Harry Potter a Tajomná komnata

• Česko Harry Potter a Tajemná komnata (viac)

Harry Potter (Daniel Radcliffe) sa po prázdninách vracia do Bradavíc a nastupuje do druhého ročníka. A to i napriek varovaniu domáceho škriatka Dobbyho, podľa ktorého mu v Bradaviciach hrozí smrť. V škole kúziel a mágie sa však skutočne začnú diať čudné udalosti. Na stenách sa objavujú neznáme nápisy a niektorí študenti sú prepadávaní tajomným prízrakom. Čo s tým má spoločné Tajomná komnata? Stojí za spiknutím opäť Voldemort? Záhadu sa Harry vydáva rozlúštiť spoločne so svojimi priateľmi - Ronom (Rupert Grint) a Hermionou (Emma Watsonová). (TV Markíza)

bolf!k

Kvalitni pokracovani i kdyz zase se u me projevuje rozpor kuli veku ve kterym sem to videl a ted dyz sem to zhlid podruhy a pripadam si kapku moudrejsi a narocnejsi :) ...kazdopadne ne tak kouzelne jako jednicka a uz me to tolik neuchvacovalo spis sem si pripadal proste jako mezi starejma znamejma se kterejma proziju dalsi neobycejne dobrodruzstvi ()

Jeand´Boa

Kdepak, ani dvojka mě nepřesvědčila o tom, že by Harry svůj útok na filmové zpracování neukvapil ...nic nového nepřišlo ...knihy o tomto čaroději juniorovi byly jistým průlomem, ale filmy?...kdepak - prostě normální filmy z Továrny na sny ... ()

Kalimero13

Hodně podobné prvnímu dílu, naštěstí knižní předloha zaručuje nové nápady a náměty a neždímá se tak pořád stejný kus pomeranče. Pro mě ale pořád dětské a průměrné. ()

Laca1313

Tady platí to samé,co jsem už psal u Kamene Mudrců. Ale tady mé hodnocení sráží závěrečný souboj s baziliškem,který za nic nestojí. A navíc sám bazilišek se zrovna dvakrát nepovedl. ()

Fat'Fatal

Mohl bych udělat copy/paste z the Sorcerer's Stone. Happily Ever After, ať už se děje co se děje, všichni hodní přežijou, zlí jsou potrestáni (Lucius Malfoy) a dobro zas jednou zvítězilo. Voldemort na Harryho kouká, jak vytahuje nůž z Moudrého klobouku a mohl bych pokračovat v těch logických trhlinách. Chápu, že je to film podle knížky, ale nemusí to být tak strojené a nepřesvědčivé. // Viděl jsem v originálním znění s titulky. ()

jurca

O trochu tajemnější než jednička, ale více zajímavější. Film pomalu dostává ten správný náboj nových dílů. Stále pouhé začátky :) ()

bif

Atmosféra je velice dobrá, Columbus prostě točit umí, ale tenhle film téměř zabila ta příšerná délka, škoda. ()

Haide

Tento film měl u mě jedno drobné mínus, ještě dříve než jsem ho viděla. Druhá kniha o Harry Potterovi je má nejméně oblíbená. Nicméně film vcelku povedený. Velmi dobré triky a dětští herci, kteří jsou přirozenější než v prvním filmu. Ale i tak, je pro mě tento film jedním těch slabších v sérii. ()

Plechpetr

Další ze ságy Potterů. Znovu jedinečná atmosféra. Můj oblíbený díl jak v knize, tak i ve filmu. Pokud se Vám jednička alespoň trochu líbila, rozhodně si tenhle díl nenechte ujít. ()

Jakubik

Tento komentář nebude zase tak úplně originální ale i tak je to prostě názor. O pokračování se dá napsat to samé co o předchozím dílu protože jsou jeden jako druhej ale k tomuhle napíšu ještě něco víc. Bohužel asi vinou stopáže už tenhle díl trochu zavání nudou a lehkým zívnutím. Závěr ovšem potěší. Takže tady hodnocení ponechám na slušných čtyřech… ()

Dimo

Tahle brutálně dlouhá a nudící záležitost by se dala stáhnout do opravdu zajímavých 40 - 60 minut. Pro člověka, který knihu nečetl, ale na vývoj postavy Harryho Pottera je zvědavý, je tento díl docela odrazující terapií. Na následující díl, konečně od jiného režiséra, se tak těším ještě více, než po díle prvním. ()

bobrux

Je mi jasné, že celý scénář vychází z knihy, takže asi mé připomínky nebudou zrovna opodstatněné, ale když scénář sráží celý film do kolen, tak to nemohu opomenout. Harry vždycky něco řeší, samozřejmě zdánlivě neřešitelného, a zrovna v tu pravou chvíli se odněkud objeví patřičná nápověda či postava s vysvětlením, jak se věci mají. Konečná hra s písmenky Tom Marvolo Riddle -> Voldemort možná zarazila do křesel nadšené děti, ale mě z křesla akorát nadzvedla. Oproti povedenému prvnímu dílu jde o průměrnou slátaninu na jedno zkouknutí. ()

Al44...

Kvalitativně asi tak stejně dobré jako úvodní film. Opět je tu určitá záhada, kterou musí malý Harry úspěšně vyřešit. Některé scény jsou již docela hororové a tak si myslím, že spousta malých děcek, co na Harrym ujíždí, již na toto nemusí mít nervy. ()

Marvel urval další rekord

Marvel urval další rekord

23.10.2015

7 let, 12 filmů... 9 miliard dolarů. Marvelácký filmový vesmír je zjevením, které se momentálně snaží zkopírovat celý Hollywood. Každý chce mít svoji provázanou značku nehledě na to, jak velký to… (viac)