Voldemort: Origins of the Heir

všetky plagáty

Harry Potter se ještě nenarodil, Voldemort ještě nepropadl zlu. V kouzelnickém světě nacházíme Toma Marvolo Riddlea (Stefano Rossi) na konci jeho kouzelnického studia, kdy se poprvé seznamuje se svou mocí a relikviemi smrti. Právě s těmito událostmi nás seznamuje neoficiální prequel natočený italskými fanoušky. (hansel97)

heyda

Na amatérský film skvělé zpracované vizuálně. Bohužel klasicky z tohoto kraťasu vyčnívají špatné herecké výkony a nepřesvědčivý příběh. Je to škoda, protože jakous takous snahu doplnit příběh J.K.Rowlingové jsem tam zaznamenal, ale zůstal nevyužit. Škoda... I tak ale není třeba se tomuto pokusu vyhýbat, těch 50 minut uteče jak nic. ()

Nach

1200 komentovaný film / 2100 ohodnocený film:Film, který jako amatérský počin velice chválím a uděluji mu velký palec nahoru. Nicméně samotný děj mi přijde hloupý s nevýraznými charaktery a stupidním Voldemortem, který celou dobu je podáván jako oprávněná rodící se hrozba podávaná skrze retrospektivní vyprávění jedné jeho milé, aby se ve výsledku přišlo na šokující rozuzlení, že nic nemusí být tak jak je to ukazováno. Čímž v podstatě vyprávění postrádá svůj smysl, Voldemort je jako idiot, který se vůbec nemusel dělat tuto komplikovanou šarádu a vše mohlo jít přímo. Nechci nějak hlouběji nic popisovat kvůli případným spoilerům, i tak jsem jim blíže, než bych chtěl. Bohužel ale to je věc, která mi na filmu vadí a kvůli níž uděluji výsledné dvě hvězdy místo tří nebo čtyř. 50% ()

hansel97

Na fanmade film to má doslova výborný vizuál, podle toho bych vážně nepoznal, že to není oficiální produkce, ale scénář i výkony jsou uboze béčkové a hloupé. Škoda, protože jinak je vidět kolik práce někdo investoval do toho, aby to vypadalo vážně skvěle, ale sehnat slušnější herce už asi bylo nad síly tvůrců. ()

-OverLord-

Příjemný fanouškovský prequel k HP, který míchá dobře známá fakta s vlastními nápady. Nic moc se tam sice nestane, ale hodně se tam toho probere a zmíní, takže si fanoušek může trochu osvěžit paměť a zavzpomínat. Vizuál je fantastický, herecké výkony slušné a hudba kouzelná. Nemá cenu se v tom nijak kriticky šťourat, protože na fanouškovský film je to silný nadprůměr, natočené je to slušně a hlavně jsem rád, že takhle zajímavý projekt vůbec vznikl. Třeba se na základě toho dočkáme pár dalších podařených kousků. PS: Nevím, co od toho čekali ti, kteří tomu napálili méně jak 3*, a už vůbec nechápu, jak se k tomuhle dostal někdo, kdo není fanda... ale budiž. ()

Likan7

Italové se předvedli. Při hodnocení se samozřejmě musí brát v potaz, že to je amatérský fan film. Triky jsou v pohodě, soundtrack dokonce výborný, herci ujdou. Jen jsem měl trochu problém s příběhem. Svět Harryho Pottera mám rád (knihy jsem ale nikdy nečetl), a tak jsem byl celkem často zmatený kdo je co a co je kdo a dávalo mi to často celkem zabrat. Přístě vylepšit dialogy, scénář a můžeme jít na celovečerák. Atmosféra je ale perfektní a film jen potvrzuje, že tenhle svět je tak precizní, že filmy, seriály a podobné projekty mohou vznikat téměř donekonečna. ()

• Všichni herci ve snímku jsou Italové, do anglického změní byli nadabováni. (hansel97)
  • Na YouTube snímek vidělo za 4 dny téměř 8 milionů lidí a video se tak dostalo na 7. příčku v kategorii „Trendy“. (hansel97)