Zatímco Zemi hrozí masivní mimozemská invaze, nadpřirozený strážce povolává pět teenageru, aby utvořili mimořádný tým obránců. (Netflix)

Eodeon

všechny iluze stranou - je to samozřejmě naprostý trash a to z jakékoliv myslitelné perspektivy, a přeci seriál fascinovaně sleduji s ústy dokořán, neschopen přimět se odtrhnout od něho oči. zcela bez nadsázky doporučuji všem podobně masochisticky naladěným divákům, kteří touží vidět krystalicky čistý brak, s nablýštěným povrchem, hýřící pastelovými barvami, nejlacinějšími vizuálními i zvukovými efekty a infantilními "soup opera" historkami ("příběhy" by bylo silné slovo) napuštěnými v hormonech a tělesných tekutinách všech těch modelek a manekýnů. všechno, k čemu jsem si vypěstoval na masové kultuře tak silný odpor - všechno myslitelné od nepokryté indoktrinace ideologií konsumerismu na jedné straně přes scénáristickou impotenci, mizerné herectví a plastikové rekvizity po perverzní moralizování - se v přímo hyperbolizované podobě sešlo na jednom místě. nejhorší je ironicky právě to, že seriál se ke všem těm hanebnostem jako kdyby přímo pyšně doznával a činil z nich své největší přednosti, jako kdyby se snad jednalo o "campy" satiru, ačkoliv k té už nemůže mít seriál dál. nebere se vážně, a tak svádí nebrat ho vážně. to by ovšem byla největší chyba. P.S.: jedna hvězda za tvář Andyho Greye (protože bych chtěl mít taky takovou). ()

blondboss

Oproti predošlým sériám Power Rangers prihodím jednu hviezdičku. Nie je to ani tak tým, že by ten dej a kostýmy boli nejaké duchaplnejšie, ale bol tu cítiť náznak epickosti a väčšej prepracovanosti psychológie jednotlivých postáv. A navyše nádherná Christina Masterson to špeciálne okorenila. 35 % ()