Prci, prci, prcičky 3: Svadba

• Česko Prci, prci, prcičky 3: Svatba (viac)

Jim Levenstein (Jason Biggs) a Michelle Flahertyová (Alyson Hannigan) si čoskoro povedia vytúžené „Áno". Jimova vážne chorá stará mama (Angela Paton) si neželá nič viac ako dožiť sa jeho svadobného obradu, a tak sa mladí rozhodnú všetko zariadiť za neuveriteľné dva týždne. Stifler (Seann William Scott) plánuje pre Jima bláznivé lúčenie so slobodou, kde samozrejme nemôže chýbať ani striptíz. Finch (Eddie Kaye Thomas) je zase prísnym zástancom tradícií a dodržiavania všetkých svadobných rituálov - a Michelina sexi sestra Cadence (January Jones) sa chce tiež aktívne podieľať na prípravách obradu a priložiť tak ruku „k spoločnému dielu"... Stifler a Finch pochopiteľne okamžite zaznamenajú jej prítomnosť a začnú súperiť o jej priazeň. Všetci podľahnú šialenstvu – teda až na Jimovho otca (Eugene Levy), ktorý sa pripravuje na najkrajší deň svojho života a dáva nervóznemu synovi síce dobre mienené, ale zato niekedy nezmyselné rady... (TV Dajto)

celuloid odpad!

Během 15 minut jsem film zastavil a z rekordéru vymazal... Vím že se nyní točí dosti nechutné filmy, tohle mně ale stačilo, do kina bych na to nešel ani za korunu. Někteří současní hollywoodští tvůrci mají asi velkou spotřebu drog. Ovšem když takový druh zábavy vydělává, tak co, že ? ()

spikey1

opakované přestává být vtipem, je mi jasné že celé toto vzniklo kvůli publiku a producentech chtějících další výdělky, proto i osazenstvo dovedlo film do jakéhosi šťastného svatebního závěru, na mě to už ale nefunguje. ()

Styxos

Příběhově lepší než dvojka, ale parádnosti jedničky a "posledního" dílu to bohužel nedosahuje. Humor je sice lepší, ale pořád mi tu něco chybělo. Hodně mě zamrzela i absence Vicky, Oze a Haeather - představitelé měli nejspíš strach, aby trojka nebyla podobným výblitkem sepsaným na koleni jako předchozí díl. Škoda. ()

Hugo01

Kdyby šla dát do TOP 10 celá série, tak bych nic neřešil. Takhle sem však musel jeden díl vybrat a volba padla právě na tenhle..i když mu dvojka s jedničkou zdatně konkurují. Co jiného dodat...hodina a půl smíchu...100% ()

Specs

Hlášky: Steve Stifler: - "Uspořádáme rozlučku se svobodou. Jo! Oslavíme Jimův konec mejdanem na jeho počest. Baby kozy, dudu a zadky, cecky a vemena. Budeme toho mít regulérně plný brejle. Seberte se, kluci. Trochu života. To bude kurevská paráda!" & (Stifler jede autobusem a uvidí u Jima oslavu.) Steve Stifler: - "Ty čuráci!“ (Vystoupí z autobusu.) Steve Stifler: - "No, tak to mě poser na moje holý záda!“ & pan Levenstein: - "A v čem je potíž?" Michelle Flahertyová: - "Nedokážu dát dohromady svoje sliby. Naposled mě takhle rozhodilo, když jsem dostala první měsíčky." pan Levenstein: - "To dokáže rozhodit každou mladou dívku. Tvoje tělo prochází změnami. Něco jde ven, něco jde dovnitř." Michelle Flahertyová: - "Ale ne. Já potřebuju pomoct se sliby, ne s měsíčkama." & Steve Stifler: - "Sleduj kurva Stifmeistera. Co je jeho základní vlastnost?" Jim Levensten: - "Nadmíru sprostá mluva." Steve Stifler: - "Dík, vole. Ale taky mám v sobě sebejistotu. Ty jseš jak schlíplej čurák. Musíš stát jako chlap." & Paul Finch: - "Jime, já to zařídím. Tohle jsou mí lidé." Steve Stifler: - "Oni jsou teplí?" Paul Finch: - "Ne, ty zabedněnej imbecile. Oni jsou styloví. Jsou vytříbení. A jsou na výši." Steve Stifler: - "Tak to jsou teplí." Jim Levensten: - "Můžeme mu dát šanci. Myslím si, že pod těma 'zmrdama', 'prdelema' a 'vyhul' je velice citlivý člověk, co jen touží po tom, aby ho lidi brali. To si myslím." Michelle Flahertyová: - "Měl bys přestat masturbovat. Měkne ti z toho mozek." & Paul Finch: - "''Vtipné řeči nic nedokazují.' Voltaire." Steve Stifler: - "'Vyhul mi hůl.' Rocco Sifredi." & Mary Flahertyová: -"Ty jsi ale džentlem, Steve." Steve Stifler: - "To slýchám pořád, ale nikdy se to neomrzí." & Paul Finch: - "Psi ti sežrali prsten, viď?" Steve Stifler: - "Samozřejmě že ne!" Paul Finch: - "Celý den je sleduješ jako ostříž." Steve Stifler: - "Prostě miluju psy." & (Stifler čeká, až se pes vysere.) Steve Stifler: - "Tak dělej. Neser se s tím. Prostě to vypusť ven. Už mě to čekání nebaví. Udělej to pro páníčka. Tak vysereš se už?" & (Pes sere.) Steve Stifler: - "Jo! To je ono, pejsku! Už bylo načase! Bomba! (na Finche) A teď, jestli dovolíš, tak půjdu, mám hovno na práci." & Steve Stifler: - "Já si teď zašukám, Finchomrde. A bude to paráda. Bude to: 'Jak se ti to líbí?' A ona: 'Šukej mě jako pes! Cucej mi bradavky, jako kdybys dojil krávu.'" & Steve Stifler: - "Vole. To mě sere, že už mě nesereš." Paul Finch: - "Opíchal jsem ti mámu. Dvakrát." Steve Stifler: - "No, to už je lepší, zmrde!" & Michelle Flahertyová: - "Stifler dal růži holce a myslel to vážně! To je jako pozorovat opice, které se učí používat nástroje." & Paul Finch: - "Babkošuku." Steve Stifler: - "Ty jsi zase matkošuk." Paul Finch: - "Jo, to jsem." Steve Stifler: - "Ty hajzle jeden." & Stiflerova máma: - "Snad už jsi neskončil, Finchi?" Paul Finch: - "Ne, paní. Teprve se do toho dostávám." ()

Smileface

Tvůrci tentokrát oproti druhému dílu Prciček,které byly v podstatě jen protáhnutím prvního dílu,udělali pár silných řezů v obsazení i struktuře filmu(žádná super party na konec...).Začnu tím,že odstavili čtvrtého kamaráda, hráče lakrosu(v podání Chris Kleina),tím v podstatě tu klasickou čtyřku rozdělili,ale je potřeba dodat,že tahle postava tu byla trošku navíc už v druhém díle.Neuvidíte ani ostatní postavy v podání: Shannon Elizabeth,Natashy Lyonne,Tary Reid,Meny Suvari a Chrise Owena.I přes tento otřes se v třetím díle udržel Thomas Ian Nicholas,ale je jasné,že jen proto,aby sekundoval Finchovi.Jasná hvězda je ale Stifler,který celý film udržuje na slušné úrovni zábavy,protože Jim se i přes pokračující trapasy tváří hodně dospěle,jakoby už nešlo o teenagerskou komedii.Celkově lepší než díl druhý a o trošku horší než první. ()

sedm.1

Prcičky 3 je už jen nastavovanou kaší,a to co dělalo první dva díly nadprůměrnými,zde zmizelo.Ve Svatbě už totiž nenajdeme ty superbláznivý sprosťáky z předchozích dobrodružství,ale jen jejich odvary,což je znát především na ústřední postavě Jimiho.Z toho se stal krotičký podpantoflák jedné z nejošklivějších,nejodpudivějších a nejnesympatičtějších hereček filmové historie(kde tuhle odporku vzali,fakt nechápu,srala mě fakt už od prvního dílu!!!).A i ostatní "prcičkáři" vyměkli a tak jediným kladem,a dovolím si říct,že v tomto filmu i pokladem,je...ano,správně,ten největší magor,Stifler.Jeho postava zůstala jediná věrná předchozím dílům,jako totální,neřízená,vulgárností prošpikovaná bytost,která má na starosti 99,9% humoru třetích Prciček.On je tím hnacím motorem filmu,který by se bez něj stal jinak snad jen opadním produktem.A o to víc zamrzí konec filmu,že i jeho postavu nakonec autoři zmrzačili a udělali i z něho bábovku.Další díly už nechci vidět!Ale Stiflera stejně zdravím :-)! ()

slovan1

Osobně bych řekl, že se jde o nej film z původní prcičkovské trilogie. Ať Stifler řekne sebemenši kravinu dycky stojí za to a celému filmu dodáva šťávu. Když se zamyslím, tak celý film vlastně staví na něm a na situacích, které jsou vetšinou následkem "Stívmajstra". Super hudba ale ta je super i u předešlých dvou dílu. ()

BMAJTZ

Musim priznat ze pomerne zabavny dil u ktereho jsem se obcas opravdu zhlasita zasmal. Podle me o neco malo lepsi nezli jednicka a o celou dekadu lepsi nez zbytek serie. Na pobaveni urcite vice nez dobre. ()

ranp

Když nebudu počítat další díly (kde už hrají jiní herci) tak tohle je konec jedné známé trilogie a byť *** nejsou úplně čisté, tak je jako hodnocení přidělím. První díl byl samozřejmě nejlepší, trojku vidím tak na 55%. ()

kisha

Školní moravský exkurz, mých sladkých 16 let, autobusová povinnost řidiče pustit školákům nějaký chytrý všeobecně oblíbený film. Pan šofér byl hodně "cool" chlapík, vybral American Pie a teenageři se zaradovali. Neuplynulo však ani deset minut projekce a pobouřené třídní profesorky staršího data narození film (při úvodní restaurační scéně) prachsprostě uťaly. A protože jak jistě víte zakázané ovoce má jistou auru dokonalosti, pár let nato jsme pančelkám shlédnutím Prciček vyprášili kožich . A co čert nechtěl, toho dne ovoce nebylo přespříliš chutné. ()

Cejny

Mladíci už nám dospěli a dovršili tak tuto trilogii (ostatní rádoby další díly, které už radši rovnou vycházejí pouze na DVD a ni nejdou do kina, se snaží parazitovat na tomto dílku). Děj už je malinko propracovanější, ale hlavní úkol, a to pobavit diváka, trojka rozhodně splnila. ()

The Viper

Spousta z vás hodnotí film jako další pokračování American Pie, ale musíte brát každý díl zvlášť a já sem nebyl zklamán žádným dílem. Velké + u těchto filmů je rozhodně parádní punk-rock hudba. ()

Kejdlo

Tak se nám Prcičky vyčerpaly. Což o to, navážení se mezi Finčem a Stiflerem bylo fajn. Lanýže, chlupy, cucání bradavek či Jimova babka taktéž. Zbytek už ale absolutně selhává na zajímavosti a většinu času to bylo nudné až trapné (rozlučka v domě). Nejslabší prcičky a jsem zvědavej s čím příjde školní sraz. 6/10 ()

fox171cz

Super zábava na dopoledne či večer. Delikatesní scénky mě opravdu dostávaly do prudkého smíchu. Určitě tento díl překonal své starší předchůdce. 80% ()