Možno príde aj kúzelník

Československo, 1982, 16x50 min

Kamera:

Petr Čepický

Účinkujú:

Jiří Lábus, Oldřich Kaiser, Jiří Korn, Zdeněk Srstka, Jiří Wimmer, Miloš Kopecký, Ondřej Havelka, Jaroslava Kretschmerová, Josef Dvořák, Jaroslav Čejka (viac)

Zábavný cyklus Možná přijde i kouzelník se zapsal nejen do zlatého fondu televizní zábavy, ale především do paměti několika generací televizních diváků. Zásluhu na tom má především trojice jeho moderátorů Jiří Lábus, Oldřich Kaiser a Jiří Korn a jejich jedinečný humor, který uplatnili napříč každým dílem tohoto legendárního cyklu. (Česká televize)

kingik

Dobré a vcelku vydařené, ale jen když tam byl Kaiser & Lábus. Jenže nebyli tam sami a netočilo se všechno kolem téhle dvojky, ale vystřídala se tam také celá řada tehdy populárních bavičů z řad herců a zpěváků, a ti už mě nijak zvláště nepobavili. Legendární výstupy obstarali především Wimmer s Černochem.Taky tam byly trapnosti, které zase nijak směšné nebyly, protože každý nápad nepřekypoval humorem, jako třeba když z Mládka dělali humorného vypravěče anekdot. Neměl zrovna nějaký zvláštní talent podat vtip, ale jeho neherectví ho vlastně do jisté míry proslavilo. A pak celá řada zpěváků, a estrádních vystoupení, kdy něco bylo lepší, a něco bez odezvy. Postupně také docházela invence, přišel nakonec slibovaný kouzelník, změnil se režim, po pádu režimu se odvysílalo jen pár nových dílů bez větší nápaditosti a zlehka provokující zábavný pořad zůstal už jen v archívech televizní zábavy. 60% ()

johnys

Jeden z mála zábavných pořadů totalitní televize, který snese nejpřísnější měřítko. Scénky Lábuse, Kaisera a Korna kompaktně zcelili večer. Dílům prospěla ucelená parta včetně režiséra a téměř rodinné natáčení v divadle v Táboře. Tehdy byl ještě na zábavu čas, takže scénky byly propracované s pointou a nevulgárním humorem. Jediné, co jsem nemusel, byl povinný balet československé televize... ()

MikeCool

TV-pořad. Kaiser & Lábas a mnozí další celebrity v jednom nejlepších zábavných pořadů Československa. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 75% (4*) | ()

Trajektt

Moji nejoblínější herci a komici z 80, ale i z 90.let Jiří Lábus a Oldřich Kaiser a jejich nezapomenutelné scénky doplňované hudebním doprovodem často parodicky na aktuální písně té doby. V 90.letech jsem ještě poslouchal na rádiu Golem jejich nekonečný seriál Rodinka aneb Byli jsme a budem o rodině Tlučhořových s nezapomenutelným trochu úchylným básníkem Mirko Hýlem. Za mě 100% ()

triatlet

Staník, Kubrt, Hrachová. Scénka ovlivnila i známé, kteří trojici koťat pojmenovali podle těchto kouzelníkovských postaviček. A to byl v záloze ještě Čulibrk. Jednoduchá zábava, která zabírala. ()

Flego

Trojka Kaiser - Lábus - Korn boli na socialistickú zábavu až príliš otvorení, ale skúsený režisér Podskalský dokázal ukočírovať tento nepredvídateľný trojzáprah a stvoril úžasnú zábavu. A scénky Wimmera s Černochom nemali chybu. ()

BMW12

Jednoznačně nejzábavnější pořad v historii české i československé tvorby. Scénky Lábuse a Kaisera baví i po letech, ať se na ně díváte opakovaně, pořád se musíte smát. Tohle už nikdy nikdo nevymyslí. Za mě se jedná o nejzábavnější duo v české/československé televizi. Musím ocenit také scénky Jiřího Wimmera a Karla Černocha, především Wimmer byl úžasný a v jednotlivých skečích bylo vidět, že ani Černoch se v roli neudržel a musel se smát. :D A závěrečná píseň neskutečně chytlavá. ()

Nancy

Hodně zábavné a pro mě docela zajímavý pohled do komunistické zábavy (v době premiérových vysílání jsem nebyla na světě). Navíc Korn s vlasy byl pro mě nezapomenutelný zážitek. Jinak oceňuji, že zde ještě nejsou Lábus s Kaiserem tak nuceně veselí (= trapní). ()

SOLOM.

Další z klasik československé zábavy, která by rozhodně neuškodila zopakovat na nějaké té naší televizi. Alespoň by dnešní haranti viděli, čemu se říkala zábava – dneska už každý čumí na youtube, nekonečné debilní seriály a rádoby vtipné pořady uváděné Boučkem, Cibulkou, Sokolem nebo Marešem – přitom jsou to obyčejní dementi – trojka Labus, Korn a Kaiser – to byla svého času kvalita a některá čísla – scénky jsou nezapomenutelné… ()

duklak2

Skvělý pořad, bohužel mnou opomíjený. Zhlédl jsem asi tak tři díly. Některé scénky mě pobavily. Lábus s Kaiserem potvrdili, že jsou zárukou legrace. Teď lituji toho, že jsem se na tento pořad více nezaměřil. Ještěže žijeme v době, kdy takovéto legendy můžeme vidět pomocí internetu. Hodnotit zatím nebudu, až budu mít více času, tak se podívám na několik dílů a doufám, že sem přibude hodně hvězdiček:-) ()

Tommassi3

V důsledku poměrně tragická estrádička s obludnými hudebními čísly a pár nesmírně zdařilými pasážemi zejména ve dvojici Lábus, Kaiser.. Hype jako kráva.. Že by v tom měl pracky nějakej ten Copperfield ?? ()

BoPo

Slávny TV program, ktorý priniesol kvantum scénok kvalitatívne rozstrelených na všetky svetové strany. Ak budem brať dvojicu Kaiser a Lábus, tak za tie najlepšie z najlepších považujem Klíště a Telátko. Z Kaiserových sóloviek vyniká najmä Těžký život tělocvikáře. Ozdobou bola samozrejme tiež dvojica Wimmer a Černoch. U nich na piedestál dávam Maďarštinu a Jak se naučit hrát na housle. ()