Martrix

Zajímavé. K minulé epce jsem napsal, že je potřeba brát Fallout jako non-fiction blbinu a najednou tady máme překvapivý dialog o fiskalní zodpovědnosti, o pokrytectví vlády, o elitářství...zcela vážná témata, která jsou dnes díky atomPutinovi mnohem palčivější, než kdykoliv dřív. Občas na mě z dosavadních epizod sice dýchla jakási potměšilost tvůrců, ale že by to byl rafinovaný záměr? Dali mi župan. A pantofle... . Kdyby na to byl kladen větší důraz, nejspíš by se z tohoto seriálu vyklubala satirická šleha se sociálním přesahem. Jako třeba v Parazitovi. Ale to by asi fandové hry nerozdýchali. Možná vidím víc, než tvůrci zamýšleli. PS: Tentokrát byl úvodní flashback velmi dobrý. ()

kenkaku

Díky (opět) grotesknímu DEI flashbacku se dozvíme, že Vault 4 jsou vědci. Na to také stačilo méně než 10 minut… v něm se ale odehrává většina epizody a já se nemůžu ubránit pocitu vycpávková epizody. To jako nejsou otevřená jiná témata k dotažení? Vše se propojí až po 50ti minutách. Za mě to mohlo jít rozhodně rychleji. ()

Loki_Six

"Most people think scale means increasing global market share. That's thinking in three dimensions, and I'm talking about four. Because what is the ultimate weapon to destroy your competition? It's not outselling them. It's not outsmarting them. It's time. Time... is the ultimate weapon." ()

aR3Zz

Poslední dva díly mě tak nějak nudily. Nic moc zajímavého se nestalo, vyvstává více a více otázek, řeší se politické otázky a konspirace. A naopak na "povrchu" se neodhrává téměř nic. Takhle doufám pokračovat nebudeme... ()

kubas369

8.5/10. Doopravdy jsem překvapen. Opět nevím jak tenhle zvláštní seriál brát? První epizodu jsem bral seriózně, další epizody jako sebeuvědomnělý brak a najednou seriál vytáhne kritiku kapitalismu nebezpečí korporátu a klientelismu a podobně, vše poddané povedenou sociální satirou. To je náhoda nebo záměr? Uvidíme co bude dál. ()

whitey

Ugh...dobrá, špatná, dobrá, špatná epizoda...furt dokola...gogginsova postava mě sere v minulosti tak v přítomnosti (nebo budoucnosti a tý další budoucnosti? ehm...) Vault 4 je nezajímavej, už by to trošku se chtělo posunout k agentu Cooperovi a jeho záhadném zmizení. ()

Hansolo35

Předchozí díl mě příjemně překvapil, tady šla kvalita děje prudce dolů. Asi nejvíc mě nudí příběhy kovboje ghúla. Naštěstí příběh aspoň trochu oživí bunkr číslo 4. Nakonec jsou lepší epizody z bunkrů, něž dobrodružství na povrchu. ()