Kráľovská banka jej Veličenstva už dlhšie pozoruje, že z trhu ubúda čoraz viac zlata. Zdá sa, že ktosi na neznámom mieste hromadí obrovské množstvo zlata a takmer každý podozrieva magnáta Aurica Goldfingera. Trhy s akciami začínajú vykazovať prvé anomálie, ale až James Bond odhaľuje skutočné Goldfingerove plány. Útok na americkú základňu Fort Knox by svet priviedol to ekonomického chaosu a Goldfinger by si tak mohol pripísať najväčší zločin storočia. Mohol, ak by nebolo Bonda... (STV)

Tonis

Asi najlepšia Conneryho Bondovka. Je tu v podstate všetko čo by tu malo byť, teda kvalitný scenár, krásne ženy, vtipné hlášky a celková atmosféra samotného filmu. Taktiež musím pochváliť skvostné auto Aston Martin DB 5, ktoré určite bolo a je snom každého, alebo to že sme konečne mohli nakuknúť do dielne Q. ()

jakub.kuba

Nejlepší Bondovka vůbec! Jedna z nejklasičtějších ze všech klasických, megalomanský plán na ovládnutí všeho zlata světa, charismatický záporňák a krásně mladý Connery. Řekl bych že to je i jeden z nejklasičtějších filmů vůbec ()

JUX

Bond cislo 3 - tady se asi s vetsinou neshodnu, ale nic moc. Zmena rezisera byla velkou chybou. Cela scena s Fort Knox je hodne divna. A nemuzu si pomoct, ale tenhle film bondovky trosku zkurvil - velky vyuziti gadgetu atd., radsi mam ty vic pri zemi, jako FRWL, OHMSS, FYEO, LTK a Craigovky. Ovsem Connery vynikajici ()

lawrennce

Naprosto geniální bondovka.Možná nejlepší díl z celé série.A podle toho jaké kvality jsou nové bondovky,tak myslím,že nejlepší zůstane na hodně dlouho,ne-li navždy. ()

Zofan

Neuvěřitelný kvalitativní skok oproti předchozím dvoum dílům. A pro mě asi nejlepší ústřední píseň ze všech bondovek. ()

Honey007

Bondovka s číslem 3 vešla do dějin asi nejvíce díky hláškám, které se pro šarmantního agenta staly nezbytnou součástí. "Do you expect me to talk? No, Mr. Bond, I expect you to die." Je potřeba něco dodávat? ;) 95% ()

TONYNKO

Bondovka č.3: Bondovka ktora svojich predchodcov nijak vyrazne neprevyšuje ale vedie hlavne zaporakom. Goldfinger je diky svojmu planu čo najviac zbohatnuť a diky skvelemu Fröbeovi je jeden z naj Bondovskych zaporakov všetkych čias. Inak Bondovka ako každa ina. 7/10 ()

Lazy87

Bond 3: Nejvíce se mi v hlavě zakořenil cylindr. Jinak dějově slabší a Bond je, byl a bude prostě Bond. V tomto mě tenhle díl nezklamal. ()

Ware

Jedna z najlepších bondoviek vôbec. Hneď na začiatku vás o tom presvedčí podarený hudobný motív naspievaný Shirley Bassey... Nasledujú skvelé herecké výkony: Gert Fröbe sa nám predstaví ako Auric Goldfinger (jeden z najlepších záporákov vôbec) a sekundovať mu bude Harold Sakata ako Oddjob s nezabudnuteľným cylindrom. Honor Blackman ako bondgirl moc neočarila, ale ani nesklamala ( to bude asi tým, že bondgirl hrala ako vôbec najstaršia herečka). Premiéra Guya Hamiltona ako režiséra bondoviek sa podarila, ba čo viac táto bondovka určila smer, akým sa budú uberať tie ďalšie. 85% ()

balstar007

Pěkné efekty. Docela pěkný děj. Rozhodně jsem se nenudil. Tento třetí díl Goldfinger patří podlemého souzená mezi nejlepší díli Jamese Bonda. 80%. ()

cooler

Stará klasika která nerezaví.Vedle novějších Bondovek plných akčních atrakcí může působit nudně,ale bystřejší divák si tento skvostný filmeček užije. ()

Tempter

Třetí v řadě! Neskutečná blbost! Něco na pomezí Vinetua, Fantomase a Špióna, co mně vojel. Taky jsem si tak připadal. Naštěstí jsem nudou cca na čtrt hodiny usnul a tím ten film dostal aspoň částečně smysl. Asi jsem přecenil své síly, budu muset tu křížovou cestu vzdát... já vlastně nikdy nebyl ryzí bondovec, za to může Craig a toho mám na Dvd. I když ten Mendes, kompromisy to sů krysy, nejde se zavděčit všem. Tak a od teď mám zase neděle večer volné, jupííí :-) ()

Ahas_ver

Nepochybně jedna z nejslabších "prvních" bondovek, kterou i přes shovívavost k dobovým kostýmům, maskám a účesům nelze hodnotit jinak, než průměrně. Zápletka zejména ve střední části filmu poměrně vázne, dialogy působí těžkopádně, zdlouhavě. Nejlepší herecký výkon odvádí podle mého názoru padouch Gert Fröbe. Škoda a ani oskar to nezachrání. ()

tommyvercett

Moje nejoblíbenější "bondovka" a Honor Blackman jako Pussy Galorová je pro mně jedna z nejkrásnějších "bondgirl" a k tomu nejlepší bondovská píseň. Sean Connery je prostě nejlepší Bond! ()

PORTER44

Další výborný herecký výkon S.Conneryho jako neohroženého Bonda kterému jeho protivník zabije jeho milenku a to tím že jí celou natře zlatem a pak Bond potká její sestru kterou opět zabije Goldfingerův Čínský sluha který zabíjí svým železným kloboukem,což Bonda naštve natolik že se snaží Goldfingera dostat který má za lubem mnohem něco většího je totiž posedlý zlatem a chce vyhodít do povětří a zamořit největší skladiště zlata.Opět na tu dobu skvělé akční scény. ()

Blind307

...o chlp lepšia ako dvojka...skutočný Q odhaľuje "filmovú nesmrteľnosť" v bondovkách...Goldfinger a vrhač klobúkov film vylepšuje...elektrický kábel je logickým vyústením ak to nejde silou 007 využije svoj duchoprítomný UM...veľmi sa mi páčilo ako sa miestnosť premieňa na mega 3D mapu...má to silu pri prestavení megaprojektu ostatným kumpánom... ()

topol999

Goldfingerův ksicht mluví za vše, navíc mě naštvalo, jaký nereálný plán to měl, přiletí letadlo, vypustí repelent a všichni budou dělat hají.... Nic moc 70% ()

Amazon kupuje MGM

Amazon kupuje MGM

26.05.2021

Slavný James Bond zdá se našel nový domov. Společnost Amazon totiž čerstvě uzavřela dohodu se studiem MGM a celé si jej tak pořídila za 8,45 miliard dolarů. Rázem se tak knihovna streamovací služby… (viac)

Daniel Craig: Bondem až do smrti?

Daniel Craig: Bondem až do smrti?

20.12.2011

Je to docela překvapení. Během nejrůznějších průtahů mezi rozpačitě přijatým Quantum of Solace a právě natáčeným Skyfall se objevily spekulace, že třetím dílem Craigova služba Jejímu Veličenstvu… (viac)