Texaský masaker motorovou pílou

• Česko Texaský masakr motorovou pilou (viac)

Producent Michael Bay (Skála, Armageddon, Pearl Harbor) připravil pro diváky brilantní horor. Film, který musíte vidět, i když při něm budete zavírat oči. S víkendovou tržbou 29,1 milionů dolarů během prvních tří dnů promítání se horor Texaský masakr motorovou pilou zařadil mezi nejúspěšnější filmy letošního roku. Není divu, jeho producentem je slavný režisér Michael Bay, který má za sebou hity jako Skála, Armageddon, Pearl Harbor, Mizerové a Mizerové II. Příběh filmu je inspirován skutečnou událostí, která se odehrála v Texasu v roce 1973. Skupina projíždějících teenagerů tehdy svedla na odlehlé farmě boj o holé přežití s rodinou psychopatických zabijáků. (oficiálny text distribútora)

sinclair84

Já teda nevim. Ale já se vůbec nebál. Drastickej krvavej masakr a co z toho? Alespoň to mělo dobrej konec, ale to je fakt málo. Můj názor je, že chybělo vybudování děsivé atmosféry ve stylu Halloween a rovnou se přešlo k mrzačení vcelku přitroublejch lidiček. I když některý bych přeřízl taky. ()

MAXIKILLER

No, co k tomu říct. Rozhodně to není film pro slabé povahy. Je to opravdový hnus, a stejně jako KevSpa, ani já už ho nechci nikdy vidět. I přesto, že taková atmosféra se jentak u nějakého filmu nevidí. ()

Mon_Ty

Tenhle horor mi přišel k smíchu. Po první scéně, kdy si slečna v autě prostřelí hlavu pistolí, kterou si vytáhne z jistých partii jsem se začla smát a zůstalo mi to až do konce. Tolik krve a střev pro nic. Hlavní hrdinové jsou tak blbí, že jsem jim to i přála. Holt Amerika, co bychom chtěli. ()

moviefilms odpad!

Netuším, jak jsem se k tomu tenkrát dostala, ani kdo mi to pustil, ale vim jedno...Na tohle nikdy nezapomenu. Když jsem to viděla, byla to naprostá hrůza a už nikdy se nehodlám na nic takovýho koukat... ()

mucho3

Dosti povedená verze tohoto masakru,okouzlující Jessica Biel,pobíhájící v přilehávém tílku,Marcus Nispel tvůrce pozdějších dílek jako :Cesta bojovníka , Pátek 13. , Barbar Conan, tohle texasské řádění pojal dost brutálně,u mně spokojenost. ()

yurnero

Je to uchylne, brutalni, lec komercne hrajici na pud sebezachovy nas vsech...jako teenager bych tomu dal 7/10. Jako dospely a rozumnejsi tvor upravuji hodnoceni na 4/10. ()

LadyRainier

Nevím proč, ale tenhle film patří k mým oblíbeným horrorům ... Už od začátku, kdy parta jede v autě s mrtvolou v tom děsným horku, je mi na zvracení ... a tak to asi má u tohohle typu filmů být ,-) Nej scéna když "texasáč" řízne motorovkou do šňůr s prádlem ...a pak uříznutá noha a sůl v ní ..brrr ()

veverysiak

Bez ohľadu na množstvo a akosť materiálu, ktoré detiská vyhúlili, je treba povedať, že iný koniec si ani nezaslúžili, normálne by som to hodil pod definíciu prirodzený výber, lebo z takých sprostých dorastencov by aj tak nič užitočné nevyrástlo, problém je však niekde inde, nejak to tu nefunguje ani po ostatných stránkach, scenárom počnúc, réžiou končiac, a medzi tým kopec nekvality, neviem porovnať s pôvodným originálom, ale toto by sa patrilo prerobiť od základu, naozaj vydarené sú len tie prepotené, ufúľané mrochty a ukážkovo odpudivé hygienické pomery podarených Texasanov, takže 25%. ()

Ace.A.T.L.

Klasická kravina, kde banda mladých kluků a holek, je zabíjená masovým vrahem a stejně na konci jeden/jedna z nich přežije. Nesmyslný chování tomu nic nepřidává. Za mě je to opravdu zbytečnost(ikdyž menší, než Hostel). Za mě 1* a NEDOPORUČUJU ()

JesterKruger

I když je pravda, že filmy typu Remake nebo Reboot rád nemám, anebo je buď to vůbec nesleduji, tak tenhle mě fakt překvapil. A bylo tu i několik nečekaných věcí. Třeba tentokrát nebyl stopařem Edwin Neal, ale holka, která ani tak nestopovala, a spáchala sebevraždu. Nechce se mi moc pro vás odhalovat děj, a tak se radši na to mrkněte sami. Ať se překvapíte. I když je tohle fakt parádní horor, tak přeci jenom původní masakr je původní. Ale popravdě se mi to moc nechce srovnávat. Narozdíl od jiných remaků, které většinou kopírují děj a změn je málo, tady je změn v příběhu několik. Což je dobře. O to originálnější. Fakt perfektní 4*. ()

Lilith03

Neurazí, ale bylo to v celku fajn. Určitě jeden z těch brutálnějších. Režie relativně v pohodě, herci předvedli skvělé výkony. ()

xander

Masaker je šialený a vydarený aj kedˇ nie úplne vynikajúci. Pôvodný film som nevidel, aj kedˇ s týmto asi nemá veľa spoločného. Je to celkom napínavý a dosť brutálny snímok, s prekvapivo dobrými hercami, najmä Jessica Biel a šialený R. Lee Ermey. Inak je tu plno bizardných postavičiek a nechýba ani trochu čierneho humoru. Treba pochváliť ešte kameru a masky.No mohlo to byť ešte vydarenejšie keby neboli vo filme také klišé že napríklad hrdinka nemôže naštartovať auto.. Ale inak je to celkom pekná vyvraždovačka. ()

pp

Jediná hvězdička je za Jessicu Biel, na kterou je radost se dívat ;-) Jinak se jedná o nezajímavý a nezáživný horor, který místo atmosféry napětí, tajemna a strachu vzbuzuje spíš ironický smích. ()

Belerofonu

Má to krásný obraz a stylizaci...Ale tím to končí. Žádné překvapení, žádné to "Uf to jsem se lekl". Nespočet klišé typu, běžím a ukopnu se o cokoliv. Snímek se jen snaží vydělat na šokující brutalitě onoho blázínka. Skoro celý film jsem se smál a dělal vtípky...tak nevím jestli to byl "masakr." ()

Conan je v haj*lu

Conan je v haj*lu

13.06.2009

Omluvte to přímočaré vyjádření osobních pocitů, ale slušněji už to napsat nedokážu (zvažoval jsem i mnohem ostřejší verze). Že se schyluje k natáčení nového filmu o barbaru Conanovi (spíš než o… (viac)

Další vydatná jatka

Další vydatná jatka

13.11.2007

Série Saw pořád vydělává a Hollywood proto věří, že nízkorozpočtové horory o úchylech porcujících pohledné teenagery jsou přesně to, co fanoušci filmového strachu potřebují. A tak je tady Slaughter,… (viac)

Ptačí zob

Ptačí zob

06.07.2006

Už jsme tu dlouho neměli remake. Těšíte se? Bude to maso. Ale co maso, přímo masochismus (diváků vůči sobě), sadismus (filmařů vůči divákům) a narcisismus (filmařů vůči nim samotným). Ale nebudeme to… (viac)

Hollywoodské hobby? Prznit klasiky

Hollywoodské hobby? Prznit klasiky

02.06.2006

Filmaři v Hollywoodu se nejspíš rozhodli plýtvat všemi možnými zdroji na většinou nepotřebné a obvykle nepříliš kvalitní remaky. Ostatně co fungovalo už jednou (dvakrát atd.), bude fungovat o… (viac)