Vietnamský veterán John J. Rambo (Sylvester Stallone) sa rozhodol utiahnuť sa do budhistického kláštora, aby konečne našiel vytúžený vnútorný pokoj. No nečakané udalosti mu nedovolia vydýchnuť! Jeho bývalého veliteľa a akoby druhého otca, plukovníka Samuela Trautmana (Richard Crenna), totiž v Afganistane uniesli Rusi, pretože sa pokúšal zásobiť zbraňami bojovníkov z islamského odboja! A tak sa vojnový hrdina Rambo púšťa do ďalšej samovražednej misie, vyzbrojený len svojimi oceľovými svalmi na rozhalenej hrudi, neodmysliteľnou čelenkou a menším „príručným arzenálom“ – tentoraz proti zvrhlej komunistickej presile... (TV Markíza)

Luciaaas2

Všemi zatracovaný třetí díl, který sice nedosahuje kvalit jedničky a dvojky, ale stále se jedná o velmi povedený akčňák. Který nenudí, Sly je vynikající a že scény jsou přehršel? No a co, o tom to je. To, co se natáčí v dnešní době, by musel být Rambo 3 Oscarovým filmem. Je to krásná pohádka pro dospělé, kteří ještě nevyrostli... ()

Bohdy67

Jednoznačně nejlsabší díl celé série...Hlavně asi lokalitou, Rambo patří do džugle a ne do pouště a hor...Celkově slabé a o ničem. 42% ()

montel

Plukovník Trautman (Richard Crenna) vyhledá Johna Ramba (Sylvester Stallone), který žije v poklidu v Thajsku, a poprosí jej aby mu pomohl s novou misí. Chce jet do Afghanistánu a svrhnout sovětský režim, který brání afgháncům v poklidném životě. Rambo však jeho nabídku odmítá a tak se Trautman vydává s několika muži na východ sám. Hned za hranicemi s Pákistánem je však jeho skupina napadena a Trautmann je zajat sověty. Jakmile se John tuto zprávu dovídá, okamžitě se přesunuje do Pákistánu, kde se chce společně s několika muži vydat za hranice a svého velitele osvobodit...Třetí a zároveň asi nejslabší díl ze série o Rambovi. Ne že by film byl slabý, i dnes je to celkem slušná zábava, ovšem těžko uvěřitelná. Rambo téměř sám proti desítkám ozbrojenců, no dobře, je to akční klasika a oproti komandu s Arniem ještě slabý odvar nesmyslu. Mě to i dnes prostě pořád baví. 65% ()

Peabody

vzali jsme si naštěstí dost chlastu a řvali smíchy. Sestřelit kosmickou stanici na orbitě šípem je pro Ramba easy. Nesmějme se obdivu nad tím, jací jsou mudžahedíni pašáci a jak nás mají rádi (i james Bond je s nimi kámoš). Až o něco později se ukáže, jak nás nenávidí, ale jak jsou jim naše prachy, zbraně atd. dobré a tehdy si na lstivé Afghánce nikdo nevzpomněl. JInak je to pochopitelně hrozná sranda, pokud to někdo chce brát vážně, mír jeho duši. . ()

Snakefinger

Tady už to Rambo lehce přehnal. Nostalgie sem nebo tam, prostě jsem mu nevěřil už ani slovo. Připadalo mi to jako žití z podstaty a vytvoření kultu Ramba. Taky to tak dopadlo. Zcela nejhorší díl série, i když asi výpravnější než dvojka a určitě více než jednička. No a utkání tanku a helikoptéry? Zbytečné, stejně jako závody na koních o prasečí kůži na koních. ()

shinlove

To už bylo jen o ždímání peněz, o ničem jiném. Každý průměrný akční film strčí tenhle do kapsy tak hluboko, že z ní nekouká ani kabel od kamery... Tohle bylo podprůměrné. 2* ()

Jekyl

Nemyslím si, že je úplně fér hodnotit Ramba trojku jako nejslabší film série. Pro mě jsou všechny díly víceméně vyrovnané. Každý má své lepší i slabší stránky. V tomhle díle je navíc několik nezapomenutelných hlášek ( např. turista, párkrát jsem vystřelil, na obklíčení to nevidím) i scén ( např. úvodní bitka ve skladu, vyskočení ze stoky anebo má oblíbená - vypálení rány za pomocí střelného prachu). Za mě 75%. ()

oskiii

Rambo 3 = Rocky 4....propaganda nejhrubšího zrna. Výborný je okamžik, kdy plukovník předloží fotky jako důkaz. Kdo by tehdy řekl, že oni sami tohle budou dělat o pár let později a ti, kteří jsou vykresleni jako chudáci, budou nepřátele :D ()

Feacher

Tak už to není ono. Jednička bombová, dvojka skvělá a trojka už je jen dobrá. Už to začíná být příběh na stejné brdo, někdy, zejména ze začátku mi to přišlo docela děravé a ani ne moc zábavné. Rozhodoval jsem se mezi 3* a 4*, nakonec dávám 4* za chytlavý závěr, který jsem ale v předposlední části předpověděl... ()

Destoroyah

Znova je tu slabé pokračovanie Ramba ktoré teraz nemá ani poriadnu akciu a Sylvester Stallone je menej sympatický ako bol. Pokračovanie podľa mňa úplne zbytočné a všetko to malo skončiť u jednotky. Príbeh je bez nápadu a opäť predvídateľný, akcie je menej a ten koniec sa mi nepáčil. 10 minút do konca a odohrá sa tam doslova všetko. Do filmu chceli natlačiť strašne veľa vecí a potom z toho vyjde nudné béčko. Ale stále sa to dá pozerať a nie je to až tak veľký pád dolu. HODNOTENIE: 6/10 ()

Producer

No jsou dvě možnosti, buď se na to podíváte seriozně a je to totální odpad, nebo to pojmete perverzně jako oddychovou komedii a můžete tomu dát čtyři hvězdičky. ()