Jedinečná výzva o prežitie je tu - ste na ňu pripravení? Tropický raj sa pre skupinu súťažiacich zmení na nočnú moru, v ktorej budú musieť bojovať nielen s nedostatkom jedla a pohodlia, ale hlavne medzi sebou. Na exotickom ostrove vytvorí 24 súťažiacich zo Slovenska a Česka kmene, za ktoré budú bojovať v rôznych hrách. V rámci kmeňa musia vzájomne spolupracovať, niekedy súťažiť sami za seba, a hlavne sa pokúsiť prežiť až do konca. Na víťaza čaká rozprávková výhra vo výške 100 000 eur! (TV Markíza)

darius1706 odpad!

Původní pořad neznám a tento jsem po první epizodě nastavil tak, že si ho pouštím do sluchátek při práci a kouknu jen, když mě něco zaujme. Popravdě - nestává se to často. Upoutávka slibovala drsnou soutěž a já nevím, co ještě, chvíli jsem nevěřícně koukal, když přifrčeli na ostrov, kde bylo pohodové zázemíčko. Připočtěme k tomu, že tam určitě pobíhají minimálně kameramani, když si ukopnou prst, tak do dvou vteřin jsou tam zdravotníci, takže takový drsný nářez to fakt nebude a mimo záběry je opravdu velký štáb. To nemluvím o takových malichernostech, jako že jsou všichni v čistým, že asi na záchod do křoví nechodí, někde berou pitnou vodu.. A to se tam objeví jouda, který napřed vykládá, jak že si chce dokázat, jakej je chlap a pak to zapíchne po prvním prasknutí větve, protože deprese. No, může být, ale proč tam takový člověk na druhou stranu leze, když ani nevydrží přespat pod širákem, aniž by se z toho zhroutil. Kromě toho je to takové celé podivné, titulky tvrdí, že je teprve asi 7mý den, jenže mezitím byli jednotliví účastníci spálení jako raci a ejhle, druhý den jsou zase sejratí, moc se mi ty počty nezdají, to vypadá na podvod i tohle. K samotnému ději - je to neskutečná nuda, je to úmorně dlouhé, aniž by se tam cokoliv dělo, minulý díl byl, jestli si to dobře pamatuji, akorát jedna soutěž. Soutěže, kde prý má jít o přežití, jsou na úrovni Her bez hranic, vlastně ještě níž. Pokud to není celé lež, tak co by bylo zajímavé, jsou třeba opravdu záběry ze života na ostrově, jenže z nějakého neznámého důvodu tvůrcům připadá jako nejzajímavější, když si někdo myje hrneček, nebo krásný desetiminutový záběr na někoho, jak zasněně kouká do dáli na pláži. Když nám nevyšla kamera a záběry, tak by to mohl zachránit zvuk, ale ne, zvuk je šílený. Soutěžící naopak jsou asi fajn, ale celkově - v něčem, co se jmenuje Survivor soutěžit v tom, jestli udržím kuličku na nějakém klacku a na to se dívat hodinu - no, jsem rád, že můžu u toho pracovat. Jo, ještě jsem zapomněl na střih - oni fakt dokážou jednu větu moderátora 8x střihnout a natáhnout jí asi na 2 minuty, to je něco šílenýho. Suma sumárum - je to fakt hrozný, nevím, jestli už v původní verzi nebo jen v této česko-slovenské, jak jsem psal, původní neznám, ale k žehlení nebo práci, kdy to potřebujete jako kulisu, tak ideální, protože to působí naprosto nerušivým dojmem. Pokud to ale někdo fakt chce sledovat, tak to musí být příšerný zážitek. Za snahu 2 %, takže pořád odpad a hodně hluboko. ()

Zdenkaalexa odpad!

Nova je schopná kvůli sledovanosti zneužít všeho, stejně jako Prima...ale nasadit do nějaké pofidérní soutěže Pazderkovou, která je na tom psychicky opradu víc než špatně, to už je opravdu na hraně. Chápu, že si chce Pazderková hrát na hvězdu, ale v jejím případě by o tomhle všem měl rozhododovat psychiatr. Je fakt, že jsem viděla jenom třetí díl, ale to mi opravdu stačilo... ()

Petor odpad!

Celkový děj je nudněejší než reklamy a titulky jsou úlet. Kamerový záběry sou horší než momentka z dovolene natocena na iphone,občas přebarvené a místy zase přesvětlené . ()

Petulka46 odpad!

To je takový problém okopírovat americkou předlohu? To je opravdu tak těžké? Proč musíme koukat na 2,5 hodinové díly, kde se točí neskutečná vata. Půlhodinový souboj o individuální imunitu, kde to potom další půl hodinu probírají? Bože proč? Vždyť jsme to právě všechno viděli v té zdlouhavé půl hodině. Opravdu by stačilo převzít koncept z Ameriky a máte vymalováno na kvalitní produkt, ale takto kde se to snažíte celé natahovat to nikoho po půl hodině ani nezajímá. Viděl jsem jeden díl a bohatě stačilo. Americké série jsem viděl všechny a byli skvělé. ()

Investman odpad!

Nemohlo to dopadnout jinak. Moderátor Všudesenaseru Novotný a hrstka brutálně otravných lidí počínaje Pazderkovou a Chilli od Kočili konče jasně zajistí televizní katastrofu. Propadák roku jsme vychytali hned na začátku roku a nic horšího doufejme nepřijde. ()

alienable odpad!

Řikám si - jak je možný vzít tak geniální koncept reality show, jakou bezpochyby Survivor je, a udělat z něj tohle? Přijde mi, že je špatně úplně všechno - proč tam nejsou týmový soutěže, ale jen souboje jednotlivců? Aby přenos mohl trvat naprosto neúnosnejch několik hodin? Proč proboha na kmenovou radu choděj úplně všichni? Proč si moderátor nedojde pro hlasy sám a místo toho tam jede něco jak urna do krematoria? Vysvětlil někdo soutěžícím smysl týhle hry? Naprostá absence strategickýho hraní jen podtrhuje nudu celýho vysílání. Nehledě na účastníky, který jsou buď vrcholně nesympatický nebo na hranici podprůměrnýho IQ. Fakt se to nedá. ()

deadzygote odpad!

Pan vejblitek je čtverák, ale tentokrát hovno se sračkou lehce prokouklo past ze žaludečních šťáv a nenatrávených bioproduktů!!! Dobře oni... ()

AhojTuHanka odpad!

No co dodat, firma točí několik Survivorů pro různý země naráz, do toho kameraman a střihač místy absolutně neví, a ten, kdo se na to celé 2 hodiny neironicky kouká, by si měl dle mého hledat psychiatra xD ()

Kazza odpad!

Rád bych napsal pozitivní komentář a podpořil, jelikož jsem dlouhodobý fanoušek této soutěže, ale zkrátka nemůžu, bohužel bude lepší, když žádná další série z České produkce nevznikne. Toto, včetně Robinsonova Ostrovu, je suveréně nejvíc zprzněná verze survivoru co jsem zatím viděl. Produkce absolutně nepochopila nejzákladnější principy hry, přidala nové mechaniky které hru naprosto zničily, individuální hry a imunita před sloučením, která má vyšší váhu než hlasování celého kmene, jako sorry, ale tyhle novoty musel vymyslet někdo, kdo tu soutěž v životě nevidel. Moderátor hrůza, nesympatickej, bez emocí, vůbec se na to nehodí, Jeff má respekt protože je fér, soucítí, poznámky jsou relevantní k soutěži a aktuálnímu dění, kterými v podstatě radí a povznáší úroveň soutěže, né jak tento, který si libuje v sypání soli do ran hráčum a ještě je u toho chladnej jako sociopat, musím uznat, že oproti Robinsonovu Ostrovu si hodně polepšil, strojový překlad se zlepšil, ale prozrazuje interní informace z druhého kmene ostatním (né že by na tom záleželo, když se druhý kmen účastní kmenových rad, které díky tomu postrádají smysl), už chápu proč "pouze" komentoval regulérní sport, jako rozhodčí by si zasloužil vyhodit, chudák Aylin a bravo střihačům kteří vystřiženou scénu, kdy se hráč oprávněně do Ondřeje opřel, dali do upoutávky na další díl (které jsou mimochodem plné spoilerů). A ty s prominutím debilní pravidla, nesmíš tohle, nesmíš tamto a teď vám to ještě ztížím, jedna noha, ruce nad hlavu zbývá už jen levitovat, normálně je mi soutěžících líto. Jeff si ty dlouhé hodiny společně s hráči při vytrvalostních soutěžích jako frajer i v dešti užil. Kamera, zvuk, střih všechno špatně. Edit: zkusil jsem dát seriálu ještě šanci a to druhou sérií, doufaje ve zlepšení alespoň nejzákladnějších věcí, bohužel nic se nezlepšilo, dva díly a dost, je to nekoukatelné. ()

Korrie odpad!

Podle upoutávek před spuštěním pořadu jsem čekala, jak budou účastníci přežívat v divočině, shánět potravu, žít jako trosečníci na pustým ostrově. A oni tam celý dny dokola jen zdolávají překážky a hrajou soutěže. Bože, extrémní nuda.... Nechápu, jak se na to může někdo dívat. Po prvním dílu už jsem si to znovu nepustila. ()

caerol

Připadám si jako totální blázen po přečtení recenzí, ale mě se to prostě líbí. Soutěže jsou zajímavé a sama si nedokážu představit, že bych něčím takovým musela projít. Navíc věčně řešit hlad, déšť a různé zdravotní potíže. Jediné co bych vytkla je zbytečně dlouhé stopáž, dialogy by se snad daly zkrátit na půlku. Co se týče vybraných účinkujících, tak proti nikomu z nich nic nemám, aspoň je zábava a je se na co koukat a věřím, že po určitém čase stráveném na ostrově, by se spousta z nás chovala podobně. Vždyť hádky, vztek, podrážděnost a deprese k takové show neodmyslitelně patří. Každý týden se s chutí dívám na další díl a jsem napjatá kdo to celé nakonec vyhraje. ()

Marissa33

Fuuu kde začať. Na Survivor som sa veľmi tešila. Som veľký fanúšik originálu, ktorý beží už roky a FUNGUJE!!! Toto čo vytvorila televízia Markíza je strašné. Príde mi to ako keby jedna ruka nevedela čo robí druhá. Najskôr nasadia 2 - hodinovú stopáž čo bolo šialené. Potom sa umiernili a dali klasické cca 45 minútové epizódy. V snahe naháňať sledovanosť ich začali ukončovať v strede súťaží čož diváka akurát naštve. Strih je príšerný, pozerám každý diel a veru dakedy sa strácam o čom rozprávajú. Dôležité taktiky pre dej neodvysielajú, ale capnú tam nezmyselné reči čo by kto jedol. Systém súťaží je zbytočne náročný a prekombinovaný. Sa potom môžu čudovať, že "celebrity" odpadávajú ako muchy keď majú hladný a nevyspatý denne absolvovať vrcholové športové výkony. Pekne vidno, že celebritám je venovaného viac času, keď sa zraní dakto z nich tak sa to rieši dva dni. Keď sa zranil Braňo a mal celú ruku od krvi, ani len nepovedali čo konkrétne sa stalo, zalepili a utekaj súťažiť. Neskutočný miš maš robí aj to, že v televízii sa visielajú tuším tri časti do týždňa. Na Voyo 5 častí dopredu, tým pádom kam človek pozrie tam je spoiler a ešte aj markíza prezrádza dej dopredu tými pripečenými titulkami a článkami na fb. Nedarí sa im získať sledovanosť programom tak z toho robia Farmu 200 a riešia kauzy okolo toho kto bol kde s kým za ktorým kríkom. Príšerne dlhé nezaujímavé kmeňové rady, súperiaci tým prítomný na kmeňovke som tiež nepochopila. Spomalené zábery na tváre účinkujúcich ako v Tureckej telenovele. No des a hrúza. Bude to asi prvá a aj posledná séria tejto súťaže čož je fakt škoda.  Kasting tiež zaujímavý, človek sa dočíta, že vyberali z 8600 ľudí. A majú tam bandu, z ktorej trištvrte ľudí asi ani netušilo kam ide a čo tam bude robiť. Naháňať lajky na instagrame je síce pekná vec, ale čo z toho má bežný divák? Neviem veru, asi len nervy z toho keď sa musí dívať na bandu akože influenseriek čo nerobia nič iné len ohovárajú koho môžu a viditeľne sa šetria na šúťažiach lebo im vlastne o tie prachy nejde, základ je vyzerať dobre na kamere. Ďalšia vec, lokácie. To tam fakt nieje kúsok peknej pláže kde by natáčali? Tie rozhovory v buši medzi suchými listami a bordelom. Hádam aspoň vynechali miesta kde vykonávajú toaletu. Nevravím, že majú slepo kopírovať americkú predlohu, ale mohli si pozrieť aspoň jednu sériu. Tam majú zábery kde sa rieši hra logiku, viete sa orientovať v tom kto ako hrá a s kým má spojenectvo. V tej našej to nemá ani hlavy ani päty. Uvediem príklad.  Na začiatku Vojta Drahokoupil v jednom zábere hovorí ako je rád, že tam je a aká to je výzva. A päť minút na to je záber kde sa pomaly mentálne zrúti a chce ísť domov a takých preklepov je tam kopa. To ako hráči hrajú nejdem riešiť, vďaka zlému strihu veľa vecí nevidno takže človek ani nevie čo sa tam vlastne deje a netaktické rozhodnutia, zlé spojenectvá, zrady a podrazy to je už problém súťažiacich. Ale asi budú veľmi prekvapený keď prídu domov a uvidia čo z toho vlastne vzniklo. Momentálne sme sa konečne dožili zlúčenia kmeňov tak uvidíme akým štýlom to bude pokračovať. Najviac ma mrzí zas a opäť premárnený potenciál. Niektoré reality šou sú už vcelku dobre zvládnuté a pozerateľné.  Toto je prúser z veľkým P. A ešte ozaj keď vidím o aké odmeny sa tam hrá tak neviem či plakať alebo sa smiať. Idú sa tam prizabiť aby vyhrali lebo jesť hrnček prevarenej ryže a trochu kokosovej dužiny a podávať športový výkon nie je sranda a výhra je tram ta da da dá kúsok čokolády, špízik ovocia, kúsoček pizze a pod. Som sa aj čudovala daktorým, že im to stálo za tie úrazy. () (menej) (viac)

Very07 odpad!

Pre mňa je to HNUS! :D Jinak tedy pokud by toto viděli v Americe... Ani nechci vědět, co by si pomysleli o tom, jak jsou Češi schopní tuto výbornou reality show zk*rvit. Je mi to líto, ale je mi stydno. Nikola, ta holka, to je naprostá tragédie. Chápu, že neatraktivní vzhled musí dohánět tím, že chce být středem pozornosti, ale je to prostě moc. Zřídkakdy dávám hodnocení odpad, ale zde to jinak nelze... Snad mi odpustíte. ()

Tangarinka

Tohle má být nejdrsnější soutěž o přežití? Toto mi přijde spíš jako parodie na Survivor. Soutěžící jsou od začátku skvěle vybaveni - mají k dispozici podlážku, deky, teplákové soupravy, hrnky, lžíce, pilku atd... Čekala bych, že budou mít více práce se sháněním potravy, výrobou obydlí..., zatím jenom posloucháme nekonečné tlachání (a další na kmenové radě, která se odehrává ve studiu!) a sledujeme soutěže, které trvají tak dlouho, až to člověka znudí. Odměny pro soutěžící - brambůrky, marshmello, čokoláda, smažené kuře apod. po době hladovění, tak to je vážně "ideální". Asi by se našlo pár zajímavých okamžilů, ale po shlédnutí několika dílů (více by bylo nad mé síly) se rozmýšlím mezi odpadem a 1 hvězdičkou. ()

tehol

hodnocení po celé sezoně (ano opravdu jsem jeden z tech lidi, ktery to dosledoval od zacatku az do konce): je to skoda. minuly survivor ukazal, ze to i tady na nove ma potencial. na to, ze to byl prvni pokus, tak to bylo velice slusne a hodnotil jsem dost kladne. • • • • • • • • ale tento rok.. vlastne snad uplne vsechny veci, ktere sly zkazit, byly pokazeny.. uz jen pro me nepochopitelny koncept celebrit, (ktere ani zadne celebrity nejsou a chovali se logicky uplne stejne jako ostatni), nepochopitelna obrovska delka jednotlivych epizod, naplnena pomalu z pulky debilne udelanym strihem na krajinu s proflaklou hudbou, neuveritelne, ze prestoze epizoda ma 3 hodiny, tak mi prislo, ze ze samotneho zivota na ostrove a te socialni hry, (kterou tam jen porad zminuji), tam bylo naproste minimum, extremne otravne tymove souboje na body, ktere trvaly klidne hodinu bylo neco otresneho po par dilech. a furt tlaceni na to jak je to nejvelkolepejsi epicke epicentrum vsech poradu v historii televize, strasny cringe. no a v neposledni rade problelmy s covidem (s tim spojena extremni delka 70 dni nebo kolik? wtf the fuck) a neuveritelny pocet vypadku (a nebyla to smula, byly to ty debilni souboje) • • • • • • • •  novotny byl slaby, neustale fraze typu roztacime kola osudu, divci valka, furt tlaceni na to, jak se vsichni tesi na nejake debilni souboje amateru, neustale nazyvani tricetiletych bab devcata a podobne fraze porad dokola, no uff.. a to pritom v minule serii jsem ho mel rad, nevim, jestli to bylo to prapodivnou tureckou produkci, ale bylo to od nej slabe. a taky jsem absolutne nepochopil slovenskeho moderatora, ktery se tam objevil v prvnim dile, pak jeste jednou na nejake odmene a jinak nikde, fakt jsem sei nekolikrat rikal, jestli tam na ten covid neumrel • • • • • • • •  samostatny hate si nechavam na souboj. prosim prosim uz nikdy at vas nenapadne to opet pouzit. vetsi picovinu jsem nevidel, uplne to podrazi smysl te socialni hry, na ktere survivor stoji a diky ktere je to oblibeny porad. doufal jsem, ze to treba aspon bude jen do slouceni, ale ne, nakonec tu obludu jeste spojili tak, ze se finalove trojka/dvojka vybirala pofidernimi ,stale se opakujicimi se, hrami • • • • • • • •  ted uz konecne k samotne hre: cast, nemastny neslany, postupem casu si clovek zvykne, ale proste slabe, jeste kdyz si vzpomenu, jak na zacatku prezentovali skupinnu "necelebrit" jako fanousky hry, pricemz z tech 12 se to dalo rict o presne 2 :D vybrat tam pak lidi, kteri evidentne absolutne nevedeli do ceho jdou ani fyzicky ani psychycky proste nijak, to je taky ulet.. • • • • • • • • (spoilery): ted uz se snad najdou i nejake klady :D no tak hlavne souboj kapitanu zastera vs brano to bylo fakt super, nasledne propadani brana v hodnoceni sily hracu az na samotne dno taky hodne bavilo, to bude asi to hlavni co si budu pamatovat. taky trochu freak show na zacatku hry, ale aspon nejake vzruseni byli iva a adam, pricemz adama jsem si nakonec i nejakym uchylnym zpusobem oblibil. • • • • • • • • ted uz jen k zaveru, jak jsem psal dementni vyber finalistu (kde bylo uplne jasne, ze koho porota do finale vybere, toho logicky i zvoli vitezem, proto uplne jednoznacne vysledky). pak taky to, ze to gro, to nejdulezitejsi se rozhodne v 10 minutove rozprave, kde nekteri cleni poroty se Veve dokonce ani na nic nezeptali, jakoze to jsem fakt nevidel, 6 hodin dil, hodina vzpominkova videa, a pak 2 minuty rec a 5 minut otazek WTF?? • • • • • • • • taky jsem nepochopil argumentaci pro nejlepsiho hrace (mysleno v te soft skills fazi hry) pro vladu. COZE? vzdyt byl asi 5x na pokraji vyrazeni a zachranoval se vymyslenym duelem, jinak by byl venku, vubec to nezvladal, byl neprijemny a furt si tam cosi mlel o procentech, pricemz vubec nevnimal, ze ho maji za kokota. ale mel steesti na duely a na imunity (nebo stesti, byl v nich silny, navic turci vymysleli jen jeden druh souboju, ktery mu skvele vyhovoval). skoda ze veve si to nedokazala vic obhajit, ale i tak porota mohla byt mene dementni a domyslet si, ze nebyt neustale na pokraji vyrazeni neni bug, ale feature.. plus taky mohla zminit, ze tam furt makala se zranenimi a presto nakonci byla nejsilnejsi i fyzicky • • • • • • • • tohle proste nebyl survivor, ale prapodivny hybrid amateskych sportovnich vykonu v nudnych kulisach.. skoda • • • • • • • • nejoblibenejsi hraci: veve, gogo, zastera, xenia, vlada • • • • • • • • nejmene oblibeni: nikol, lenka, tomas, veronika, enrique • • • • • • • • skoda ze vypadli brzo: matej, bara, adam, enrique, aylin, gogo • • • • • • • • nejsmesneji/proc tam byli?: vojtisek, monika, ucitel s excelem, iva, gabor, veronika, brano (ale ten byl svym spusobem nakonec super), adam nejlepsi momenty: brano vs zastera; branova nemohoucnost celkove; exceluv nepodareny vtip; kmenovky s adamem v hlavni roli; enrique (+ veve) vs adam; tah vladi, veve a johy proti nikol a spol. ; nasledne breceni ze strany teto (nikol a spol) svate trojice, jak je svet nepsravedlivy a vsichni je zradili :( ; gaborovo rozlouceni (to me neironicky trochu dojalo); rozhovor veve o benzemovi; gogo transformujici se do fidela; xeniino vyrazeni tomase; dementni smyslena kauza nikol (ja uz se o tom nechci bavit je to v pohode, ale jeste 50x to vytahnu a budu trapne resit jak nekde ve skolce) o zlodejce aylin (akorat smutne, ze ji to vyradilo) () (menej) (viac)

zikacek

Já se bavila. První díly mě nijak nenadchly, ale čím déle jsem soutěž sledovala, tím více jsem se těšila na další. Bavili mě soutěže. ()

Zagger

je to cele spatne uz od zacatku, proste love island s prekazkama a hlavne proto, ze vyber lidi je uplny nesmysl.... okey, je treba mit nejake tahouny, ale od toho je tu casting, aby se vybrali lide, kteri zaujmou svou osobnosti a mluvnosti, aby taky ty zabery na strategic talk byly koukatelne, a to je cele a ne umele tam cpat "zajimave" lidi. Celebritka se tam blysknout muze, co by ne, ale ta, ktera to umi hrat a je fanouskem survivoru, a zaroven ne tak slavna, aby zavistivci zkousli pripadnou spravedlivou vyhru, kazdopadne Svanci byl odjakziva takovy + slusny sverazny typek srdcar, takze on by klidne s potleskem vyhral. Da se s tim paradne zamichat jako v AU, aby tam jen nesedeli u ohne, advantages, dostatek imunit, vyhosteni a boj o navrat atd. Moderator ujde, a zapada jakztakz do konceptu narozdil od toporneho Vasuta, ktery ma cely zivot jen jednu hereckou pozu. Cele to proste stoji na castingu a paradni intrikanske nevyzpytatelne hre, blindsides, ruzne tajne pakty a pikle, pak to je napinave... coz produkce nechape. "Napinavost" se neda vyrobit umele jak vidno uz v paradise, love, vyvoleni atd.. co se tyce te kauzy s picusem, ta jen nakonec hraje do karet Novy, stejne jako dalsi bulvarni veci. Kazdopadne v US,AU produkci tu hru ovlivnujou vic, nez by si clovek chtel pripustit a delaji to nenapadne, aby to zapadlo do pribehu, vyhozeny prejde jen do jineho kmene, chodici vyrecny terc najde imunitu nebo advantage a priste zase aby byl v soutezi dele atd atd ()

MarekTulen

No co na tohle říct.. nová československá reality-show, je dost blbě udělaná, ale i přesto jsem si 1. sérii užil, ale není to dělaný na to abych koukal na několik desítek sérií. Furt se to opakuje a není tam nic nového, jsou tam akorát jiní lidé, takže na celou druhou sérii se dívat nebudu, a to i když tam je FiFqo. :3 Extrémně zdlouhavé a natahované + TV reklamy, které to protáhnou o dost času, takže nedoporučuji se dívat v televizi. Jestli si vážíte svého času, a chcete kvalitní reality-show, tak se na tohle nedívejte. :) ()