Ako krtko k nohaviciam prišiel

• Československo Ako prišiel krtko k nohavičkám (viac)

Krtek si chce udělat kalhotky, a tak poprosí ostatní zvířátka, aby mu pomohla. Ruku k dílu přiloží mravenci, čáp, ba dokonce i rak. Když je hotovo, začne se krtek obdivovat ve svém zrcadle a je se sebou spokojen. (skinny9)

balba

Oblíbený seriál mé dcery.Máme všechny díly nahrané na VHS. Musím přiznat,že u nás hraje od rána do večera skoro každý den. ()

Marqta

Krásná pohádka o velkém snu. Také by se dalo asi říci "to nejlepší z krtečka". A možná nakonec i "to nejlepší z pohádek" (minimálně těch animovaných). ()

Attta

Krásná a téměř už klasická dětská pohádka. Hodnotím pouze tento díl a zároveň si pod tímto hodnocením představuji jen ty nejstarší díly. ()

sator

Klíčová otázka kdo vlastně mluvil krtečka ? Vypadá to na Jiřího Pragera...pan Prager potvrdil že krtečka daboval když mu bylo 6 let.Dále uvedl zajímavou okolnost že všechny smíchy a citoslovce nadabovala dcera pan Milera. ()

URBAN

Jéé krtešek kdo by neznal krteška : ) , ale vážně je to roztomilé i po tolikati letech krteček byl sice ještě ve vývinu , ale nostalgie na mě působí doted ( 6.4.13/MAC ) ()

ProfesorLotr

Když jsem byl mladší, jsem to viděl asi tisíckrát a pořád mě to dodnes baví ( ne tedy, že bych se na to díval každý den, jako předtím, ale když to uvidím v TV tak se na to kouknu docela rád ). 70% ()

vesper001

Bez práce nejsou kalhotky, tak všichni za jednoho, který touží po kapsičkách. Bývalo to nejmilejší leporelo mě i mé babičky-švadleny. :) ()