Pět teenagerů se mystickou silou Kvazarových šavlí promění na galaktické Strážce vesmíru a bojují se zlým Scorpiusem a Kapitánem Mutinym. (Netflix)

filip289

Twitch Marathon 2017 Táto séria má asi najlepší theme opening song vôbec. Už len kvôli nemu, sexy Cerine Vincent (Maya), Trakeene a neskôr Karone (Melody Perkins) dávam aspoň 2*. Musím však uznať že červený ranger (trhajúci si tielko pri openingu :D ) bol síce celkom sympatický ale na druhej strane strašný herec. Celá séria kvalitatívne vrcholila asi okolo tej 30tej časti, po 35 to už začínalo byť čoraz nudnejšie, zachránilo to však dobré finále. ()

wosho

Kdyby se Power Rangers spíše zaměřovali na dospělejší publikum (né na malé haranty) a celou tu debilnost by obalily pořádnou krvavou brutalitou s přídavkem erotiky za hranicí soft porna-to by bylo pokoukání. Takhle je to jen debilita gargantuovských rozměrů co prostřednictvím jemného násilí vychovává nové Mirky Dušíny. PS: tento komentář jsem záměrně použil u vícero dílů Power Rangers-né z nedostatku invence, či lenosti, ale jako cílenou ukázku originality (každý díl, či série je skoro totožná) tohodle seriálu :-) ()

cinemag

Tato série restartovala všechny předchozí...příběh je postaven na tom, že jsou nějaké legendární meče, které obdrží bojovníci, ze kterých se stanou samozřejmě Strážci Vesmíru. Jediným, kdo strážcům zůstal věrný je Bulk, který hraje i v této sérii. Jinak výprava a efekty nic moc. Předchozí série byla lepší. ()