Legenda o Chun-Li

• Česko Street Fighter: Legenda z Hong Kongu (viac)

Chun‐Li ( Kristin Kreuk – Eurotrip) je ještě malé děvčátko, když obávaný místní gangster Bison (Neal McDonough – Minority Report) unese jejího otce. Když zemře i její matka, rozhodne se, že je čas pro pomstu. Mistr bojových umění ji zasvětí do tajů svého oboru a Chun‐Li se pokusí zachránit otce ze spárů místní mafie. Klasický snímek tohoto žánru sleduje tradiční linii příběhu, doplňuje ji o skvělé akční scény a efektní souboje. Film je adaptací proslávené videohry Street Fighter. (oficiálny text distribútora)

Akira777 odpad!

Když Kristin Kreuk říkali ve filmu Chun-Li tak jsem se musel smát, nevypadá v celém filmu jako Asiatka. Což je tedy hodně blbý, Neal je však jako hlavní záporná postava dobrý, přesto že i on vzhledově Bisona moc nepřipomíná. Nevím jak to pořád hodnotit, možná bych to líp zkousl, kdyby Chun-Li hrála nějaká Asijská herečka ()

korbitch22

klasika od Bartkowiaka,jeho filmy se můžou pyšnit neskutečnou hloupostí,dírama ve scénaři jako by ho prostřílel dmx z brokovnice,toporní herci,kteři vlastně sami nechápou,proč mají teď zrovna říkat tohle a utíkat támhle.jeho filmy byly vžycky takové,jenže měl neskutečnou kliku na herce,takže mu pubertální publikum,které bažilo po stevenovi,dmxovi nebo the rockovi vždy nějakej ten peníz vidělalo,bohužel tentokrát šahnul hodně vedle.bez známějších tvářích,šáhnul po zrovna né oblíbené hře,napsal si svojí vlastní šílenou verzi,která nemá hlavu ani patu a promrdal 50 miliónů dolarů a myslim si že tak zpečetil svůj konec s natáčením v americe.má ovšem kliku,že já tohle docela můžu a všechny ty pitominy,co ve filmu rozehrává,jsou desetkrát vtipější a lepší než v tekkenovi.howgh. ()

teutates

Lana po ožiarení známym kryptonitom začne opäť skákať, lámať kosti, lietať a hľadať samu seba... veď o čom bol celý Smallville však? Ale tam sa to bralo, alebo aspoň ja som to bral trochu s patričným nadhľadom, proste mladý superman - "bullshit". Exit Wounds je 8 rokov starý film, avšak v porovnaní s týmto prelomový. Podobná katastrofa ako Dragonball. No a popravde? ani "ksichtik" Lany ma nedostal... v Smallville to fungovalo, tuna nie. 2/10 Bol som prekvapený, aké to bolo nepozerateľné, gyčové, dosť trápne... ()

Prometheus69 odpad!

DOJEBÁNO... co dodat. Záporák umí slušně řvát, hrdinka slušně dostávat přes dršku... navíc se naučí schopnost kterou už nikdy nikdy nikdy nepoužije (ten modrý KAME-HAME-HA musel nejspíš spolknout většinu rozpočtu jinak moc nechápu kam se ty prachy jako poděli)... ten debil by spadnul i sám, stačilo by do něj jen fouknout: trapný... To už raději tu píčovinu z 94... tam měli aspoň slušné autentické kostými a Bisona ve slušivé blakitné temné růůůžové. :) ty vole ten název... V SOBOTU VEČER A V NEDĚLI RÁNO! VŽDYŤ JE TO I NA PLAGÁTU? o_O ()

Han22

Fajn zábava u které jsem se (moc) nenudil. Je pravda že tam moc akce nebylo, že to byla blbina, že Kristin Kreuk prostě tu Chun-Li nežeru, že příběhovou linii s Interpolem si mohli odpustit atd atd... Na druhou stranu jako adaptace Street Fighteru (resp. kanonické příběhové linie) je to přinejmenším co se týče Chun-Li celkem věrný a ostatní postavy jsou docela zajímavě vymyšlený a podaný (Robin Shou jako Gen, Michael Clarke Duncan jako Balrog paráda... Vega radši no comment, čekal jsem více). A hlavně je to tak nějak roztomile oldschool - klasický příběh, klasické akce, klasická kamera... prostě klasickej průměrnej, ale zábavnej akčňák. ()

• Během scény, kdy Chun-Li (Kristin Kreuk) hraje na klavír, si můžete povšimnout kladívek, která se nepohybují, díky čemuž by také neměla vydávat žádný zvuk. (Conspi)
  • Pro jediného Robina Shoa se nejedná o první zkušenost s filmem, který byl natočen na motivy videohry. Zahrál si již ve filmech ze série Mortal Kombat a ve snímku DOA: Dead or Alive (2006). (Conspi)
  • V úvodní scéně lze vidět letadlo přistávající na letišti Kai Tak a poté i výškovou budovu IFC Two tower. Ta byla však dokončena až v roce 2006 a letiště bylo uzavřeno ještě o 8 let dříve. (Conspi)

Povolání – drtič videoher

Povolání – drtič videoher

29.12.2007

Producent Jerry Bruckheimer tvrdí, že zná recept na úspěšný film podle počítačové hry. Žádná videoherní adaptace se nestala opravdovým trhákem, protože ani jediná z nich neměla opravdu prvotřídního… (viac)