Z Nicka a Audrey Spitzových jsou soukromá očka na plný úvazek. Po jejich příteli se slehne zem a oni se připletou k mezinárodnímu pátrání po jeho únosci. (Netflix)

F.W.Colqhoun

I have to tell you, Paris is my favorite city in the world. / - When was the last time you were there? / - Hmm. Oh, I've actually not been there. But I just know from the movies and from the pictures and-- Shitzovi berou nízkopříjmové diváky u televizních obrazovek v pokračování nečekaného netflixovského hitu znovu na dovolenou a víc než film jde opět o mišmaš televizního bedekru po vyšeptalých destinacích, teleshoppingu značek, které propagaci díky slaboduchosti spotřebitelů nepotřebují, a společenské rubriky o hvězdách 20 let za zenitem. Jennifer Aniston nejenže začíná navzdory make-upu a dalším trikovým prostředkům (CGI?) jako Valerie Kaplanová vypadat, ale bohužel i znít. Ještě hroznější je ale zjištění, že se v letech Hanse Landy ocitla už i Mélanie 'Shosanna' Laurent. Adam Sandler zasluhuje respekt za v podstatě charitativní přístup ke kolegům (kdo jsou teď opravdoví p*ř*á*t*e*l*é, co?) a skutečnost, že je schopen bytostně mrtvý projekt držet těmi několika gagy a umem říznutým nestoudností v pásmu použitelného průměru. Překvapivé setkání: The Smashing Pumpkins: Spellbinding. ()

mira007

Duo Sandler a Anistonová opět vyšetřují zločin až na Eifelově věži. Ve stejném stylu a provedení ikdyž tentokrát slabší jako jejich předchozí akce na jachtě, ale nějakým způsobem se to dalo jako něco vysoce nenáročného zkonzumovat jako klasická americká komedie od Sandlera. ()

jarmik

Oba herce mám rád, ale když se za celou dobu skoro nezasměju a některé scény jsou jen nesmyslné výplně, na 3* je to málo. ()

Flopik

Väčšie, akčnejšie a vizuálne krajšie ako jednotka, bohužiaľ ale nudnejšie a rozhodne menej vtipné. Pozerá sa nato dobre, niektoré vtípky pobavia nadmieru ale inak to je skôr taká povinná jazda. Priemerná "Sandlerovka", ktorú zabudnete na druhý deň. Na nudný večer ale postačí. ()

Illy

Oba představitele hlavních rolí mám rád. Ale tohle nebavilo ani mě a evidentně ani je. Recyklujeme, páč máme podepsané smlouvy, teď ale hlavně rychle... ať je to za námi. ()

nonick1

Po vcelku zábavné jedničce jde o strmý sešup k nevtipné slátanině, které nepomůže ani střídání VIP lokací ani exkurz do bollywoodského svatebního reje. K smíchu je (kromě nechtěně směšné černé šlechtičny) ve filmu opravdu jen máloco, zato hluchých míst nepočítaně, spíše k pláči pak botoxem poznamenaná tvář Jennifer Aniston. Prostě jen další vyprázdněná NET-FIXL holírna. S bídou jedna hvězda za vizuál. Mimochodem: viděl vůbec ten film autor českého názvu? ()

TostTom

Mě se to líbilo a nepřišlo mi to zas tak špatné, člověk to hlavně nesmí brát vážně. Jedná se o fajn pohodovou komedii na odreagování s celkem sympatickým a zábavným castingem. Jde o fajn kombinaci jakési detektivky a komedie a celé to tak pěkně zapadá. Dle mě je to taky o něco lepší než první díl. No, když to shrnu, tak to bylo hloupé a občas i trošičku trapné ale já jsem se zasmál a pobavil se, takže účel to splnilo. A na závěr mě nejvíc dostalo, když měl Sandler obvazy přes oblečení z toho jsem nemohl. 7.5/10 ()

tyna97

Když už tu tak všichni rádi porovnávají jabko s hruškou, tak já si upřímně první film ani nepamatuju, a to zas není tak dávno, co jsem ho viděla. Tento byl vtipný, ale bohužel, místy až moc. Moc přehnaný. ()

Untentrauer

Krom neodbytného pocitu, že jsem tohle už viděl mi přišlo, že se tam nic neděje. Jakoby vše přešlapovalo na jednom místě i když opak byl pravdou. Je to další typická komedie ze Sandlerovy dílny a já zjistil, že už je to na mě moc. Přesněji - už to na mě tolik nefunguje. Výprava filmu byla jednoznačně nadprůměrná a musela stát velký balík. Z tohoto hlediska bylo na co koukat. Jenže mi to přišlo, jako nově koupené a drahé kulisy v divadle, kde hrají  stále dokola stejní herci jednu hru. Kouzlo Aniston a Sandlera se mi nějak vytratilo. Chemie mezi nimi sice stále fungovala, jenže mi to přišlo již ohrané, místy dost trapné. Jako manželství po 20ti letech, kdy máte ženu sice stále rádi ale.....a teď se na to ještě koukat. Ano byla to v podstatě groteska o únosu jednoho jejich miliardářského přítele. Asi bych víc ocenil, kdyby v tomto filmu nebyli žádné odkazy a spojitosti na přechozí díl, protože díky tomu mi to přišlo příliš podobné a já nedokázal vnímat fakt, že je to vlastně jiný film i když plukovníkovi chyběla ruka. Nicméně film stále vyzařuje ten klid a atmosféru, na kterou jsme u nich zvyklý, ale kdyby se v polovině filmu rozhodli jet s dětma do Afriky, tak by mě to vůbec nepřekvapilo ani to, že je tam Aniston namísto Barrymore. Je to takové neutrální pokoukání. Je to taková předražená rodinná kulisa, po které sáhnete když se vám nechce složitě a zdlouhavě vybírat film tak, aby se zavděčil osazenstvu vašeho obýváku. Tohle je ta volba! A ano takových neutrálů je sice málo, ale stále to není důvod z toho jásat. Je to přesně mezi 2* a 3*. Podobné filmy (kde nehraje Sandler, protože bych jinak musel vypsat skoro všechny jeho filmy): 7 žen a jedna záhada, Na nože: Glass Onion ()

molcan2

Zvieratá s plienkami ma rozosmiali, ale toto je smiešne hlúpe. Sandlerove vtipy boli debilné, zastarané a trápne. Radšej by som ho videl vo vážnejších úlohách a mimo scenáristickej miestnosti. Kulisy boli pekné, niektoré zábery slušné a soundtrack dobrý, ale všetko ostatné je proste zlé. Sotva zábavné. Aniston navyše nevie hrať. Bojujte so mnou. ()

Meteorista

Hele jako takle – ze začátku je to mrtě trapný. Ale jakmile dojde k vraždě, trochu se to vzchopí a do konce to má celkem grády a umí i zabavit. Sice ne porád, ale už to aspoň není trapný jako na začátku. Já Jennifer Aniston nemusim od doby, co je v tom jejím ksiftě tak botoxová, ale je tam Mark Strong, no a ten si u mě udělal velký plus už Sherlockem Holmesem. Takže se to celkem vyvážilo a je z toho přesnej průměr. Blbinka na zabavení při nudnym nedělnim odpoledni. ()

jasanka

Kratke (konecne si nekdo uvedomil, ze komedie na 2,5 hodiny proste nejsou ono?), celkem svizne, odpocinkove. Fajn film po narocnem dni. ()

BOURQUE

V porovnaní s veľmi nekvalitným prvým dielom sa jedná o centimetrový krok dopredu (hlavne vďaka Markovi Strongovi – aj tak neviem, že čo tu hľadá). Výmena režiséra nepomohla a stále si myslím, že tento film s danou koncepciou, dialógmi a „vtipnými scénami“ je slepá ulička. Osobné hodnotenie: 58% (*) ()

Olík

Kvalitně zpracovaná akční komedie…..o tom se ani nemusíme bavit. I když za mne o kapánek horší, než její předchůdce (Vražda na jachtě r. 2019). Staví se na těch stejných základech, jako před čtyřmi roky. Dynamika, jednoduchý humor, akční scény, detektivní zápletka, špičkování mezi postavami….takové dalo by se říct  Netflix déjà vu. Jenom mi přijde, že s marným bojem o zachování mladistvého vzhledu odchází Jennifer Anistonové její přirozenost a tím to celé víc padá na Adama Sandlera. To je možná to, co mi trochu vadilo, ale jinak v pořádku. ()

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

30.01.2023

Režisér povedené romantické komedie Palm Springs Max Barbakow našel svůj příští projekt. Letos se dočkáme jeho nové komedie Brothers s Joshem Brolinem, Brendanem Fraserem a Peterem Dinklagem, nově si… (viac)