Pamela: Příběh lásky

• USA Pamela, a Love Story

Pamela Anderson vypráví o svojí cestě ke slávě, vrtkavých vztazích i známém skandálu s erotickou nahrávkou. A na přetřes přijdou i její soukromá videa a deníky. (Netflix)

M.Z.A

Na tento dokument by se měli koukat hlavně fanoušci Pam. Protože pokud na něho narazí nějaký “fujsilikony”, tak si vyhoní péro, jistojistě dá pokrytecky nízké hodnocení a pak se vrátí ke své tlusté hnusné přítelkyni. Vidím tu jistou paralelu s Marylin Monroe, která by se, jako jedna z mála, dokázala svou feminitou vyrovnat Pamele. Ta to zatím nevzdala a stále se hledá. Přeju jí, aby konečně našla pokoj v duši. Narodit se totiž jako jeden ze sexsymbolu století nemusí být žádný med. Tomu ale, vy hnusáci, nemůžete rozumět. ()

Johnny.ARN

Budem sa opakovať, ale zase raz kvalitný dokument z Netflixu o Pamele. Veľa vecí vysvetlených, veľa vecí odhalených, kvalitný prierez od jej vzniku až po súčasnosť. Chýbala mi tam akurát epizódka s Boratom, alebo pristavenie sa aj pri iných seriálových projektoch, čo točila. 4 z 5 ()

Pavlínka9

Za mě hezké provedení jejím životem přímo do Pamely, kdy si podle mě plno inteligentních lidí uvědomí, že je asi vlastně úplně jiná, než jak ji prezentuje bulvár a podobná média....Podlě me je to dospělá ženská, která toho má hodně za sebou, má u mě obrovské uznání, že šla v 50ti do toho Chicaga, protože nikdy netancovala ani nezpívala a byla v tom skvělá....Zároveň podle mě málo lidí ví, že je z Kanady :D ()

elanius

Klasický, ničím z rady vybočujúci biografický dokument. Archívne zábery sa striedaju s rozhovormi s Pamelou so súčasnosti. Bolo tam pár zaujímavostí zo začiatku jej života, ale potom už začalo byť všetko dosť nezáživné. Priemer, filmársky aj obsahovo. (5/10) ()

rockwoman

Blondka, kterou si z mých oblíbených devadesátek pamatuji nejen ve spojení s Pobřežní hlídkou, ale především s její životní láskou Tommym Lee, tady celkem příjemně překvapila a v záběrech bez make-upu se mi líbila mnohem víc, než zmalovaná jako plakát. Stále je v ní ta divoká, otevřená, nostalgická rebelka, která ani po padesátce neztrácí jiskru a chuť žít si svůj život po svým. Velmi kreativní, nebo velmi dramatická? Kdo ví. Pusu, Pamela. ()

Diego

Trochu smutné vystřízlivění. Když běžela na Nově Pobřežní hlídka v prime timu (prichod ze skoly) bylo mi asi 14 a mit kozy jako Pamela byla jeste neohrana hlaska. Jo Pamela byla pojem a muze se srovnavat s MM zel jen v naivite a ze vyuzila svuj vzhled a umely kozy, aby se zaopatrila. Jasneze ji narazky na silikony musely srat, ale kde by bez nich byla. MM umela zazarit ve filmu, Pamela ten talent nemela a domaci porno urcite neni duvod, proc 25 let nedostala zadnou roli. Stesti v lasce mozna nema, ale skocit rychle do chomoutu a obratem z rozvodu vytriskat nejaky prachy, je taky zpusob, jak zaplatit najem. No zpatky k dokumentu, cekal jsem, ze se dozvim nejake zakulisni peprno, odtajneno, jak to ve skutecnosti bylo, neco zajimaveho a prd. Krom toho, ze nechtela mluvit o romanku se Supermanem. To si jdu vygooglit. ()

Skeksis

Strááášne ťažký život! To aj musí byť s takými ťažkými kozami. Nechcela by som. Aj som sa čudovala pri tých spomalených záberoch z Pobrežnej hliadky, že sa veľmi nehýbu. To som mala asi sedem rokov. Viac sa mi páčil Knight Rider s Hasselhoffom, a doteraz mám pocit, že ten seriál je pre deti. Pamela sama zo seba urobila umelý "ideál" tupej prsnatej blondíny pre nadržaných mužov, a potom sa čuduje, prečo je objektom úchylákov. Natočila domáce porno a potom sa čuduje, že sa nejakým spôsobom dostane na verejnosť. A pohoršuje sa. Nemáš sa, kurva, natáčať pri sexe!!!!! Ale aby som k nej bola objektívna, to jej možno nik nepovedal. Mám dojem, že ten silikón jej spôsobil mentálnu nestabilitu. Takže asi potrebuje všetko znova a znova vysvetliť. Zobrala si za manžela feťáckeho, násilníckeho, narcistického, škaredého zmrda, od ktorého dostala hepatitídu C, a potom sa čuduje, aký je to hajzel. Vydatá bola šesť krát. Toto je proste osoba, o ktorej by sa nemali točiť filmy, možno jedine v nejakej mentálnej inštitúcii, kde patrí, ako učebný materiál pre psychológov. ()

LEGACY

Očividně mám fůru času, když už mě zajímá i příběh Pamely Anderson, jenž jsem měl stejně jako většina zafixovanou jako tu blond, tupou, namyšlenou celebritku, která se ovšem vybarvila jako moc fajn člověk, se kterým se na spoustě věcech shodnu, spoustu věcí dělá podobně jako já a stejně čas od času lituji, či trpí. Trochu put off je samozřejmě její impulzivita a spontánnost, jenž je zárukou příběhů a její kariéry, ale s ohledem na počet manželství je to za hranou. Na druhé straně si píší deníky stejně mimořádně jako Míra Zikmund, bojuje za práva zvířat, má moc hezký vztah s rodinou a navíc uběhla maraton, což s těmi její míči je skoro obdivuhodnější, než když maraton v Praze zaběhl borec v žabkách. Je to zkrátka celebrita uvízlá ve vlně stereotypů, rozhodně nikterak špatný člověk, naopak se mi pohled na tuhle megastar, kterou jsem znal jen ze Scary Movie, podstatně změnil k lepšímu. O to ale v tomto dokumentu asi šlo. Ten život jí můžeme závidět, protože má co vyprávět. ()

mosnak

Pamela měla a má velký problém. Je to zkrátka Pamela, hloupá žena, která se obklopovala divnejma frajera. Celý tento dokument má ukázat, že to Pamela měla vlastně těžké, ale zkuste ji chvíli poslouchat... Sorry Pamelo, jediné co je uvěřitelné je ten její pomaly běh na pláži v Pobřežní hlídce 😂 19% ()

Warhorr

Nečekal jsem, že se mi to bude až tak líbit, velké překvápko. Pamela, jakožto sexbomba 90. let, a do které byl zamilovanej snad každej druhej, včetně mě, se odhodlala a natočila s Netflixem životopisný dokument o své osobě, kde se člověk opravdu dozví spoustu zajímavých a peprných věcí. Nikdy jsem si o ní dopředu nic nezjišťoval a bulvární plátky taky nečetl, takže pro mě bylo překvapením, že byla jako dítě zneužita. Popisuje několik svých vztahů, některé více, některé jen letmo. Chápat se to dá, to by jinak museli natočit desetidílnou minisérii. Nejzajímavějším bodem je chvíle, kdy se začne mluvit o krádeži domácího porna, které má ve své podstatě velký vliv na její pozdější kariéru. Vše nám vypráví samotná Pamela a toho si vlastně cením ze všeho nejvíce. Dokument je doplněn spousty domácími videi a samozřejmě dobových záběrů - rozhovory, focení pro playboy, scény při natáčení, talkshow apod. Překvapením byla i účast jejích synů. ()

Katie88

Jsem nucená dát plný počet hvězd, poté co jsem se dověděla, že Hulu opět (stejně jako např. u Pistol) nežádalo o povolení celebrit seriál vydat nebo se k tomu jakkoliv vyjádřit. Jsem také ráda, že tento dokument objasňuje některé detaily, které byly v seriálu pro lepší efekt vymyšlené nebo překroucené. I když jsem nikdy nebyla velkou fanynkou této 90kové krásky, příběh se mě docela dotkl. Její představa o dokonalém životě není až tak vzdálený snům některých lidí kolem nás. Pamela je žena naivně hledající svou životní lásku a neustále doufající, že jedině tak dojde úplného naplnění. I já pro ni samotnou doufám, že pocit, který jí na konci dokumentu zůstává v ní zůstane hodně dlouho. Pocit, že konečně se může naplno věnovat sobě a vykašlat se na lidi, co od ní stále jen něco brali. Kéž by to jí i dalším lidem vydrželo navždy. ()

chrispe

,,Ani ten dokument nejspíš neuvidím. Ráda dělám věci jen proto, že mě zajímá ta samotná zkušenost." Nebyl to špatný dokument, ale nakonec zjistíme, že stejně jde hlavně o ty dvě hlavní věci, které Pamelu celý život otravovaly a bohužel i definovaly - prsa a kazeta. Pamela místy nepůsobí jako nejostřejší tužka v penále, přesto si nemyslím, že by byla hloupá, vlastně ji spíš vidím jako takovou čistou duši, která nikdy nezdrsněla, i když dostala od života spoustu pořádných facek (zneužití, nechutný zásah do soukromí a nezastání u soudu - nechápu - a další). I u těch debilních rozhovorů, kdy se jí moderátoři zas a znova ptali na její prsa a plastiku, bylo vidět, jak je jí to nepříjemný, ale stejně to většinou proměnila ve vtip. A jediný vtipný na tom je, že dnes je naopak divný, když nějaká celebrita plastiku nemá. Každopádně dokument ukazuje, že se Pamela života rozhodně nebojí. ,,Když mi ale dá někdo příležitost, jdu do toho. Chytnu příležitost za pačesy. Hlavně nad tím moc nepřemýšlet. Myšlení se přeceňuje." 3,5* ()

AnanAss

Jó, to byla doba, když v devadesátkách Pamela vystavovala své míče po boku… ehm Mitche. Dnes už v podstatě přežívá ze své rané slávy, odříznutá na venkově, a čas tráví s matkou a dvěma syny. Upřímná zpověď se sebereflexí, ve které se navíc projevila jako docela sympatická osoba se smyslem pro humor a fajn vzpomínka nejen na časy, kdy se nám, prostřednictvím televizních obrazovek, po plážích ve zpomalených záběrech, promenádovala parta plavčíků. Doporučuji dát si spolu s touto vydařenou minisérií o odcizení domácí pornonahrávky. ()

agassi68

Po tom všetkom, čím si prešla už nemá potrebu sa predvádzať a celý film je vlastne úprimná spoveď o hľadaní lásky. A keď ju konečne našla, paradoxne s ňou nemôže vydržať.  Poopravil som si názor na tento sexsymbol.. ()