiatdva hodín na to, aby sa pokúsil o nemožné: infiltrovať shadalooské podsvetie, preniknúť do tajnej Bisonovej pevnosti, odkiaľ chce ovládnuť svet, zlikvidovať patologického tyrana v jeho pevnosti a oslobodiť desiatky rukojemníkov, čím ušetrí nerozhodným Zjednoteným národom mnoho starostí a nezanedbateľných dvadsať miliárd dolárov výkupného. V jeho úsilí mu pomáhajú Ken Masters (Damian Chapa), Ryu Hoshi (Byron Mann) a snaživá novinárka Chun-Li Zangová (Ming Na), poháňaná túžbou po pomste a snahou získať od Guilea exkluzívne interview. Kým Bison sníva o svojom megameste Bisonopolis a vo svojom genetickom laboratóriu pretvára bezmocného zajatca na vražedné monštrum, na bojových člnoch sa k jeho ochrannému mínovému poľu rúti na všetko odhodlaná jednotka, na čele s plukovníkom Guileom... (TV Markíza)

Danny F.

Takové typické naivně roztomilé béčko. Očekával jsem více akce a drsné boje. No nic, nedostalo se mi ani zdaleka ničeho výše zmiňovaného. 35% ()

Ravi odpad!

Co je moc na Van Damma, je příliš i na diváka. K takovémuto filmu doporučuji si navíc pustit televizi nebo hrát u toho hru, jinak se to pro běžného smrtelníka nedá zvládnout. Ne, že bych to udělal. ()

HomeAlone

Za prve , sa vobec nehambim za svoje hodnotenie a za druhe ho nedavam zo sucitu , ale preto lebo mne sa fakt paci tato haluz uz od detstva a viem si ju vychutnat tak isto aj s odstupom casu ()

manonfire odpad!

Tam už jen chybělo upozornění pro imbecily, kteří dokoukali do konce, že veškeré podobnosti v ději či charakterech jsou čistě náhodné. 0% ()

Pecival

Skvělá, béčková podívaná, která umí přinést nečekaně příjemné stavy, pokud servírována v tom správném prostředí. Ústřední trio, kterému vévodí napudrovaný Jean s blond přelivem, vypadá jako partička kluků, kteří se vymotali z nějakého podniku "pouze pro pány" a jdou si to užit k někomu na privát. Příběh je samozřejmě naprosto nulový, ale překvapí tu a tam povedenou hláškou. Herci jsou taktéž skvost - různě se pitvoří nebo jinak přehrávají, záporák je doslova ultimátní (a nakonci bude lítat) a jako příjemná kuriozitka je tu Kylie Minoque. Na to, že to je film podle bojovky se tu moc nebojuje, což je škoda a je to asi moje jediná výtka. Když už ale k boji dojde, stojí za to - svojí demencí sice nedosahuje kvalit typu závěrečný fajt v kyborgovi, ale svoji si uhraje. Jeanova boule navíc v tomhle filmu žije vlastním životem :) ()

Smileface

Tohle vypadá spíš jako pohádka než jako akční film.Ale ty ** aspoň za snahu nafilmovat mou oblíbenou mlátičku z dob kdy můj 386DX byl nejnabušenější stoj jaký kdo v naší třídě mel. ()

3 AM Code

Paradni tezce-Bckova akcni komedie tak jak je mame radi. Dej? Herecke vykony? Moralni poselstvi? Muhahahhahaha. Velkym kladem filmu i hercu je, ze to berou s viditelnym nadhledem. Coz je neco, co spouste zdejsich recenzentu chybi. ()

Americ odpad!

Smial som sa síce ale len nad trápnosťou tohto filmu,Jean-Claude Van Damme je proste hrozný herec a svoje ,,umenie" tu predvádza bez kúska hanby (7%). ()

Danoboss

Otázka znie prečo. Prečo táto snaha ešte v 90 tych rokoch? Prečo sa rozpočet na film nepoužil na niečo užitočnejšie - napríklad nový druh choroby - rakovinoaidsu. Alebo dať tie peniaze nejakému televíznemu kazateľovi, či ich jednoducho spáliť... toto a ešte mnoho iných vecí by bolo lepších ako natočiť Streetfightera. Príbeh kde superterorista chce ovládnuť svet ale potrebuje na to zbrane od nejakého sedláka čo predáva na ulici... Van Damme v hodnosti majora či plukovníka ktorý má napriek nízkej šarži práva rovnajúce sa prezidentovi slnečnej sústavy. Záporák ktorého každý poslúcha aj keď je to na prvý pohľad úplne prepnutý a nudný človek. Snaha mať v jednom filme čo najviac ľudí ovládajúcich nejaké bojové umenie by sa podľa mňa realizovať formou filmov Krvavý sport, Súboj Cti či Kickboxer 4 - formou turnaju, rozhodne nie však formou chaotických ľudských príbehov ľudí ktorý svoj voľný čas trávia mimoriadne neefektívnymi chvatmi proti mentálne retardovaným súperom, ktorí svoj voľný čas zas trávia tým, že počúvajú rozkazy niekomu kto sa nechá oslovovať Generál Bizon. Celé tvorilo príbeh ucelený ako náhodne rozhádzané pexeso. Ale jednu hviezdu dám za to, že Van Damme si v tomto filme asi ako v prvom konečne uvedomil, že urobiť špagát (dať jednu nohu o 180 stupňov naopak akú druhú) nie je vhodné a ani žiadané v každom jeho filme. Tento film ako asi jediný akčný film by som neoznačil ani ako akčné Cčko... osciluje medzi akčným Dčkom a akčným FXkom. Študent Van Damme si našťastie skúšku v budúcnosti zopakoval a prehupol sa do ďalšieho semestru, kde jeho študijné výsledky dosiahli vyššiu hodnotu. ()

SG-1

"Sednu do svého člunu, popluju po řece a nakopnu toho zatracenýho zmetka Bisona do zadku tak, že to i příští Bisonové budou cítit." -plukovník Guile- ()

sedm.1 odpad!

Jean-Claude se ve své poměrně bohaté kariéře dopustil spousta kiksů a určitě ne na všechno, čeho se kdy zúčastnil, je zrovna hrdý, nicméně ať v jeho filmografii pátrám jak jen chci, Street Fighter je bezpochyby tím jasně největším a nejvýraznějším přešlapem, kterého se dopustil. Pořád si říkám, jestli to nebyla vlastně parodie, neboť těch neuvěřitelně dlouhých 100 minut prostě nemohu ani při sebevětší vůli posuzovat za regulérní filmový počin. Nebo mě ještě napadá, že to mohl být jeden z nezapomenutelných vandammových prosnulých drogových mejdanů, kdy nějaký neřád vzal kameru a všechny ty totálně sjetý herce i neherce při všech těch opiových výletech do jiných dimenzí natočil a udělal z toho pak tuhle šaškárnu. Ale teď vážně, já tomuto peklu zkrátka nemohu dát skutečně nic jiného, než odpad. Jediný pozitivum byl snad jen neskutečně přehrávající Raul Julia, který na sebe pokaždé strhl veškerou pozornost svými totálně exhibicionistickými výstupy, kdy mi je ovšem vzhlede k jeho osobě i zároveň strašně moc líto, že zrovna touto šíleností uzavřel svou životní a filmovou pouť. Zbytek byl ale vážně jeden velký, nesoudný a nekousatelný vtip. Jak jsem již zmiňoval, zcela nevídané herecké výkony v tom nejhorším slova smyslu, odporná akce, papundeklové efekty, ultrademetní zápletka, prostě to bylo celé taková děsivá noční můra, že doufám, že jakmile se před Jean-Claudem někdo zmíní o tomto snímku, začervená se a rychle změní téma. Když se někdo zmíní o tomto hnoji přede mnou, udělám totiž určitě to samé. ()

Roby odpad!

Tohle byla hrozná záležitost. Tak žalostného záporáka jsem ještě neviděl, on byl vlastně jen mix Dartha Vadera, soudce Dooma z filmu falešná hra s kralíkem Rogerem a adolfa Hitlera s jeho novou říší, prakticky nic nového. U bojového filmu se čeká dobrý Fight, ale to se nekonalo zápasy byly navísost otřesné a krátké, plus grimasy které házely hlavní postavy při svých ´´skvělých´´ ůderech byly legrační až ubohé. Jean-claude Van Damme to už jaksi nezachránil občas prohodil nějaký povedený hlod, ale to bylo žalostně málo. Kýčovité, Ubohé a naprosto Klišovité. Tomuto zpracování slavné hry se dá vytknout snad ůplně všechno a vyzdvihnout prakticky nic. Velmi slabý film 15% ()

iXtr3m3

Zabite ma, ale nemôžem inak. Aj keď film nemá so skutočným Street Fighterom takmer vôbec nič spoločné, kvôli môjmu niekdajšiemu idolovi Van Dammovi si tento film cením omnoho viac, ako je jeho skutočná hodnota... ()

1860 odpad!

Ne! Kolikrát to už tady bylo, přijde americký hrdina, kterej se učil od nějakýho čínskýho velmistra a všechny prostě normálně vyndá a zachrání svět.. hmm? Poprvé to není.. ()