Prci, prci, prcičky 3: Svadba

• Česko Prci, prci, prcičky 3: Svatba (viac)

Jim Levenstein (Jason Biggs) a Michelle Flahertyová (Alyson Hannigan) si čoskoro povedia vytúžené „Áno". Jimova vážne chorá stará mama (Angela Paton) si neželá nič viac ako dožiť sa jeho svadobného obradu, a tak sa mladí rozhodnú všetko zariadiť za neuveriteľné dva týždne. Stifler (Seann William Scott) plánuje pre Jima bláznivé lúčenie so slobodou, kde samozrejme nemôže chýbať ani striptíz. Finch (Eddie Kaye Thomas) je zase prísnym zástancom tradícií a dodržiavania všetkých svadobných rituálov - a Michelina sexi sestra Cadence (January Jones) sa chce tiež aktívne podieľať na prípravách obradu a priložiť tak ruku „k spoločnému dielu"... Stifler a Finch pochopiteľne okamžite zaznamenajú jej prítomnosť a začnú súperiť o jej priazeň. Všetci podľahnú šialenstvu – teda až na Jimovho otca (Eugene Levy), ktorý sa pripravuje na najkrajší deň svojho života a dáva nervóznemu synovi síce dobre mienené, ale zato niekedy nezmyselné rady... (TV Dajto)

Allien.9

Padla kosa na kámen. Po předchozích dvou dílech, které se mi, jak nemám ráda vulgární teenagerské komedie, vážně líbily, přichází první prcičkovské zklamání. Nuda, prasárny, nesnesitelný Stifler, jeden zcela absentující pár atd. Vyšší hodnocení než dvojka? No tak to prr!!! 2,5*. Ale Stiflerův tanec v gay klubu = rulez.;-) ()

ChewieDC

První díl byl úžasný, druhý si k mému překvapení udržel nadprůměrný standard. A třetí díl není nijak pozadu. Komplexně je sice nestabilní, ale celou prcičkovskou sérii dělají momenty, které si zapamatujete. A ve trojce jich je opravdu požehnaně. A pokud hledáte hlavní charakter, je jím ve třetím díle rozhodně Stifler! ()

Satan

Stiflerovy trapárny se nesou po celý čas projekce a jsou de facto jediným zdrojem prcičkovského humoru (hovno, babka, gay bar), který vyvažuje samotná svatba a lehké vzpomínání na školní časy. Bylo to milé, ale jednou to stačilo. [Přesná stopáž: 99 min] ()

mzss1

Toto je nestřeštěnější díl, ve kterém se hraje pouze a jedině pouze na jedniou věc a to jsou vtipné, střeštěné a trapné scény, které opravdu stojí za to. Nostaligie zde moc nefunguje, příběh je jednoduchej a není podstatnej, to ale nevadí. Film vypňuje dost skvělých písní. Chyběl zde herec Oze. A mnozí další z předchozích dvou dílů. Nevadí ale. Jim a Stiffler se opět předvedly ve filmu, srandy bylo dost. Celkově hodnotím na 95% = ***** ()

kingik

Když se schyluje k Jimově svatbě s Michelle, nesmí chybět parta jeho kamarádů kolem. Velká událost si žádá velkou porci obhroublých gagů, větší počet odhalených slečen a jednoho ukrutně hláškujícího "Stifmajstra". Když se do celé záležitosti kolem svatby ještě přimíchá příjezd krásné blondýnky, po které není možné nešílet, je zaděláno na další dobrý díl. Oproti předchozím dílům o dost sprostší. Nápady stále ještě nedošly. Klady: parta setrvala v původním složení + přibyly další postavy, jako již zmíněná January Jones + Stifler hláškuje jako o život + spád a příval gagů + trapnost otočená v pozitivum + studna nápadů ješte stále nevyschla. Zápory: děj občas rozvrstvený do epizodních scének + Alyson Hannigan bych si nevzal. Mé hodnocení: 80% ()

DJ Obelix

Po zhruba 5 letech jsem viděl Prcičky 3 znovu a zvyšuji hodnocení na 4*. Už proto, že první tři díly této série se skutečně řadí do zlatého fondu žánru, který oproti dnešním pokusům neurazí ani nezhnusí (i když je fakt, že část s "lanýžem" byla na hraně...) ()

Frajer42

Stejná parta, stejný homor. Komu se líbí první dva díly ten bude unešen rozhodně i tímto, protože se toho zrovna moc na kostře filmu nemění. Nevidím tedy vážnější důvod svoje hodnocení jakkoliv měnit. 2* ()

boshke

Série Prci, prci, prcičky je výjimkou z pravidla, že pokračování jsou vždy slabší. Tedy jen částečnou. První tři díly si drží dobrou úroveň, minimálně v rámci žánru; druhé a třetí pokračování sice jen recykluje jedničku, ale vždy to zabalí do nového kabátku, takže se to divákovi nepřejí. Od čtyřky dále je to však sešup až na úplné dno, ze kterého se zatím tvůrcům žádným pokračováním dostat nepodařilo (a doufám, že už těch pokusů zanechají, trápí tím akorát diváky i sebe)... Jak jsem již psal, ve trojce je vše při starém - roztržitý Jim, střelený Stifler, intelektuál Finch a ostatní - akorát ve svatebním hávu. A co je hlavní, baví... 70% ()

Kothy

Další pokračování úspěšné americké komedie. Teď už jsou dospělí a stojí před velkou životní událostí. Stifler a Finch si prohodí role a opravdu jim to jde: "Vyhul mi hůl. Rocco Siffredi" :D ()

Slarque

Podle mne je to opravdu vyvrcholení celé série. Může za to hlavně Seann William Scott, který je úžasný už ve scéně z gay klubu a i později vypadá nejzajímavěji prostě proto, že jediný předvádí i něco jiného, než předváděl v prvních dvou dílech. ()

korbitch22

Obrovský zklamání co se do příběhu týče.Neskutečná nuda,až na minimum zábavných scén Stifler/FInch ( jako obvykle ) Stifler má neskutečně na píču napsanej charakter,ze sice vypatlanýho řízka ( kterej ale měl prostě svůj říz a talent ) je blbeček co trénuje žáky ve fotbale a všichni ho nesnášej ( jako obvykle ) Mizerný a zbytečný scény jako např.ty dvě děvky v baráku na párty.Je sice pěkný koukat se na úžasný umělohmotný roštěnky,jenže scéná s těma rodičema nebyla vtipná,celý to nemělo význam ani hlavu a patu a byla to jen nudná výplň duchaprázdnýho příběhu.Navíc ve filmu chybí základní postavy.Byl jsem ještě z odřenejma ušima na 3*,dokud Stifler nesežral hovno.To už byl vrchol totální imbecility a nechutnosti a je mi jasný proč má ten film víc než druhej díl,protože spousta fanoušků týhle série jsou vypatlanci s filmovým vkusem larvy a inteligencí gumový koblihy.40% a pevně věim,že čtyřka nakopne všechny tyhle díly pro děti do řitě. ()

heyda

Pro mě docela velké zklamání. Jednička a dvojka si držela vysokou úroveň zábavy a příběhu, to v tomto dílu nahrazují perverzní a nechutné scény. Navíc Stifler tady nehraje dobře - nevím proč. Škoda... 50% ()

Oktavianus

Pamatuju se, jak se publikum v kině smálo ve chvílích, kdy mi to vtipné skutečně nepřišlo (třeba Stiflerovy fekální scény) a mlčelo, když já se příjemně nenáročně bavil (noblesní Finch hrající drsňáka a debilní Stifler předstírající slušňáka ve snaze dostat jednu a tutéž holku). Nějak tomu ale chyběl švih. ()

Dr.film

Oproti katapultujícímu prvnímu dílu je toto jen slabomyslný odvar, který vykrádá sám sebe a drží se kopyt svého úspěšného předchůdce. Několik legračních "šablonovitých scén" může jen s velkou tíží hnát děj kupředu jako tomu bylo kdysi. Dvě a půl hvězdy. ()