Americký rodinný dobrodružný seriál inšpirovaný dielom spisovateľa Edgara Rice Burroughsa s ľahko komediálnym nádychom opisuje ďalšie dobrodružstvá divokého Tarzana, ktorý sa stratil v africkej džungli ako dieťa, keď jeho rodičia spolu s celou výpravou prišli o život. Vychovávali ho zvieratá a predovšetkým opice, z ktorých najvernejšou mu je roztopašná Cheetah. Tarzan (WOLF LARSON) nemá žiadne spoločenské vzdelanie a hovorí lámanou angličtinou. Je však statočným ochrancom prírody, zvierat, životného prostredia a čestných ľudí, ktorých nečakane stretáva v džungli. Jeho život nečakane ovplyvní priateľstvo s členmi vedeckej expedície. Najviac si obľúbi Jane Porterovú (LYDIE DERNIEROVÁ), francúzsku vedkyňu, ktorá pracuje na záchrane ohrozených druhov zvierat. Jej spolupracovníkom a Tarzanovým verným kamarátom sa stane Roger Taft Jr. (SEAN ROBERGE), syn bohatého podnikateľa z New Yorku, ktorý v africkej džungli vybudoval výskumnú stanicu. Simon Govier (MALICK BOWENS) je zase priateľský domorodý Afričan, ktorý vyštudoval v Anglicku. (oficiálny text distribútora)

Lyžař

Nemůžu si pomoct, ale v době, kdy tahle verze Tarzana šla poprvé v televizi, byl jsem malé dítě a já to žral. Doslova jsem to žral. Těšil jsem se na každý další díl. Nemohl jsem bez toho být. Dnes již všechno vidím trochu jinak. I tak ale Wolfu Larsonovi patří *** a to právem. ()

korok

Jako malý kluk si pamatuju, že jsem z toho byl celkem nadšený. Byl to snad jeden z úplně prvních seriálů vysílaných na tehdy nově vzniklé televizi Nova. Do té doby něco podobného člověk na ČT vidět nemohl. Z dnešního pohledu bych ale už téměř jistě hodnotil nižším počtem hvězd. ()

Chalitd

[1¾] Nevím, v dětství jsem na to koukal a něco na tom bylo. Sic to byla blbina, rád bych si to osvěžil a kouknul na to znova. ()

emdvojka odpad!

Vždy to isté priatelia.... Do pralesa príde nejaký zloduch a chce ublížiť zvieratkám poprípade postaviť chemické laboratórium, vysekať polovicu lesnej dreviny , alebo len zbaliť upotenu Jane. Vždy príde trápny Tarzan zo svojim trápnym pokrikom na trápne umelom lane a všetko to vyrieši len v koženej plienke. Na konci 25 minútovej pičoviny sa všetci začnú smiať na nejakej hovadine a čo nevidieť..sú tu titulky...ja toto naozaj neviem pochopiť...o čom toto je a kto na toto dáva peniaze....hladomor na nich! ()

lokol

prednedavnom som videl jednu cast zo serialu ktory ma drzal v detstve velmi...eh...radsej tie tri * z pohladu ked som bol maly ()

Sosak

Seriál francouzsko-mexicko-kanadsko-německo-uzbegistánské koprodukce :) No a přitom je to pouze příběh obarveného svalovce se zimoštrásovým účesem 90. let. Takovejch jsou dneska hromady, tehdy se na to taky dost čumělo, proto ta hvězda. ()

boaka odpad!

Tento seriál mne strašil každý víkend mého dětství, naprosto neoriginální s banálníma námětama, klackovitým hlavním hrdinou a dementními sidekicky... jak tohle mohlo přejít přes pilotní díl nechápu. ()

cyright

Z tohohle seriálu si pamatuju jedinou věc: Janiny bradavky rýsující se pod jakýmkoliv svrškem. Jako čerstvému puberťákovi mi to stačilo ke štěstí. A v retrospektivě to je jediná věc, která si zaslouží aspoň nějaké uznání :). ()

Rodin odpad!

Nejsmutnější na tomto kousku je, že ten šimpán je v řádech chytřejší, než scénárista, režisér, Wolf Larson a produkce dohromady. ()

topi80

Ač jsem pár dílů viděl, doposud jsem nepřišel na to, o co vlastně v tomto veledíle šlo. Kdesi v džungli byli lidé z civilizace, občas je přišel navštívit hýkající Tarzan s okouzlujícím jazykem překypujícím nadužívanými infinitivy. Nevím, zda to mělo nějaký děj, ale pokud tam byl, nějak jsem jej nedokázal zachytit. Možná jsem jen zcela v souladu s vizuálem seriálu čekal, kdy Tarzan shodí ty trenky a začne se činit tak, jak by se dle výtvarné stránky a výpravy seriálu dalo očekávat. Odpad mám vyčleněný na jiné typy filmových pokladů, takže zasloužená jednička. ()

offlineman

U komentáře Štegra a Tsunami_X sem se fakt pobavil!!! Já dávám 3 hvězdy, bylo mi tehdy +-13 let a rád sem to sledoval! Minimálně jedna * je za francouzskokanadskomexickou koprodukci! :-) ()

viruscrack

Na tomhle hromada z nás vyrůstala. Od mládí jsem neměl moc možností to opět vidět, ale hodnotím si zde velmi příjemné začlenení do děje živá zvířata. Žádné počítačové triky a studiový příběh. ()