Někde mezi

• USA The In Between

Při tragické nehodě přišla o milovaného kluka. Teď ale začíná mít pocit, že od něj ze záhrobí dostává různá znamení. (Netflix)

Malarkey

Divná, přeslazená romantika, která sice nabádá na fantasy námět, ale přitom vypráví příběh vztahu retrospektivně. Těšil jsem se na Joey King a nakonec to bylo takové nicneříkající naivní nic. ()

silentname

"The In Between" je v jadre neškodný romantický film s trošku ducharskými elementami. Myslím si, že má svoje dobré momentky, no funguje hlavne vďaka sympatickej Joey King. Dievča už síce má po dvadsiatke, no stále si zachováva taký ten svoj "teenage look", ktorý jej veľmi pomáha predať tieto role. A posledné roky sa na ňu vždy aj celkom teším. Kyle Allen je tiež okey a tá romanca medzi nimi funguje. Najlepší moment je pre mňa ale asi ich úvodné stretnutie v kine. Neviem si síce predstaviť, že by sa niečo také reálne mohlo odohrať, no robí to tú scénku tak príjemne sympatickú. To sa mi páčilo. Vizuálne to má tiež niekoľko zaujímavých momentov, no ku koncu to chytí trošku momentky, kedy to začne padať trošku do depky. A to nie je zrovna niečo, čo by som od filmu chcel. Má to svoje momentky, ale keď sa to začne trošku vŕtať v klišé, alebo to spraví miestami až absolútne nereálne, tak tam už môj záujem poľavoval. Radšej si asi opäť pozriem niečo ako bolo "What Dreams May Come", ktoré sa k tejto téme postavilo oveľa lepšie a dokázalo to vytvoriť aj trošku temnejší a silnejší príbeh. Tu mám pocit, že to úplne nefunguje. Ak ale máte radi romantické drámy, môže vás to osloviť. Hodnotenie: C+ ()

Arsenal83

Čistá melodráma, taký uplakaný Duch s troškou hystérie, pre mňa taká prehnaná teenagerská dráma. Klobúk dole, že Joey King môže stále hrať teenagerku, ale na druhej strane sa začína stále viac podobať na našu Zuzanu Šebovú, takže mi príde stále viac odpudivá. A na romantiku preto nevhodná. ()

Marze

Je obtížné si představit cílové publikum tohoto rychle zapomenutého teanegerského, mýdlového, nadpřirozeného, patetického a zmatečného zamilovaného příběhu, který občas nedává smysl. Ale přestože by mohl být klidně o 20 minut kratší, dobře napsaný scénář a přitažlivé postavy vás vtáhnou dovnitř.  Hloupě sentimentální zápletka je totiž vždy závislá na přitažlivosti postav. V závěru film zapáchá více než se zdá. Pokud alespoň zde nevytáhnete kapesníček, nemáte srdce. ()

ARI50

Pěkný film o lásce a nechtit ji ztratit a vzdát se toho, sila překousnout bolest a samotu, za fotkami se skrývala všechna nádhera a vzpomínky. Pěkný příběh se špetkou tajemna mezi životem a smrti. ()

Lacike

Teenage variácia na Ducha z pohľadu tej, čo prežila a bez thrilleovej podzápletky.  Mňa to bavilo od prvej chvíle. Romantická línia funguje dokonale. Chémia medzi ústredným párom je perfektná. Joey Kingová je krásna ako vždy a Kyle Allen je v pohode sympaťák. Tá nadprirodzená línia je dostatočne zaujímavá a celkovo je film vizuálne na tieto romantiky zo streamových služieb nadpriemerne natočený. Romantika, v ktorej pár neostane spolu, ale napriek tomu to má happy end. 8/10. ()

M.i.k.e

Standardní young adult romanťárna o tom jak je láska věčná a ani smrt jí nezastaví.Pro cílovku to může být fajn jednohubka, pro zbytek to bude spíš nuda…35% ()

Havaj8

Po dlouhý době zas celkem funkční teen romantika. Neobešlo se to sice bez spousty klišé, ale převážně díky Joey Kingový, no vlastně díky chemii obou, to fungovalo. Ta scifi linka možná trochu přehnaná, ale i tak slzička ukápla, takže za mě vtažení do děje a emoce super. ()

Aljak

Podľa popisu to nevyzeralo vôbec zle, ale napokon sa senzácia nekonala a okrem peknej a nápaditej pointy to bola typická retrospektívna romantická dráma s typickou schémou Lásky. Veľkou prednosťou celého filmu boli dialógy, najmä tie intelektuálne medzi Tessou a Skylarom. Ale inak mi postava Tessy presne pripomínala Elle, ktorú Joey King stvárnila v trilógii The Kissing Booth - sebecká, nevyrovnaná a uľútostnená dievčina, ktorá si myslí, že celý svet sa točí len okolo nej. Čo sa týka toho duchárskeho rozmeru, také veci ja veru nemusím, takže ani tu ma to neohúrilo. 2* ()

Johnny.ARN

Slzavé údolie pre udepkárené ženy a citlivé povahy. Dopozerané len kvôli Joey, lebo ju mám rád. Dej filmu klasika. Láska a pseudo ducharina. 2 z 5 ()

oveckaoa

Tessu s Skylerem přejede auto zatímco on umře ona přežije. Mezitím se s ní on snaží rozloučit ona tomu nevěří a pak tomu uvěří.  Bohužel to skáče retrospektivně tam a zase zpátky a časem se to táhne. Konec je pěkný akorát je zbytečně moc krátký a je to rychle utnuté. 60 procent převážně za ten konec jinak jsem váhal nad 40. ()

psychoJoa

Jedna hvězda za skvělou kámošku a sexy přítele, ten zbytek se poztrácel cestou plnou klišé… měla jsem pocit, že už jsem to někde viděla a ano! Radši si pusťte film Nikdy to nevzdávej! s Hilary Duff. Z toho jsem měla mnohem lepší pocit a aspoň se tam hezky zpívá. ()

Adramelech

Téma snad ani ne špatné, ale neohrabaně uchopené. Výsledkem je velmi slabý příběh. Kromě toho měla hlavní hrdinka nesympatický kukuč a pusu napatlanou rtěnkou hnusného odstínu. ()

Kacitr

Kyle Allen by mohl hrát v nějaké autobiografii mladého Marka Wahlberga...příjemný film. Nádherné fotografie. Klišé nad klišé...ale stejně to dokoukáte, protože to má tu správnou špetku depky, kterou si zrovna potřebujete vybrat. ()

bozka10

Tak som si na nedeľu zmenil žáner a struhol romantikoš a že celkom fajn...Romantika funguje a tak je to sladké,že sa mi lepí huba.Cielová skupina teenage.2-3* ()

BOURQUE

Režisér Arie Posin sa po takmer desaťročnej pauze prichádza s novým filmom, ktorý tematicky nie je tak vzdialený od jeho minulého snímku, nosiace meno Pohľad na lásku. Pán Porsin aj v tomto filme sa snaží zachytiť spracovanie straty lásky, opäť z pohľadu ženy (v tomto prípade mladej slečny). Mladá Tessa stratí svoju lásku (Skylar). Jeho duša je ešte medzi dvomi svetmi a Tessa sa snaží kontaktovať Skylara (a naopak), aby sa s ním korektne a definitívne rozlúčila. __ Chémia medzi ústrednou dvojicou Joey King (Tessa) / Kyle Allen (Skylar) je v poriadku, v ich spoločných scénach však spíš dominuje Joey King (a v neposlednej rade zapôsobí aj ako profi fotografka). Vedľajšie postavy nedostanú taký priestor, aký by si zaslúžili. Vedenie príbehu má svoje menšie nedostatky, striedanie scén z minulosti a súčasnosti by mohla byť plynulejšie. Romantická dráma, ktorá má svoje chyby, ale ani to sa nedá povedať, že by nevedela zapôsobiť na city. P.S.: Tie čierno-biele fotky (hlavne „stožiar“ uprostred lesa) sú prekrásne. Osobné hodnotenie: 77% (***) ()

Daiker

Teen romantické drama..... Člověk dostane od toho filmu co se očekává..... Naivní, sladké.... Romantické klišé se vším všudy.... A přece si asi každý člověk vzpomene, kdy poprvé miloval a myslel si že je to navždy..... ()