Rachel Stoneová (Gal Gadot) je nezkušená technička v elitní jednotce MI6, kterou vede hlavní agent Parker (Jamie Dornan). Její tým MI6 však netuší, že Stoneová ve skutečnosti pracuje pro Chartu – tajnou mírovou organizaci, utajenou i před ostatními špiony, která využívá špičkové technologie k neutralizaci globálních hrozeb. Rachel byla vycvičena jako dokonalá profesionálka, fenomenální agentka v terénu, která se drží mise, sleduje informace a nikomu nevěří. Když rutinní misi zmaří záhadná hackerka Keya Dhawan (Alia Bhatt), Racheliny dva životy se střetnou. Zatímco se žene za ochranou Charty a snaží se překonat nepřízeň osudu, zjistí, že lidský přístup může být její největší předností. (Netflix)

Steven47

Nevím, o co se Netflix snažil, každopádně se to nepovedlo. Heart of Stone je projektem, u kterého si představuji, že tvůrci pustili umělé inteligenci nejslavnější akční filmy a řekli jí, ať z toho udělá náhodnou kompilaci, která bude mít zběsilé tempo, aby se divák nenudil. Přitom bohužel zapomněli nechat připsat třeba zajímavé postavy, takže člověk sleduje nesympatické figurky bez charakteru, kterým vévodí Gal Gadot v poloze agentky, kterou jí fakt nejde věřit. Příběh je naprosto o ničem, působí jako slabý odvar nějaké Bondovky či Mission Impossible, překypuje klišé a jediný docela zajímavý zvrat vyšumí do ztracena ve zbylém chaosu. A místo toho, aby vše zachránila akce, tak na tu se pro změnu nedá dívat kvůli nadbytečným střihům a naprosto otřesnému CGI. Pokud chcete fyzicky trpět, doporučuji. 2/10 ()

FilmFan24

“Protřepat, nemíchat!” říká v jedné slavné filmové sérii agent Jejího Veličenstvs. Ovšem tady tvůrci smíchání možné a nemožné agentské mise v jeden guláš po jehož konzumaci zůstane pachuť z přejezení v žaludku. Méně někdy znanená více. ()

M.i.k.e

Netflix si pro svoje akčňáky nastavil laťku (jejiž výška je minimálně diskutabilní) a Heart of Stone je dalším přirůstkem do sbírky, který evidentně nehodlá nijak vybočovat. Osobně bych tenhle kousek zařadil někam mezi Gray mana a Red Notice. Hloupé, průhledné a neoriginální jsou všechny tyhle filmy zhruba stejně, jen ta míra zábavnosti dost kolísá. V tomhle případě jsem se celkem bavil cca do poloviny. Pak se opět začala projevovat přepálená stopáž a druhá půlka už byla docela nuda. Upřímně nemám nic proti podobným polobéčkovým digi akčňákům ale doufám že Netflixu časem dojde, že pro podobné jednohubky jsou víc jak dvě hodiny extrémně moc a že krácení o dobrou půl hodinku by bylo pro dobro všech…55% ()

Lenka.Vilka

Vlastně v pohodě film, který splňuje, co slíbil. Na dvě hodiny vás zabaví. A to je důvod, proč možná nebude tolik vonět rerenzentům, ale sledovanost bude mít skvělou. Sice omletá ale oblíbená pointa, kdy je svět tak moc závislí na technologiích, kdy jedna koncentrovaná ho sice může zachránit, ale ve špatných rukách ho zničit. Ale pohled na to, kdo je dobrý a špatný se samozřejmě na každé straně barikády liší. V polovině filmu tak nastane příjemný zvrat, který změní atmosféru a celý spád. Herci se snaží, scénář je vlastně fajn (to pro mě byla jistota přes Grega), akce je občas umělá, ale to ani nikdo neočekává, že třeba během jízdy na motorce, že to nebude takhle vypadat (a rozhodně jízda na skůtru vyhrává nad tím hnusem, co předvedli v Citadele), postavy jsou fajn a závěrečná nabídka ok. Očekávám tedy pokračování. Sice je velká šance, že to uvidím jenom jednou, ale nic proti dvojce  ;) ()

bourec

Ty překlady názvů dělá kdo.Jinak film poměrně slušnej, zejména pro diváka nenáročnýho, jako jsem já. Začátek navíc docela kůl. Pak to nabere směr ženskýho špionážního thrilleru. A i když to není nic objevnýho, mě se to docela zamlouvalo. 80%. ()

cariada

Hodně přehnané a předplacené. Hodně se to snaží tlačit na pilu, ale to je asi  moc chyba. Na jedno kouknutí se to nechá. Jen u toho nepřemýšlet. ()

Streeper

Možná tomu pomohlo, že od Netflixových filmů čekám fakt málo, ale Rachel Stone se mi fakt líbila. Gal Gadot je nádherná a skvělá herečka, takže věřím, že za to může taky ona. Navíc tam byl jeden zvrat, který jsem nečekala a překvapil, za což klobouk dolů. Je to krásně vyvážené akce, dialogy, atmosféra, všechno dobře funguje. Klidně bych si to dokázala představit jako sérii. Každopádně si ale myslím, že pokud by se konceptu chytl někdo jiný než Netflix, tak by z filmu byla daleko, daleko větší bomba, třeba něco ve stylu James Bond nebo Mission Impossible. ()

Ondatra

Už předem jsem tušil, že to nebude nějakej zázrak, ale zároveň jsem čekal, že to nebude nejhorší, ale tohle bylo fakt špatný. Dost béčkovej akční thriller, kde jedinou záchranou je Gal Gadot v hlavní roli, protože patří docela mezi moje oblíbené herečky. Nechápu, jak někdo může říct, že se to může vyrovnat sérii Mission: Impossible. To jako vůbec! Všechny kaskadérské kousky vypadají, jak kdyby je dělal fakt špatnej kaskadér, příběh je hodně obyčejnej a ani lokace nejsou nijak zvláštní. Jednou mi tenhle film stačil a víckrát se na něj nepodívám. 3,5/10 ()

Juto

Je to ďalším obrovským trhákom Netflixu, ktorý sa tak zúfalo snaží spustiť franšízu, ktorá jednoducho nerozumie tomu, ako by tieto filmy mali fungovať. Bolo to dosť rozhorčujúce. Film má slušné obsadenie a akčné sekvencie ujdu, ale k tomu má taký hrozný, nudný spletitý scenár plný klišé a totálneho nedostatku uveriteľných postáv. 4/10 ()

LasT_Olt

Roy Cleveland Sullivan byl americký strážce národní parku, který je v Guinnessově knize rekordů označen jako "živý konduktor" nebo taky "mr. flash". Proč se ptáš? V roce 1942, když mu bylo 30, ho zasáhl blesk, když byl zrovna na výletě ve svém Národním parku v Západní Virginii. Po druhé ho blesk zasáhl v roce 1969, když jel z práce autem domů. Blesk ho omráčil a zapálil mu vlasy. Po třetí byl zasažen v roce 1970, blesk uhodil trafo u jeho domu a z něj přeskočil na jeho rameno. V následujících pěti letech ho blesk zasáhl ještě čtyřikrát, čímž se dostal na úctyhodné číslo sedmi zásahů! Po pátém zásahu byl již vždy racionální Roy rozrušen, začal věřit že je prokletý a že se mu mstí samotný bůh. Není se čemu divit, když při šestém zásahu ho zasáhl blesk z bouře, které dvacet minut autem ujížděl. Od té doby sebou neustále nosil láhev s vodou, aby mohl ihned hasit vlasy, které mu blesk vždy účinně zapálil. Zlatý hřeb tohohle příběhu je však sedmý zásah. Roy, již v důchodovém věku, rybařil v roce 1977 u jezera poblíž svého domu. Měl už nachytaných pár ryb, když do něj znovu, po sedmé, udeřil blesk a on se utíkal uhasit do svého auta. Zatímco se v autě sušil, všiml si že k jeho kýblu, kde měl již naloveno pár ryb přišel medvěd grizzly a ryby mu začal žrát. Nasraný Roy vyběhl z auta a začal medvěda mlátit poblíž ležícím klackem dokud se nedal na útěk. Později s pokorou prohlásil, že se jednalo o dvacátý druhý případ(!!!) kdy za svou kariéru strážce parku zmlátil medvěda klackem. Tak to byl Roy. A proč vlastně vyprávím Royův příběh u filmu, kde se nevyskytují medvědi ani blesky ani klacky?? Bylo by totiž zábavnější sledovat tří minutový film, kde by stála Gal Gadot na místě a 7x by do ní udeřil blesk. Nejen, že by se tím vzdal hold Royovi, ale zároveň by začaly hořet vlasy té nejvíc dřevěné herečce její generace. Sledování těchto idiotských akčních krimi thrillerů, na které jsou absolutně všude reklamy je asi jako jít do Hornbachu, koupit si Mamuta (extra silné lepidlo, doporučuje každý true lepík), polovinu tuby vypít a druhou si nalít na hlavu a důkladně vmasírovat do očí. Nebudu ti lhát, vydržel jsem sotva dvacet minut. Ale tak co, třeba tenhle komentář bude číst někdo z Netflixu, námět se jim zalíbí a udělají o něm životopisný film. Očekávám, že ho bude hrát The Rock nebo Ryan Reynolds. Domluvil jsem a přísahám že tohle byl opravdu poslední film od Netflixu, který komentuju. ()

Deyw

Nechapu hodne veci, ale to ze netflix chce mit svoji spionazni akci a natoci to jen v posranym 1080p bez DV, kdy to fakt vypada otresne to bych jim nafackoval..jinak se film snazi o kombinaci bonda + pravdive lzi bych tak rekl - akce strida humor, ktery je tu porad, ale je slabsi, takze si toho clovek nevsimne dokud nekdo nezahlasi fakt nejakej banger totalni ---> dost lidi hodne prekvapi twist, krerej je necekanej a je fakt dobrej, jakoze asi to nejlepsi z celyho filmu..akce je dost, ale je nevyrazna a nic moc - zase krome 1pasaze je to celkem nudna rutina..kamera,strih standart..Gal Gadot se snazi, ale sama to neutahne a fakt to pusobi jak lidl james bond/MI --> ty herci kolem Gadot jsou proste nic moc a clovek si zapamatuje jen 2postavy..objektivne je to na 2/5 a na jeden nudnej vecer to zabavi, ale nic vic... 🥺 ps: 3ti hvezda za wonder woman musi byt 🫵 edit: okej uz prisali 4k a dv/hdr tak si to dam jeste 1x 👍 ()

Sabrewulf

Když odmyslím, že jsem ve filmu nikomu nic nevěřil (ani akci, ani herecké výkony, prostě nic co se ve filmu dělo), tak nejvíc mě iritoval ten neuvěřitelně slizský pomocník (herec mi vadil už v Armádě mrtvých) s jeho rádoby hi-tech programem. "Srdce" bylo trapné, infantilní, nevěrohodné a pitomoučké - hlavně ty neustálé výpočty procent - vypadalo to, že se ten slizoun bez dovolení programu ani nepůjde vysrat, páč program by vypočítal, že se mu na 80% srát nechce, tak by chudák poslušně čekal, až by se posral. Gal Gadot by mohli používat na podpal, jak dřevěné je to dřevo, tak na 99% by okamžitě vzplála. Velice rychle zapomenutelný film, tak z 87% ho každý zapomene, tipuju. A jestli tohle měla být nová frančíza ve stylu MI, tak se tomu tak na 100% od Srdce zasměju. ()

Script

Jednu chvíli jsem měl pocit, že koukám na film pro děti a v jednu chvíli zase, že koukám na film pro dospělé. Pozor, přichází spoilery.. Dvojitá agentka, která si hraje na hrdinku, chce pomoci svým přátelům (ještě s takovými nevinnými kecy co má) vzápětí její kolegy zavraždí kulkou do hlavy její parťák (nebyl to až tak špatný zvrat). Nevím jestli tahle kombinace je dobrá, protože divák pak neví na koho se ten film ve skutečnosti cílí. Následně film doplňují scény kopírující Black Widow (zničení vzducholodě), který byli fakt o malinko víc vizuálně promakaný což mi přijde celkem ironie a k závěru ne moc zajímavý rozuzlení děje. Smutné mi přijde, že hudbu dělal Steven Price, který je zrovna jeden z těch lepších tvůrců, co vám svojí hudbou jsou schopni způsobit husinu jako to udělal v Gravitaci. Tady to ovšem byl ale pravý opak a dokonce jste se díky té hudbě i cítili poníženě, že to vůbec sledujete. Gal Gadot je skvělá herečka. Zasloužila by si hrát ve filmech, kde by tvůrcům záleželo na jejich výsledném zpracování... ()

Motinski

Myslím že každého z fleku napadne dosť filmov čo si Netflix opäť berie za inšpiráciu, takže menovať netreba. Prvých 50 minút ale nie je úplne zlých. Zápletka s tajnou agentkou ktorá sa musí tváriť ako ,,začiatočník'' bola svojim spôsobom chytľavá, no potom všetko sklzne do rutinnej akčnej rýchlokvasky. Gal Gatot je pekná, ale herecky neočarí. Sci-fi vychytávky okolo umelej inteligencie nie sú fresh a akcia je škaredá. Motivácie nefungujú, zvraty sú (hlavne ku koncu) obohraté a vadila mi aj prehajpovaná hudba. Existujú horšie kúsky medzi špionážnymi filmami s väčším rozpočtom, no sledovať rovnakú scenáristickú vatu už po toľkých rokoch nezabaví. ()

viperDavid

Dobrý průměrný akčňák, ale nic víc. Gal je sice sexy, ale i na ní se léta pomalu podepisují a ty děsný umělý výbuchy tomu moc nepomohli. Celkově to byla i závava a 50 odstínů zasraný šedi role sedla. Zajímavé bylo obsazení Indky Alii. ()

Johnny.ARN

Šak ako, akčňák z dielne shitflixu, ktorý som ale dokázal dopozerať s menším pocitom dávenia ako napr. extraction 2. Všetko ostatné je veľmi nasilu. Od obsadenia až po záver. Slabé 2 z 5 ()

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna

19.08.2023

Třetí Wonder Woman nakonec nebude?

Třetí Wonder Woman nakonec nebude?

11.08.2023

Herečky Gal Gadot (Wonder Woman, Rychle a zběsile 5) byl v posledních dnech plný internet, což je dáno zejména tím, že má tento víkend na Netflixu premiéru její nový špionážní snímek Heart of Stone … (viac)

Reboot Spy Kids našel hlavní hvězdy

Reboot Spy Kids našel hlavní hvězdy

27.06.2022

Po úspěchu snímku Můžeme být hrdinové režiséra Roberta Rodrigueze (Alita: Bojový Anděl, Spy Kids: Špioni v akci) se Netflix rozhodl prodloužit spolupráci se známým tvůrcem, a to rovnou do takové míry… (viac)

Gal Gadot zlou královnou v hrané Sněhurce?

Gal Gadot zlou královnou v hrané Sněhurce?

04.11.2021

Hrané adaptace klasických animovaných hitů se studiu Disney v posledních letech velmi dobře vyplácí, není tedy divu, že po Popelce, Knize džunglí, Krásce a zvířeti, Dumbovi, Aladinovi a Mulan nyní… (viac)