Ako krtko k nohaviciam prišiel

• Československo Ako prišiel krtko k nohavičkám (viac)

Krtek si chce udělat kalhotky, a tak poprosí ostatní zvířátka, aby mu pomohla. Ruku k dílu přiloží mravenci, čáp, ba dokonce i rak. Když je hotovo, začne se krtek obdivovat ve svém zrcadle a je se sebou spokojen. (skinny9)

balba

Oblíbený seriál mé dcery.Máme všechny díly nahrané na VHS. Musím přiznat,že u nás hraje od rána do večera skoro každý den. ()

Marqta

Krásná pohádka o velkém snu. Také by se dalo asi říci "to nejlepší z krtečka". A možná nakonec i "to nejlepší z pohádek" (minimálně těch animovaných). ()

Attta

Krásná a téměř už klasická dětská pohádka. Hodnotím pouze tento díl a zároveň si pod tímto hodnocením představuji jen ty nejstarší díly. ()

BoXBe

Před spaním si to chtěl pustit mladší asi pětiletý brácha přítelkyně. Za chvíli přestal dávat pozor, ale nám co už je pár let přes dvacet po deseti minutách došlo, že se smějeme koukáme a bavíme už snad po dvousté.....;) ()

sator

Klíčová otázka kdo vlastně mluvil krtečka ? Vypadá to na Jiřího Pragera...pan Prager potvrdil že krtečka daboval když mu bylo 6 let.Dále uvedl zajímavou okolnost že všechny smíchy a citoslovce nadabovala dcera pan Milera. ()

URBAN

Jéé krtešek kdo by neznal krteška : ) , ale vážně je to roztomilé i po tolikati letech krteček byl sice ještě ve vývinu , ale nostalgie na mě působí doted ( 6.4.13/MAC ) ()

ProfesorLotr

Když jsem byl mladší, jsem to viděl asi tisíckrát a pořád mě to dodnes baví ( ne tedy, že bych se na to díval každý den, jako předtím, ale když to uvidím v TV tak se na to kouknu docela rád ). 70% ()

vesper001

Bez práce nejsou kalhotky, tak všichni za jednoho, který touží po kapsičkách. Bývalo to nejmilejší leporelo mě i mé babičky-švadleny. :) ()