Bol raz jeden život

• Československo Byl jednou jeden... život (viac)

Zveme vás na dobrodružný výlet za poznáním lidského těla. V tomhle animovaném seriálu se dozvíte, jak fungují buňky, srdce, mozek a všechny další tělesné orgány. (Netflix)

lskala

Kreslených pohádek jsou "tři prdele", ale žádná nedá dětem (i dospělým) tolik co tahle. Doporučuji jako povinnou "filmovou četbu" pro Vaše ratolesti!!! 100% - 5***** ()

Babous

Zábavný, ale celkem nic moc mě to nenaučilo - až na to, že mám v těle spoustu vznášedel, robotů, laboratoří a stařečků s tykadlama. ()

coscarelli

Hviezdickovane nie z nostalgie, ale proste tak. Pozerane ocami dospeleho, cize videne triezvo. Ehm. K pochopeniu istych zalezitosti prislo jednoduchsie ako v nejakom mudrom lexikone zdravia. Animacia na dobu,//nesudim. A sympaticke "herecke obsadenie" a ine casti tela. ()

Raevan

Tomu se říká správný přístup k učení. Bavilo mě to, baví mě to a bavit mě to i bude....Tohle by obstálo i kdyby to nemělo nic společného s lidským tělem a byly to výmysly, naopak má toho nečekaně hodně společného s člověkem... A to je jedině dobře ()

bari68

Musím sa priznať,že sa mi to nikdy nepáčilo, či už v školských alebo mimoškolských laviciach.Na druhú stranu musím, ale objektívne priznať,že termín:škola hrou tu nepochybne pasuje. ()

Zagros

Všechny série Byl jednou jeden… jsou dobré, ale život je nejlepší! Dokázal najít ideální poměr zábavy a vzdělávání. Děti to baví moc, něco je to přiučí a spoustu toho názorně vysvětlí, což pomůže i rodičům ve věčných dohadech „proč si zase mám mýt ruce a čistit zuby“. Navíc to dokáže pobavit i dospělé, kteří u toho povzpomínají na dávno zapomenuté školní vědomosti. S dětmi jsme se dívali každý den na jeden díl a dál se budeme dívat i na Vynálezce. Oproti předchozí sérii má naprosto geniální znělku. U Člověka byla spíš odrazující, tady se nám líbila tak, že jsme se vždycky dívali od první do poslední sekundy. Nedokážu si představit stejnou látku v lepším provedení… pět hvězd a doporučení pro všechny věkové kategorie. ()

Davej

Děti obvykle bývají těmi nejnáročnějšími diváky a je těžké je uspokojit. Tento animovaný seriál se ale zcela jistě může pyšnit splněním tohoto náročného cíle. Získal si mnoho fanoušků, a to i přesto, že malé diváky vzdělává. Nechybí tu akce a napětí, kdy spolu soupeří ti "dobří"(krvinky) a "zlí" (viry, bakterie). ()

Callas

9/10 Nikdy jsem nezažil tolik entuziasmu pro učení a poznávání ;) Jako malý jsem to hltal ale i teď se rád podívám... kdo by nechtěl být bílá krvinka v podobě nebojácného zachránce v cool vznášedílku ;) ()

tereza_p

Vynikající počin, v dětství mi nesměl ujít ani jeden díl. Pro děti je to ideální a zábavný způsob, jak se seznámit s lidským tělem a jeho fungováním. ()

Giggs

Serial nielen pre detskeho divaka, ktory nauči o ľudskom tele viac a lepšie ako množstvo hodin stravenych v škole. Toto sa fakt podarilo. ()

wosho

To co se nepodařilo u lidstva, Barillé napravil u života. Zábavný a poučný seriál pro celou rodinu nenudí ani minutku a pobaví pokaždé. ()

Rudý Baron, Geronimo a Zlatý Míč

Rudý Baron, Geronimo a Zlatý Míč

28.05.2006

Tomu se říká zajímavá sešlost, pravda? No a to ještě vůbec není všecko (ale o tom později). Když se řekne francouzský animovaný film, napadne vás pravděpodobně nejdřív Tintinova dobrodružství, Byl… (viac)