Strážcovia vesmíru

• USA Power Rangers Wild Force
USA, 2002, 14 h (Minutáž: 21 min)

Hudba:

Lior Rosner

Ricardo Medina Jr., Alyson Sullivan, Phillip Jeanmarie, Jessica Rey, Jack Guzman, Ann Marie Crouch, Ilia Volok, Sin Wong, Danny Wayne, Erin Cahill (viac)

Päť vyvolených tínedžerov obdarených výnimočnou silou chráni Zem pred silami zla z vesmíru a s pomocou Zordov bojuje proti vzkriesenej zločinnej moci Orgov. Americký akčný fantazijný seriál (oficiálny text distribútora)

JohnnyD odpad!

"Bum, to je ork, nie ... bum .. ah .. použijme megalúč ... bum ... thrash, splash...bum... cium ... Teraz to dostaneš ... ach nie je to fotografický ork ...bum...bum...požiadajme o pomoc magické zvieratá ..bum..bum áno vyhrali sme...bum.."Ja sa ešte vrátim" .. ale opäť ťa porazíme" Stručný obsah tretej časti. Neskutočne lacná sračka, ale lepšiu (nechcenú) zábavu si neviem predstaviť, takže večer sa stretneme pri TV. ()

Pennyzka

Na tenhle film jsem naštvaná, protože se kvůli němu až do do dneška hádám s jednou dobrou kámoškou. Ona se na to, když byla menší hodně dívala a teď má červenou zafixovanou jako klučičí barvu. Pro mě je ale červená holčičí. A o tohle se hádáme už odmalička. Sice je to blbost, ale strážci si tím vůbec nepřiplepšili. Stejně mě to ani moc nebavilo... ()

wendelin9

Jako malá jsem tenhle seriál milovala, dokonce jsme si s kamrády nejednou hráli na to, že jsem strážci (naší oblíbenou zbraní byly klacky od makrel) a zachraňujeme svět. Kouzelné slůvko MORFUJEME se mi prostě vrylo do paměti a proto musím této děsné slátanině, která si nejspíš nezaslouží ani 1* (protože každý díl je naprosto stejný) dát 3* :)... Hold vzpomínky jsou vzpomínky a já jako dítě pět strážců světa, teda pardon - vesmíru, zbožňovala. ()

Juri-Sai. odpad!

jop přidali jim do pracek zbraně aby se neřeklo že vše sflákaj ručně a zároveň měli trhák pro shopy pač každej ujetej člověk si chtěl koupit ten kravinec co má jeho oblíbená postavička. Nemůžu si pomoct ale příjde mi to jako kdyby sme se koukali na dospělé teletubbies s nádechem brutalismu. Tinki vink po a dipsi nebo jak se jmenovali se akorát přejmenovali na drsnější postavičky stylem červený strážce, žlutý strážce a podobně ()

Sosak odpad!

Strážci vesmíru dali spojení "nenáročná tvorba" docela novou dimenzi - díly v podstatě přes kopírák šly odhadnout předem už v dětských letech. Ústřední postavy se lišili tak leda barvami a celé to bylo založeno na efektech, které se nesly v duchu souboje hraček uprostřed papírových zmenšenin domů, které se při výbuchu prohnou... Je třeba ještě něco vysvětlovat? ()