Prci, prci, prcičky 3: Svadba

• Česko Prci, prci, prcičky 3: Svatba (viac)

Jim Levenstein (Jason Biggs) a Michelle Flahertyová (Alyson Hannigan) si čoskoro povedia vytúžené „Áno". Jimova vážne chorá stará mama (Angela Paton) si neželá nič viac ako dožiť sa jeho svadobného obradu, a tak sa mladí rozhodnú všetko zariadiť za neuveriteľné dva týždne. Stifler (Seann William Scott) plánuje pre Jima bláznivé lúčenie so slobodou, kde samozrejme nemôže chýbať ani striptíz. Finch (Eddie Kaye Thomas) je zase prísnym zástancom tradícií a dodržiavania všetkých svadobných rituálov - a Michelina sexi sestra Cadence (January Jones) sa chce tiež aktívne podieľať na prípravách obradu a priložiť tak ruku „k spoločnému dielu"... Stifler a Finch pochopiteľne okamžite zaznamenajú jej prítomnosť a začnú súperiť o jej priazeň. Všetci podľahnú šialenstvu – teda až na Jimovho otca (Eugene Levy), ktorý sa pripravuje na najkrajší deň svojho života a dáva nervóznemu synovi síce dobre mienené, ale zato niekedy nezmyselné rady... (TV Dajto)

Thomassi

Třetí díl slavné série o nejlepších kamarádech ze střední školy a o jejich choutkách. Jim a Michelle se odhodlali k svatbě, no a tam nesmí chybět ani jeho kamarádi se Stiflerem a jeho nevymáchanou hubou. Tak, jak je někdy český dabing vopruz, tady sedí perfektně, zvláště u Stiflera. Řezal jsem se smíchy celou tu dobu. A těch komických, a pro hlavní hrdiny trapných situací, tam bylo nespočet. Třeba mejdan u Jima doma se slečnami uklízečkou a policistkou :-)) Tato série bude vždy mojí oblíbenou. ()

Derek

najlepšia časť z trilógie. je tu dosť (ale skutočne dosť!) nadávok (určite viac ako v south parku), sem tam i nejaká tá totálna nechutnosť, ale príjemné prekvapenie je, že to nie je natočené úplne nechutne (ale znesitelne), takže pri sledovaní maximálnych odporností budete pohoršený, ale zároveň sa budete i smiať. ()

dom156

Stále stejná kvalitní písnička. Herecké obsazení zůstalo ještě pohromadě, k tomu sprška vtipů a úspěšné pokračování této obnaženější série máme na světě. Doporučuji. ()

Skip

Snesu hodně, ale scéna s čokoládovým lanýžem na mě byla moc a nechápu, jak může někdo něco takového považovat za vtipné. Jinak opět nic nového pod sluncem - chvilky zábavné i nudné. ()

Aleee89

Já nevím, mi se tahle rádoby komedie moc nelíbila... Vtipná mi připadala snad jen scéna se Stiflerem a exkrementem, možná když rodiče nečekaně přijeli na zapíjení svobody, ale jinak se mi to jevilo jako natahované, jako by filmařům došly nápady... Nic moc - dvojka a jednička byly lepší. ()

Eldrick

Pro mě osobně nejlepší díl série díky Stiflerovi, který tu dostává nejvíc prostoru, takže si Sean William Scott krade celý film pro sebe. Jeho hlášky a projev nemá obdoby. Válel jsem se smíchy po zemi. Svatba Jima a flétnistky je tu jen pro to, aby dala prostor pro rivalitu Finche a Stiflera. Babička, žraní psího hovna, holení koulí... prostě to má pořádný grády. Zaujalo mě občasný použití digitálu. ()

Bonaparte.

Od 3. dílu jsem čekal zklamání nebo alespoň pokles nasazené laťky.. Co nepřišlo. Milé překvapení. Svatba se prostě povedla. Plno úžasných scének, stará parta pospolu. 85% ()

BoredSeal

Místama (hlavně ke konci) otravné moralizování, které sérii Prciček rozhodně nesluší. Tomuhle dílu těžce kraluje Stiffler, je očividné, proč je ze všech těch herců hvězdou právě jen jeho představitel Sean William Scott. ()

balba

Perfektní komedie.Musím uznat,že třetí díly bývají většinou propadáky ,ale tady prostě vyhrává.Scénka s hovnem a s chlupy v dortu byly super.Super zábava. ()

Martin741

Americky Kolac- Svadba /u nas vyslo ako Prci prci Prcicky 3/ je uz podstatne slabsim filmom nez dvojka a ani fekalny humor tomu moc nepomaha. Sean William Scott patri do vseobecneho rozhladu 40 % ()

Figu

Za mě asi nejlepší díl z trilogie prciček a to především díky komu? Stifler! Ano, dostal daleko víc prostoru než jsme byli zvyklý a je to bomba! Taneček na gay párty, parádní scénka v domě se striptérkama a především nesmrtelná story s čokoládovým lanýžem, tak ta je vyloženě a doslova k sežrání! A stejně jak si Stifi požírá luxusní čerstvý hovno, tak i já žeru tuhle svatbu! 90% ()

Jino

Opět S. W. Scott svojí energií drží tenhle film nechci říct nad vodou, ale ještě to není zase tak hrozné. Škoda že někteří herci tam jen překážejí a doteď nechápu jejich působení ve filmu, viz. Finch a Kevin .... brrrrr ()

marcek

Mě se ty prcičky prostě líbí. Účelem téhle komedie je, aby se člověk pořádně zasmál, a to mi věřte, že sem se smál pořád. STIFLER FOREVER !!! ()