Dva a pol chlapa

• Česko Dva a půl chlapa (viac)
Ukážka z filmu 8
USA, (2003–2015), 91 h 41 min (Minutáž: 19–42 min)

Charlie Sheen, Jon Cryer, Angus T. Jones, Holland Taylor, Marin Hinkle, Conchata Ferrell, Ryan Stiles, Jennifer Taylor, Ashton Kutcher, Jane Lynch (viac)

Nezávislému mužovi do života nečakane vstúpi jeho brat a 10-ročný synovec... Charlie (Charlie Sheen) je slobodný muž, ktorý má dom na pobreží, jaguára v garáži a priťahuje pozornosť krásnych žien, ktoré sa nepýtajú na cit. Jeho ľahkovážny a neformálny životný štýl je však narušený, keď sa k nemu nasťahuje jeho brat Alan (Jon Cryer) so svojím synom Jakeom (Angus T.Jones). Spolu títo dva a pol chlapi konfrontujú rôzne životné princípy a stoja pred mnohými životnými výzvami. A to im ustavične dýcha na krk ich večne kontrolujúca matka Evelyn (Holland Taylorová), Alanova odcudzená manželka Judith (Marin Hinkleová) a nemožno zabudnúť ani na Rose (Melanie Lynskeyová), ženu jednej noci a súčasnú susedku Charlieho, ktorá sa chce stať súčasťou jeho života a je ochotná pre to urobiť naozaj čokoľvek... (oficiálny text distribútora)

srncek

S Charliem - 90% s Waldenom - 50% - update po poslednej 12. sérii : najúbohejšie finále seriálovej tvorby. CHUCK LORRE za čuráka roku. ()

Mugs

Jeden z mála seriálu, kterej se dá sledovat s českým dabingem. A jediný seriál, u kterého je lepší slovenský dabing. Ten dodává vtípkům na ráznosti. Díky němu zvyšuju na 5*. Je to v podstatě pořád dokola, ale málokdy se najde díl, u kterýho se nezasměju. A to se cení. ()

Havala

Podle mého zorného úhlu zbytečný seriál. Občas dobré hlášky proložené dlouhým balastem který zase tak cool není. Not for me, thanks... ()

eges

Zdá se mi to nebo je to ukázkovej příklad degenerovaných američanů. A ten způsob výchovy dětí je taky příkladnej. :-) První dvě série byly celkem v pohodě, ale ve třetí vás ten stereotyp a způsob chování postav začne trochu otravovat, takže ze 4* na 3* EDIT: po mnoha letech jsem seriálu dal druhou šanci a musím říct, když se nad něj člověk povznese a bere ho jako oddychovku po práci, musím tu jednu hvězdu vrátit ()

GoustDog

Tolik dílů - a každý z nich je skvělý! Kvalita neklesá, ba možná naopak. Není to žádná pecka ala Red Dwarf, ale ve své kategorii sitcomů je pro mě bezkonkurenční. Žádná hluchá místa. Povedená hláška za hláškou a naprosto dokonalé obsazení i vedlejších rolí. V případě potřeby nenáročného si oddechnutí u monitoru není lepší volby. ()

helrohir

Výborný sitcom s geniálnym Charlie Sheenom v hlavnej úlohe. Staršie série som videl celé snáď už 5-krát a stále sa bavím. Do môjho hodnotenia nezahŕňam posledné série s Kutcherom, pretože nemám absolútny záujem zhliadnuť čo i len jednu epizódu. Slovenský dabing je o triedu lepší než ten český, IMHO :) ()

korect

ne že bych neměl rád sitcomy nebo Charlieho Sheena, ale tohle mě nějak nesedlo... Možná je to způsobeno tím, že v místech, kde bych se i zasmál panuje v řadách "diváků" hrobové ticho ()

kolik27

Špičkový seriál na uvolnění a pobavení se. Sto procent dát nemohu, z důvodu ne až tak pro mě zdařeného pokračování, ale 5 hvězd dám určitě za to co bylo v prvních sériích. ()

J*A*M*B*O

Charlie Sheen je borec, proste seriál v ktorom stvárňuje svôj vlastný život(pravého seba) nemá žiadnu chybu. Ešte keď príde na scénu Alan s Jakeom, to ž fakt nemám slov. Proste pohodový seriál plný srandy a všetkého čo k tomu patrí. Dávam 910 bodov. ()

Boudyy

No jo, párkrát se na to dá podívat. Sice jsem rozhodně neviděl všechno, ale občas seriál i pobaví. Má svůj specifický druh humoru, o který se stará především Charlie Sheen, jako "strejda" Charlie. Ovšem Alana také nemohli vybrat lépe, Cryer je takový ten typický důvěřivý ńouma, co vleze do každé sračky a každý s ním zametá, tedy pravý opak svého bratra. A Jake je asi jediná postava, která se v průběhu seriálu mění. Od desetiletého špunta až po sedmnáctiletého teenagera. Také vedlejší postavy nejsou špatné. No, prostě taková oddychovka na pozdní odpoledne. ()

x_silver

Jeden z nejtrapnějších a nejhloupějších amerických seriálů. Klasická povaha a stupidita Amíků dorazila do Evropy a lidi z toho mají radost. Krista boha, co bude další? To se mi nechce ani domýšlet... ()

CRYPT

Nedá mi to, tak přispěji komentem. Sakra ja ten sitcom žeru. Prostě nezapomenutelné, vtipné, povzbuzující a na spravení nálady ten nejlepší lektvar (kromě skutečného sexu a bourbonu). Všechny postavy byly skvělé, akorat od toho Jackea jsem tomu nevěřil, ale člověk se zasmál Charlie obdivuhodná role, Alana obdivuhodná role. Fantazie. Je mi líto že byla ukončena spolupráce s Charliem, protože jeho postava měla nejvíce trefných a nejvtipnějších narážek. Co jsem zatím viděl pár dílu z 9té série, mno prostě ačkoliv se párkrát i zasměji, tak pořád Ashton Kutcher nedosahuje adekvátní náhrady legendární postavy Charlieho.... Možná změním názor až doukukám i zbývající díly. tak uvidíme ()

Wooke

A viete čo ? Aj tak dám 4*, pretože tento seriál bol pre mňa vždy niečim výnimočný a rád si ho pozriem znovu a znovu. Aj keď bez Charlieho to je ako cirkev bez pápeža alebo škola bez učiteľa. Normálne sa bojím pozrieť si časti s Ashtonom, pretože to môže byť sklamanie. ()

kubilov

Moje krevní skupina. Jsem schopen sarkastické vtipy zhýralce Charlieho vstřebávat v jednotlivých dílech Dva a půl chlapa klidně celé odpoledne. Prvních šest sérií je naprostý poklad. Sedmá už se nese ve znamení osobnostní krize, což je samozřejmě v sitcomu mimořádně obtížně zvládnutelná disciplína, která se nakonec vlastně i docela v rámci možností povedla. S přeobsazením hlavní role je vždycky problém, a to nejen když vyměníte úžasného Charlieho Sheena za nepříliš dobrého herce typu Ashtona Kutchera, i když však člověk od toho abstrahuje a bere celý seriál jako dva sice odlišné, ale přece v základních věcech stejné, dá se s tím vyrovnat. Dokonce se nebojím říct, že to v dané fázi seriálu prospělo. ()

bavs

Men, Men, Men, Men, Manly Men Men uuuuu....Bonviván a mysogin Charlie Harper, jeho "vyčůraný" bratr Alan, Alanův tupý syn Jake a hospodyně od rány Berta tvoří hlavní linii seriálu, u kterého jsem se rozhodoval mezi čtyřmi a pěti hvězdami, ale nakonec dávám víc, protože ač je to každou sérii o tom samém nikdy jsem se nepřestal bavit a udržet kvalitu skoro bez nějakého děje je opravdu kumšt. Charlieho bohémský život by ve skrytu duše chtěl vyzkoušet určitě každý muž a ironií je, že ho tak Charlie Sheen žije i v reálném životě, ještě troufnu si říct ve větším měřítku. Po úmrtí postavy Charlieho a příchodu Ashtona Kutchera bylo velmi lidí k budoucnosti seriálu skeptických, ale musím říct, že po pomalejším rozjezdu nabral seriál na kvalitě i s Ashtonem a skvěle se bavím dál, takže se budu těšit na další série a Charliemu budu fandit v seriálu Anger Management! ()

1mara2

Já tenhle seriál prostě miluju. Všichni tři jsou skvělý a když říkám tři, tak myslím Allan, Jake a Charlie - bez Sheena to už vážně nemá smysl. Nic proti Kutcherovi, ale s nim ať táhnou do prdele:) ()

MartinTerran

Už jen sestavení "dočasných" obyvatelů domu dává tušit, že o zábavu tu nouze nebude a taky že není. Vtipů a směšných scének je tu dost a seriál drží své tempo a vtip po celou dobu i do pozdějších řad. Neviděl jsem sice všechny řady, snažím se to napravit, ale i tak si troufám říct, že je to velmi povedený seriál, který má poměrně vyvážené díly, že by byl díl, u kterého bych se nezasmál se mi nestalo. Role Charlieho je dokonalá, i když je to v podstatě "záporák" je jeho postava velmi sympatická. Hodnocení: 80/100. ()

Mr.nachos

Musím říct, že je to jeden z těch horších seriálů, jaké jsem kdy viděla. Charlie je dobytek a prase, který je v každém díle ožralej a v posteli s nějakou pipkou, celý dny se válí doma, protože do práce nechodí. Vše hraje na cenu, protože má přece plný kapsy peněz, tak co.... Nemůžu s ním sympatizovat ani za nic a to pro mě celý seriál neuvěřitelně shazuje. Kdo se mi hodně líbí je hospodyně a Jake. Jen kvůli těm dvěma dávám za každého jednu hvězdu. Ale změna......po vyhození Sheena a nástupu Kutchera to je úplně něco jiného. Konečně seriál, na který se klidně podívám a i pobavím. Trochu mi vadí role vyžírky Alana, ale to už je jen malý stín. Tak konečně můžu přihodit třetí hvězdu. ()

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

Sprostý méďa Ted se dočká seriálu

11.06.2021

Užili jste si sprosťáka Teda v jeho prozatím dvou celovečerních filmech? Pak vám jistě udělá radost, že se populární postava dočká také televizního zpracování. Streamovací služba stanice NBC Peacock… (viac)

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

30.06.2020

Supergirl obsadila Lexe Luthora

Supergirl obsadila Lexe Luthora

17.11.2018

Supermanův nejslavnější záporák míří do seriálové Supergirl od CW. Ikonického Lexe Luthora v seriálu ztvární Jon Cryer, jehož bude asi většina diváků znát jako Alana ze seriálu Dva a půl chlapa.… (viac)