Power/Rangers

(festivalový názov)
  • USA Power/Rangers

Bojová jednotka Power Rangers je téměř celá zničena. Vyšetřovatel Rocky (James van der Beek) vyslýchá přeživší Pink (Katee Sackhoff) a snaží se zjistit, kde je poslední člen týmu Green (Russ Bain). (korbitch22)

Prochy38

Pozn. k obsahu. Nebylo by lepší, kdyby to psal někdo, kdo aspoň zná postavy? No, to je jedno. K věci. Vizuál perfektní, o to komičtěji vypadají fakt hrozné bojové scény. Nechápu... ale jinak za mě potlesk ve stoje! Takto bych si Power Rangers uměl představit. Píšu to u každýho komentáře k tomuto kultu. Jako děcka jsme to žrali. Seriál, byť se na to zpětně nedá dívat ani minutu, jsme tehdy hltali. Vyšel film, který byl o třídu lepší, ale dnes bych tomu čas už taky nevěnoval. Ale plivat na své dětství nehodlám. Loni vyšel film, který mi udělal hroznou radost. Sice byl směřován mladšímu publiku, a tam vždy směřován být má. I tak jsem schopen to velmi kladně ocenit. Tento minifilmek mě fakt zaujal a celovečerák v tomto duchu bych si uměl představit. Ale chce to víc peněz a hlavně teda někoho, kdo by aspoň to choreo soubojů podržel. Jinak za mě palec nahoru!! ()

geklon

Khan je klipák, známá věc. Jeho celovečeráky jsou krutě kontroverzní, především v tom jestli jsou cool nebo svačka. Ale v tomto případě mě zase dostal na kolena. Chytil ten současnej fenomén temnejch blockboosterů s béčkovými komiksovými super hrdiny a poslal to ve 14 minutách, tak jako nikde jinej. Pecka. Pořádná facka všem Marvel blbečkům. ()

dr.horrible

Ne. Rebooty mi nevadia, ale už v zásade neverím, že je možné urobiť z Power Rangers dobrý film, a to ani keby to točil Nolan. Zadruhé to má podpriemernú akciu, zatretie ten twist nedáva zmysel, a na koniec a predovšetkým; ružová rangerka musí byť pekná brunetka (jak Amy Jo Johnson, alebo Naomi Scott), nie škaredá, stará blondína. ☝️ Na druhú stranu dve hviezdy sú viac, jak si kedy zaslúžil originál, že. ()

SpaceOdyseus

Originalni Power Rangers mi nic nerikaji, ale tohle se mi libilo. Jedna se o hodne temnou verzi, ktera pripomina chvilema Zachrante vojina Ryana a chvilema treba i neco od Finchera. Docela se mi libilo, jak tvurci dokazali vyuzit puvodni infantilni propriety, jako barevne kostymy nebo pohadkove zbrane tak, aby fungovaly v tomto svete, kde pro ne na prvni pohled neni misto. Pribeh je klasicky plny klise. Ale v teto ctvrthodince jde spise o atmosferu a celkovy feeling, ktery se povedl. Jako celovecerak si to nedovedu predstavit. Jako kratas to ale funguje skvele! ()