Vietnamský veterán John J. Rambo (Sylvester Stallone) sa rozhodol utiahnuť sa do budhistického kláštora, aby konečne našiel vytúžený vnútorný pokoj. No nečakané udalosti mu nedovolia vydýchnuť! Jeho bývalého veliteľa a akoby druhého otca, plukovníka Samuela Trautmana (Richard Crenna), totiž v Afganistane uniesli Rusi, pretože sa pokúšal zásobiť zbraňami bojovníkov z islamského odboja! A tak sa vojnový hrdina Rambo púšťa do ďalšej samovražednej misie, vyzbrojený len svojimi oceľovými svalmi na rozhalenej hrudi, neodmysliteľnou čelenkou a menším „príručným arzenálom“ – tentoraz proti zvrhlej komunistickej presile... (TV Markíza)

mdf

Nostalgická vzpomínka na VHS,mladší generace už bude vidět jen mnoho chyb,ale v mojich letech plnoletosti to byla velká pecka. ()

evita_

John Rambo a jeho príchod do Afganistanu spôsobil to, že som si normálne povedala, akí sú Afgánci vlastne super ľudia. Bránili svoju vlasť, ale za to sa na nich nikto nemôže hnevať. Nehostinné prostredie a jaskyne v spojení so sympatickými afgánskymi postavami tomu dávali šmrnc. Rambo ich (myslím rusákov) zase všetkých pekne upratal a bolo vybavené. Červená čelenka, nebojácny výraz, poradenie si v každej situácii a najsmutnejšie oči vo vesmíre, to je proste Rambo. Pre mňa rovnako vydarený diel ako tie predchádzajúce. ()

stativ

Nejslabší část původní trilogie s extra slaboduchým příběhem a extra přehnanou akcí a ne, že by předchozí díly nebyly ujeté. Ale třeba závěrečná scéna s vrtulníkem – to jako fakt? Co se musí nechat je, že trojka má mou nejoblíbenější Rombovu hlášku: Co to je? – Modrý světlo. – Co to dělá? – Svítí modře. ()

BGH

Tohle muselo být blbý už na dobu svého vzniku, ale je pravda, že US invaze do Afghánistánu dává filmu, jeho hláškám i použité technice (a vlastně i invazi samotné) zcela jiny rozměr... ()

StarFsh

Najzábavnejší tento film je, ak si ho pozirete teraz, po tom všetkom čo sa udialo od roku 2001. Ako paródia je to za 5*, ako seriózny film tak za 0.5*. A oni tento film zrejme točili ako seriózny film. ()

MrdDoHrnce

Gejská opera při fanoušky děsivých akčních vymrdů. Hudba je bezepeite She ale sooutne amn po usobiva ale nejlepší na fil na u je je ho stopáž s PP ropmijutim. 102 minut. Viděl jsem padesáti hodinový Directors cut, na záchod jsem nechodil. Jen jsem si stáhl slipy a vysral se pod sebe. Pode mnou hnědé cvachtave prdy, ale víte co mě to nebavilo. Jsem absolutně nadšen. Hodně. Moc. Vy věkové. Tak jo, takže čus. mimochodem: u poslední scény jsem byl nahý, a v posledním záběru se mi zvwdnul penis a vystříkal mi na obrazovku moč. 10/20 ()

andy60

Chybělo už jen, aby se Sly při tom kosení Rusáků šťoural malíčkem jedné ruky v nose. Pak by tahle fraška byla dokonalá. ()

hdraf

75% - hned první souboj dává jasně najevo, že se s tím Rambo nebude mazat. Skvělý film s nejlepší svalovou formou Stalloneho. Plakát s kulometem se nedá zapomenout, který jsem měl na zdi. Bravo!!! ()