Šest tisíc let čekal Ivan Sliz na vysvobození ze speciálně uzamčené komnaty. Nyní, když je opět na svobodě, spřádá plán na ovládnutí celého světa, ale v cestě mu stojí šestice mladých lidí, kteří se díky vesmírné síle mění ve Strážce vesmíru - odhodlané bojovníky dobra. Snímek vznikl na základě úspěšného seriálu. (oficiálny text distribútora)

Vyrida

Každý v mém přibližném věku si na těchto sexy latexových postavičkách ulítával a kdo říká že né, tak morfuje dodneška. Původnímu seriálu jsem proto musel dát už z dětské nostalgie plných 5 hvězd, ikdyž z dnešního pohledu jde o nekoukatelnou krávovinu. Od filmu jsem proto očekával něco podobného, ale v konečném důsledku mě bavil ještě míň, než leckterá 30ti minutová epizoda. Hned prvním a oku viditelným velkým zklamáním je absence tří hlavních herců ( červený, žlutý a černý strážce ), kteří se do filmu nemohli dostat kvůli smlouvám upsaným už k zmíněnému seriálu. Pak je to spousta keců o ničem na úkor soubojům, kterých je opravdu minimum a popravdě to byly hlavně ony, kvůli kterým jsme každý víkend brzy ráno žhavili ovladače našich televizorů. Efekty mě překvapily, protože to vůbec nebylo tak hrozné, jak se všude povídá a můžu vám říct, že jsem viděl už daleko horší práci i v leckterých novějších filmech. Scénář jak jsem už nakousl mě zklamal, protože byl hloupý, veskrze nudný, ale dětem v tehdejší době se to mohlo líbit, to nepopírám. Já mám však tu nevýhodu, že se mi tehdy tento film nepodařilo zhlédnout a dnes už mám na celou věc trochu jiné úhly pohledů. I tak tomu dám dvě hvězdy, protože kostým do kterého oblékli Gabriellu Fitzpatrickovou v roli bojovnice Dulcy, je neuvěřitelně rajcovní dodneška ;)) ()

Hees

Sú aj oveľa horšie kúsky ako toto veldielo.Nebudem ich tu vymenovávať.Ale za to príbeh to nejaký malo a pozerať sa to dalo tiež takže odpad nie :). ()

Wiikii odpad!

Už v mých 4 možná dokonce 5 letech jsem si říkal co to je za kravinu... Ten seriál ještě měl něco, ale jen ten seriál... HODNOCENÍ: však víte ()

fars odpad!

Je dost serialu ktere jsou dnes opovrhovane, i kdyz kdysi na nem dost lidi, vcetne me, docela ujizdelo. Ale tohle je jeden z tech ktery se mi zdal trapny uz i v sedmi letech. Film na tom neni o moc lepe. Proste brak, kyc, hnus, neoriginalni kupa sracek, do pekla s timhle kusem srotu!!!! ()

emo odpad!

Je podľa vás seriálová predloha shit? Tak tento celovečerák vás nesklame. Toto je MEGA-MORFING-SUPER-POWER-SRAČKA!!!!! ()

Triple H odpad!

Pamätám si ako som otca na toto vytiahol do kina (kde nás bez preháňania bolo dohromady 6) a čudujem sa, že to v zdraví prečkal. Ja s kamrátom sme sa však bavili. Čo sa filmu týka, platí to isté čo pri seriáli. Herci horší ako zostava z Teleshoppingu, masky ako zo strelnice na kolotočoch a scenár písaný po lobotómii. Keď k tomu prirátame, že hlavný zloduch sa volá Ivan Sliz (to fakt treba vidieť), máme odpad ako vyšitý. ()

Savo odpad!

Dokoukat takový skvost je doslova kumšt a dodnes nechápu, že jsem to vydržel! Myslím že na počest tohoto dílka by měla vzniknout nová kategorie filmů. Béčka už máme takže Power Rangers je jednoznačne "Céčko" ()

Bobik9

Příběh, herci, efekty, hudba, souboje, dialogy, všechno je opravdu trapné. Ale pro mě to je srdeční záležitost a jako malej jsem to skutečně miloval. Seriál i první dva filmy. Mrzí mě, že to tak nízké hodnocení. Každý člověk, který si Power rangers pustí už předem ví, jestli s emu budou nebo nebudou líbit, a proto příliš nechápu lidi, kteří si tento film pustí jen proto, aby o něm nakonec napsali, jaká je to sra*ka. Za to, že jsem na nich vyrostl **. ()

Kosmik 1

Z nostalgie a taky proto, že jako malé dítě, jsem chtěl být taky jedním ze strážců vesmíru. :-) A který malý kluk ne? Tenkrát to strašně frčelo, zdejšímu odpadovému hodnocení se divím. Každý raději dá odpad, než aby měl vlastní názor a náhodou se před ostatními neztrapnil...no jo musí se jít přece s davem...ubohost... ()