Prci, prci, prcičky 3: Svadba

• Česko Prci, prci, prcičky 3: Svatba (viac)

Jim Levenstein (Jason Biggs) a Michelle Flahertyová (Alyson Hannigan) si čoskoro povedia vytúžené „Áno". Jimova vážne chorá stará mama (Angela Paton) si neželá nič viac ako dožiť sa jeho svadobného obradu, a tak sa mladí rozhodnú všetko zariadiť za neuveriteľné dva týždne. Stifler (Seann William Scott) plánuje pre Jima bláznivé lúčenie so slobodou, kde samozrejme nemôže chýbať ani striptíz. Finch (Eddie Kaye Thomas) je zase prísnym zástancom tradícií a dodržiavania všetkých svadobných rituálov - a Michelina sexi sestra Cadence (January Jones) sa chce tiež aktívne podieľať na prípravách obradu a priložiť tak ruku „k spoločnému dielu"... Stifler a Finch pochopiteľne okamžite zaznamenajú jej prítomnosť a začnú súperiť o jej priazeň. Všetci podľahnú šialenstvu – teda až na Jimovho otca (Eugene Levy), ktorý sa pripravuje na najkrajší deň svojho života a dáva nervóznemu synovi síce dobre mienené, ale zato niekedy nezmyselné rady... (TV Dajto)

O´Neill

Z původních čtyř hvězd zvyšuji po reprojekci na maximální počet. Je to prostě pohodová odreágovačka, herci jsou ŠPIČKOVÍ perfektně, soundtrack je NADUPANÝ, a herci hláškují jak nikdy. Seann William Scott je MACHR! **DOPORUČUJI SLEDOVAT S PERFEKTNÍM CZ DABINGEM!** První tři díly jsou absolutně TOP! ()

DruidKarel

Tak je to až k nevíře, ale při tomhle díle jsem se bavil skoro stejně dobře jako při díle prvním. Byl fantastický a pro mě určitě i zábavný. Za to, že mě dokázal pobavit skoro jako díl úvodní, si zaslouží 4*. Rozhodně kvalitní a dobrá podívaná... Až se bude znovu někdy vysílat, jistě se budu dívat... ()

C0r0ner

Samozřejmě, že to je šílená sračka. Samozřejmě, že to filmově stojí za hovno (co sežral Stifler). Samozřejmě, že to celé udělal právě jmenovaný Stifler... Ale! Je to tak brutálně vtipné, že jsem většinu stopáže strávil hysterickým smíchem nad těmi neskutečnými fóry a demencí. Asi mi stačí málo, ale tohle je prostě genialita a kdo to nedocení, je zmrd. 95% ()

Wormboy

V podstate velmi prijemne prekvapenie...urcite "najlepsia" seria zo sucasnych teen komedii...niekolko krat som sa dokonca takmer valal smiechom, co sa v dnesnej dobe mimoriadne ceni... ()

MarekT

První dva díly jsem v rámci žánru bral a dokázal jsem se u nich i jednou za čas zasmát, jelikož to nebylo až tak škodné, jak by se mohlo zdát... Zde si myslím, že už byla překročena hranice jakéhosi vkusu aneb jdeme ve stopách Růžových plameňáků (to si doplňte sami, co tím myslím). Jedna hvězda za slušné ukončení série a fakt, že za odpad považuji spíše to parazitování na sérii nebo zahraniční plagiáty. ()

pufina

Solidní díl prciček, na který se dá podívat (jedenkrát a dost). A celý film není jen o tom, kdo ho tam dřív zasune. Jim se konečně oženil. A překvapivě mě taková nechutnost jako bylo žraní psího lejno dost pobavilo, obzvlášť v tom, že to musel sníst právě Stifler. ()

necisty

Nějak jsem v sobě uchovával myšlenku, že tenhle díl je oproti svým předchůdcům o hodně slabší. Ale co jsem si ho teď po několikáté znovu pustil, tak jsem se na něj díval s velkým nadšením. Přijde mi, že Stiffler zde perlí víc než obvykle, děj má dokonce hlavu a patu a prsa tentokrát v mnohem lepší kvalitě, než u předchůdců. Tanečky v gay baru jsou zajímavým a určitě vtipným zpestřením, ale pak mi to přijde už zbytečně dlouhé. Každopádně si myslím, že těm dvěma bláznům jsme to my věrní fanoušci Prciček ze srdce přáli a lepšího ukončení trilogie jsme se nemohli dočkat:). ()

campix

Rozhodně zlom co se této legendární filmové série týče. Prcičky se stávají dospělejšími a také trošku vážnějšími. Bohužel to nese své následky. Třetí díl už není zdaleka tak atraktivní a vtipný jako jeho dva předchůdci. Zároveň nám nové čtvrté pokračování ukázalo, že jde být poněkud dospělejší, ale zůstat zároveň třeskutě vtipný. V tomto ohledu svatba poněkud zaostává. Na druhou stranu jsou to poslední staré dobré prcičky (když neberu v potaz nový díl), jelikož poté už následovali pouze degradující video filmy žijící pouze se slavného názvu a kvalitu už téměř žádnou nemají. ()

Juto

Je tu pokračovanie, ktoré sa nesnaží skryť svoju škodoradostnú zvrátenosť. A film sa vyžíva v úprimnom a otvorenom zaobchádzaní so sexualitou a chtíčom. Je to jednoznačne komédia o sexe a nepredstiera, že je niečím iným. 7/10 ()

PavelVanekArt

Můj nejoblíbenější díl celé série. Víc tomu pomohla ,, dospělost" (hodně silný slovo, I know) a kultovnost hlášek. Tady si to nekrade jen Stiffmaister (i když má zaručeně nejlepší gagy a scény), ale i Finch a jeho přehození osobnosti a jeho komba se Stifflerem. Když mi někdo řekne Film, kde nemusíš přemýšlet, je to tohle a ne akční výmazy. 5* a.k.a 90% ()

emo

Nemôžem si pomôcť, ale táto časť sa mi zdá byť najvydarenejšia. Romantika je slušná, dialógy celkom k veci, aj sa človek zasmeje... Nebyť tej fekálnej scénky bolo by to ešte lepšie. ()

WolfR

Super zakončení “prcičkovské“ trilogie! Jim se žení a kamarádi mu připravují rozlučku ve velkém stylu! A mezitím se samozřejmě udávají i další menší příběhy při, kterých můžeme vidět opět mnoho vtipných situací! Prostě paráda a starý dobrý “prci“ humor! O hodně více prostoru než v minulých dílech zde dostal Stifler, což je jen dobře, protože fakt dost pobavil a jeho hlášky jsou tak zábavné :-D. Jednu hvězdu musím, ale ubrat za úbytek pár dobrých postav z minulých dílů. Ale i tak super zakončení “prci“ trilogie! 4 hvězdy. PS: Výborné hádky mezi Stiflerem a Finchem. ()

KajusaK

Jako vždy se našlo pár dokonalých momentů a pár takových co bych vynechala, abych mohla dát 5* :)) ... Dabing Alyson Hannigan mě opravdu nehorázně štve..Stifler byl opět legendární :)) ()

KatanaCZ

American Wedding 1 a 2 jsou povedené komedie, ale tohle? Jesse Dylan se pro mě nezadržitelně propadá na úroveň mého oblíbence Uwa Bolla ()

dr.fish

trojka je celkově hnaná do extrému, a znalce dobrého vkusu může i dost vyvést z míry. je pravda, že neznám nikoho kdo konzumuje psí trus, ale v životě se mi stala i spousta daleko divnějších věcí, takže se tomu v klidu zasměju a nekoumám nad tím, jestli může americký teenager takhle fungovat, nebo ne. rozhodně alespoň ten kdo psal scénář musel nějakého takového teenagera někde vidět, nebo jím dokonce sám být. tohle si jen tak člověk z paty nevycucá. ale možná se pletu.... asi není těžké umělecky ztvárnit psychologicky tak "komplikované" postavy, jako v prci prci. já mám ale taky spoustu daleko míň "komplikovaných" přátel, než jsem sám, a mohu říct jedno: rozhovovor s nimi mne vždycky uvolní a rozveselí. stejně jako tenhle film... ()

wendelin9

Po čtyřhvězdičkovém druhém díle přicházejí Prcičky zase s pětihvězdičkovou bombou a to jesště ke všemu svatební... Prostě tahle partička (už trochu odrostlejších lidí) mě zaručeně rozesměje... ()