Rodinka úžasných

• Česko Úžasňákovi (viac)

Bob Parr, známy ako Mr. Úžasný, býval jedným z najväčších svetových superhrdinov a zachraňovanie sveta bolo jeho denným chlebom. Svoj superoblek musel zavesiť na klinec pred pätnástimi rokmi. Teraz pracuje ako odhadca škôd pre poisťovňu a bojuje s nudou a rastúcim bruchom. So svojou manželkou (bývalou Elastiženou) a tromi deťmi sa pokúšajú žiť normálny život. Jeho chvíľa prichádza, keď ho tajomný kontakt vyšle na vzdialený ostrov s tajným poslaním. Tam zistí, že génius zla pripravuje voči svetu diabolskú pomstu. (oficiálny text distribútora)

Jancll

Nevycházím z údivu... Toto dnešní počítače dovedou? Technické stránce není co vytknout, navíc i příběh je celkem zábavný a milý. Paní Úžasňáková je kost, taky se vám líbí :-)? ()

Stružák

Ne. Kouknul jsem na film už potřetí a furt mě Úžasňákovi nebaví (byť asi o něco víc než předtím). Grafický stránce asi není moc co vytknout, příběh špatnej není, ale u animáků (tím spíš těch od Pixaru) jsem zvyklej na víc vtipu, možná víc barev, víc roztomilosti, víc hudby, nevím, čeho všeho ještě víc. 😄 Asi z filmu nejsem úplně zklamanej, ale spíš tak nějak znuděnej. K hlavním postavám jsem si žádnej velkej vztah nevypěstoval a tak mi bylo vlastně celou dobu trošku jedno, jak to s nima dopadne. ()

MossIT

Viděl jsem to jenom jedním okem a vůbec mě to nezaujalo... budu se na to muset podívat ještě jednou a tentokrát pořádně. ()

eagle-eye

Brad Bird je prostě borec. Asi se začnu orientovat pouze na animáky, kde bude jako režisér uveden právě on. Nejde v tomto případě sice o žádný složitý příběh, z rodinky mi navíc nebyl příliš sympatický hyperaktivní synek, ale to jsou jen drobné vady na kráse jinak plnohodnotného akčního filmu, který vás ani na vteřinu nebude nudit. ()

dopita

Famózní a po všech stránkách dotaženej film. Jeden z mála animovanejch filmů, kterej se malým dětem asi moc líbit nebude, ale jinak se bude líbit všem, kdo k animovaným filmům nemá averzi. Spousta famózních nápadů (Elastička jako padák, nebo jako člun), spousta skvělejch scén (Elastička přivřená hned do třech dveří!!!), spousta humoru (bolavá záda pana Úžasňáka), spousta akce, napětí a já nevim čeho ještě. Zkrátka tenhle film je veledílo a šmitec. ()

Nerhinn

Elastička je MÁMA. A je reálnější než 98% hrané filmové populace. Za husí kůži při scéně v letadle pokaždé, když Úžasňákovy vidím znova, dávám pět hvězd. ()

Ilhan

Na Birdův předchozí film Železného obra Úžasňákovi nemají, ale pořád se jedná o dobrou zábavu. Akční scény jsou skvěle udělané i natočené a dokud někdo běhá, skáče, mizí, nebo klouže, funguje všechno na jedničku. Ty neakční scény oproti tomu trochu drhnou. Závěr to nakonec vytahuje těsně nad tu hranici čtyř hvězd. 70 % ()

Artmovie

Jeden z nejlepších animáků. Tolik originálních nápadů v jednom snímku (navíc v animovaném), jsem ještě neviděl. Scény jako předvádění superdresů, Dushův běh a Elastičtino proniknutí do centra antihrdiny Syndroma patří k těm nejlepším, co mohl animovaný film poskytnout. ()

Hanys_

Kdysi jsem tenhle animák dost nesnášel, ale teď, když jsem ho viděl asi potřetí, musím uznat jeho kvality. Tahle rodinka si dvojku rozhodně zaslouží. 7/10 ()

Sayko

Nevím, asi jsem čekal nějakou bombu, ale té jsem se nedočkal. Nejspíš to bude tím, že to není nejnovější film, ale mě se ta grafická stránka teda vůbec nelíbila. Příběhově to nebylo tak špatné, ale co si budem, je to pohádka.. Není to nic hrozného, ale žádná pecka teda taky ne.. ()

Gogo333

I po letech hodně dobrá Pixarovka. Podle mě spíše určená pro starší publikum, když se řeší drama v rodině a superhrdinství jde trochu bokem. Na dnešní dobu trochu slabší animace, ale příběh to vynahrazuje. ()

Filip.S

O filme s premakaným bondovským scenárom a množstvom odkazov na moje najobľúbenejšie kinematografické lahôdky môžem povedať len jedno: INCREDIBLE!!! ()

jasiska

Tento animák má super animácie a podľa mňa aj výborný dej. Vtipy sú tiež dobré, postavičky sympatické. Keby som mala porovnávať, tak The Incredibles sú lepší ako Finding Nemo, Shark Tale či Ice Age 2. Na Ice Age 1, Shreka 1,2 a Toy Story 1,2 však ešte nedosiahol. ()

Co chystá režisér Úžasňákových?

Co chystá režisér Úžasňákových?

22.06.2018

Režisér Brad Bird se proslavil zejména svými animovanými filmy Železný obr nebo Úžasňákovi, má na kontě ale třeba i čtvrtou Mission: Impossible – Ghost Protocol či dnes již zapomenutý Tomorrowland.… (viac)

Úžasňákovi trhají rekordy

Úžasňákovi trhají rekordy

18.06.2018

Na pokračování oblíbeného animovaného hitu Úžasňákovi čekali fanoušci něco málo přes čtrnáct let. Letos se však téhle superhrdinské rodinky konečně dočkali a už můžou být klidní, protože film… (viac)

Světová premiéra hudby z Jurského světa

Světová premiéra hudby z Jurského světa

25.01.2016

Americký skladatel Michael Giacchino, držitel Oscara za hudbu k filmu Vzhůru do oblak, chystá pro pražské publikum koncert pod názvem „Hudba Hollywoodu: Michael Giacchino in Concert". V neděli 7.… (viac)

Čekají nás Auta 3 a Úžasňákovi 2

Čekají nás Auta 3 a Úžasňákovi 2

20.03.2014

Disneyovský šéf Bob Iger se předevčírem dělil s akcionáři o momentální stav mnoha chystaných projektů. Jak známo, Disney mimo jiné vlastní Marvel, Pixar a Lucasfilm, došlo tedy na řadu značek, který… (viac)