Son of the Moon: A Harry Potter Fan Film

Krátkometrážny / Fantasy
Nórsko, 2018, 14 min

Během První kouzelnické války dostává Remus Lupin od Albuse Brumbála dopis, ve kterém ho žádá, aby vyjednal podmínky neutrality s vlkodlaky. Jeho přátelé jsou samozřejmě proti, protože jde o nesmírně nebezpečný úkol. Jenže vlkodlaci jsou ochotni se bavit pouze s vlkodlaky a Remus je jediným mužem úplňku ve Fénixově řádu. Proto se vydává za Fenrirem Šedohřbetem, tím kdo ho v dětství pokousal, a jeho smečkou. (ArsenalEagle)

ArsenalEagle

Tak zatím asi nejslabší kouzelnickej fan film, na který jsem narazil. Vizuál a kostýmy se sice povedly, efekty na ff vypadají také k světu jenže to je tak všechno. Pokud jsem to správně pochopil, tak se děj odehrává někdy těsně po vyštudování Bradavic, tj. že je přítomným kouzelníkům 17-18. Těm to ale moc nežeru a i když já vypadám o x let mladší, než ve skutečnosti jsem, měl jsem pocit, že koukám na 14 letý děcka. Nejen že herci-amatéři vypadali mladší, to jde ještě odpustit, ale já v nich moc ty charaktery neviděl (i když tam byly nějaké náznaky). To samé platí o Šedohřbeta a jeho partu metalistů, co se na koncertu zlilo tak moc, až se ztratili v lese. Vrcholem pro mě byla Lilly. Jako blonďatou, v obličeji lehce oteklou patnáctku bych si jí totiž fakt nepředstavoval. A úplně nejhorší na tom celém je, že i ta necelá čtvrt hodinka mě dokázala nudit. Když to srovnám třeba s Longbottomovejma a nebo Severusem... kam se na to tohle hrabe. Body aspoň za snahu a to budu ještě hodnej, když to nechám na 2 hvězdách. ()

blondboss

Tento fan movie na motívy Harryho Pottera je opäť jeden z tých chabejších pokusov o bonusový prídavok do sveta Bradavíc. Pre úplných fanúšikov série to môže byť fajn, ale mňa to teda vôbec nebavilo a nevidel som v tomto snímku ani veľký zmysel. Dve hviezdy za snahu a celkom pekný vizuál. 40 % ()