Priznaj sa, Fletch

• Česko Přiznej se, Fletchi (viac)

Keď sa z bohatého muža stane hlavný podozrivý v prípade viacerých vrážd, rozhodne sa dokázať svoju nevinu a zároveň pátra po ukradnutej umeleckej zbierke svojej snúbenice. (SkyShowtime)

p.a.douch

Takže Hamm mě v roli Fletche baví víc než Chevy Chase v předcházejících dvou filmech. Film je zábavný a postavy správně střelené. Řešení mě celkem překvapilo. Všichni zúčastnění herci dobří, ale Marcia Gay Harden perlila nejvíc. Filmy režírované Gregem Mottolou mě baví a i tady odvedl slušnou práci. Takže dobrá zábava a příjemně strávených 99 minut. ()

Fr

„PODÍVEJTE SE PANE FLETCHERE. POKUD JSTE TUTO MLADOU ŽENU ZABIL, OCENILI BYCHOM PŘIZNÁNÍ. MÁM DOMA MIMINKO A VÁŽNĚ BYCH SE RÁD PROSPAL…“ Je to uvolněný… plný slovního ironickýho humoru a víc než o kriminálku jde o exhibici Irwina Maurice Fletchera. Takže vlastně Jona Hamma – kterej ho hraje parádně. Prostě krimi komedie, která se vám musí trefit do nálady a která vlastně nemá čím urazit. /// -------------- POD ČAROU: ------------------------------------------------ 1.) Předlohou snímku je stejnojmenná kniha, kterou v roce 1976 napsal Gregory McDonald. 2.) Jedná se o třetí díl filmové série (FLETCH (1985); FLETCH ŽIJE (1989)) a první, ve kterém nehraje Chevy Chase. 3.) Thx za titule “ Fabiána Tetamenti“. ///                         PŘÍBĚH  ****  HUMOR  **  AKCE  ne  NAPĚTÍ  * ()

Arsenal83

Malá vtipná detektívka so šarmantným Jonom Hammom, ktorému táto úloha dokonale sekla. A scenár ponúka dosť vtipných momentov. Ale inak chýbalo niečo naviac v tom príbehu. Okolo tej vraždy, okolo tej krádeže to bol dej taký bez šmrncu. Takže tá humorná stránka celkom vyšla, tá druhá nie. ()

eraserhead666

Slovní humor fungoval na jedničku. Zápletka, respektive její vyvrcholení docela konstrukt, ale nějak to poslepovat museli, to chápu. MacLachlan mě potěší vždycky, ale Marcia Gay Harden totálně rozsekala. 3,5* ()

Necrotongue

Zpočátku se to tvářilo jako zajímavá a zábavná záležitost, pak ale humory upadly kamsi k podlaze a stala se z toho taková, sice velmi kvalitně obsazená a svým způsobem zábavná, přesto pouze blbinka. Ne, že by mě úhlavní hrdina nebavil, problémem se pro mě stal fakt, že se z původně skvělého konverzačního humoru stal po čase humor situační, a když jsem pak například sledoval, jak se jedna z postav nesmírně vtipně polila koktejlem, něco uvnitř mě na snímek rezignovalo. Na druhou stranu je pravdou, že mě převelice pobavilo, až nadchlo, když se setkali I. M. Fletcher a Frank Jaffe (pokud jste viděli Mad Meny, jistě chápete). Taky jsem si stihl oblíbit Lorenzu Izzo a její italskou angličtinu. / Poučení: Než vyhodíš obzvláště ošklivý obraz, nech si ho pro jistotu ocenit. Čím ošklivější, tím bude pravděpodobně dražší. ()

Lacike

Pre mňa jedno gigantické príjemné prekvapenie. Od Mottolu som videl 4 filmy, a všetko to boli nudné komédie. Jon Hamm bol pre mňa synonymom nevýraznosti a napriek tomu, že som s ním videl kopu filmov a seriálov, tak si jeho postavy skoro vôbec nepamätám. A bum, stal sa zázrak a v komediálnej polohe dokázal byť vtipnejší ako Chevy Chase a to je už čo povedať. Možno práve preto, že sa väčšinu času Hamm tvári vážne a pritom si ironicky všetkých naokolo doberá, tak humor tak strašne dobre fungoval. Aj samotná detektívna línia ma celkom bavila vďaka mnohým ďalších komických postavám. Hlavne epizódka s otravnou susedkou Annie Mumolo je geniálna. Bavila ma aj dvojica detektívov, šedivý Kyle MacLachlan alebo kráska Lorenza Izzo. Proste celkovo je skvele vyvážený humor a seriózna detektívna línia. Len ten záver mi pripadal málo napínavý. Ale je vtipné, že vraždu nakoniec nevyriešil, inak zvyšok filmu inteligentne pôsobiaci hlavný hrdina, ale dvojica detektívov. Dúfam, že vzniknú aj ďalšie diely. Mohla by z toho byť skvelá séria. 8/10. ()

Padme_Anakin

Svěží kriminální komedie dle mého gusta, nasmála jsem se dosyta, mám ráda takovouhle směsici humoru, nadhledu, jízlivosti, arogance i cynismu.. Sympaťák Jon Hamm v roli novináře na volné noze spadne do průšvihu hned po příjezdu do města, najde totiž ve svém pronajatém domě mrtvou ženu.. Vše ohlásí na policii, ovšem stává se hlavním podezřelým a aby toho nebylo málo, jeho přítelkyni unesou otce (zazobance) a dojde ke krádeži cenných obrazů.. Vyskytuje se tu plno bizarních postaviček, nesmírně zábavných, skvěle hláškujících, bezvadně to odsýpá, no a ve finále je všechno jinak, příjemné filmové překvapení.. ()

M.i.k.e

Fletcher je bývalý investigativní novinář, který se jednoho dne stane podezřelým z vraždy. Začne se tak pátrat na vlastní pěst, aby prokázal svojí nevinu a navíc se ještě snaží vyřešit krádež obrazů patřící jeho snoubence. John Hamm je jako Fletcher fajn, snaží se být neustále nad věcí a Hammovo charisma tomu docela pomáhá. Problém je, že Confess,Fletch pořádně neví co by chtělo být a úplně dobře nefunguje ani jako komedie ani jako kriminálka.  Nakonec tak není ničím víc než další z řady filmů, které divák shlédne, řekne si, že to vlastně nebylo tak špatné a vyloženě se u toho nudit nebude, ale do druhého dne na něj zapomene...60% ()

Aljak

Na detektívky moc nie som, ale v tomto prevedení sa mi to celkom pozdávalo. Celý film ťahá výrazným spôsobom vpred Fletch (s vynikajúco obsadeným Jonom Hammom), ktorý svojou drzosťou, aroganciou a sarkastickým prejavom odzbrojil snáď úplne všetkých. Svojimi unáhlenými závermi a omylnosťou búra všetky mýty o klasických detektívoch a vyšetrovaní zločinu. A práve to robí z tejto detektívky niečo iné, svieže, inovatívne. Mnohým tradicionalistom sa to asi páčiť nebude, ale mne sa to páčilo. Toľko sarkazmu a irónie pokope, a celkovo výborné dialógy, to u mňa slávilo úspech. 4* (takmer až 5) ()

MrPierc

Dle mého názoru lepší než předešlé 2 díly s Chevy Chasem. Hlavní představitel má v sobě osobní jiskru, nenásilnou eleganci a jemnou vychcanost. To vše tvoří osobu, která umí plynule proplouvat mezi problémy a ještě se usmívat. Je uklidňující sledovat jeho patálie a on si je jen namaže na chleba. Jon Hamm umí hrát velkého elegána. Chci s ním další dily nebo nový seriál. ()

bourec

Začátek příjemně odsýpající. Pak se to ale dost táhne. taková staromilská skoro detektivka, kterou herecky popohání dobrej Jon Hamm. Zbytek komparsu je sice známej, ale naprosto nezajímavej. Nakonec slabej průměr za 40%. ()

Hollohlaway

Velmi svižné a často dost vtipné, Hammovy poznámky jsou často kousavá perla. Uhání to příjemně kupředu a v podstatě pořád se něco děje, ale ta detektivní část příběhu je dost slabá, tam to bohužel chtělo přidat. Ale jinak je to příjemné překvapení. ()

majec4

Ta ironia I.M. Fletchera a.k.a. Fletcha nema chybu. Neskutocne som sa nasmial na viacerych scenach. Pri scene s tym cernochom/ zidom som skoro odpadol. Ked bude casu, tak si iste pozriem aj originaly, mozno som to aj videl ako dieta. Zaujimavy film so zaujimavym napadom/ scenarom a celkom sympatickym obsadenim. ()