Rachel Stoneová (Gal Gadot) je nezkušená technička v elitní jednotce MI6, kterou vede hlavní agent Parker (Jamie Dornan). Její tým MI6 však netuší, že Stoneová ve skutečnosti pracuje pro Chartu – tajnou mírovou organizaci, utajenou i před ostatními špiony, která využívá špičkové technologie k neutralizaci globálních hrozeb. Rachel byla vycvičena jako dokonalá profesionálka, fenomenální agentka v terénu, která se drží mise, sleduje informace a nikomu nevěří. Když rutinní misi zmaří záhadná hackerka Keya Dhawan (Alia Bhatt), Racheliny dva životy se střetnou. Zatímco se žene za ochranou Charty a snaží se překonat nepřízeň osudu, zjistí, že lidský přístup může být její největší předností. (Netflix)

Lacike

Predstavte si sériu Mission Impossible a všetku tú poctivú akciu nahraďte neprehľadným CGI bordelom. Láka vás tá predstava? Pokiaľ áno, tak smelo do toho. Mňa nie. A nezachráni to ani to, že starého nesympatického Cruisea nahradili mladou nádhernou Gal Gadotovou (áno, pre mňa je stále mladá). Dej je rovnako to najmenej zaujímavé na tomto filme ako v tej Cruiseovej sérii. Neviem čo je horšie na tomto filme. Mizerný scenár alebo otrasná réžia. Ten chlap nemá žiadny cit na natočenie akcie. Jak CGI bordel, tak aj záblesky reálnej akcie sú podané absolútne chaoticky. Takže zatiaľčo sériu Mission Impossible by som prirovnal k starým dobrým poctivým Chanovkám, tak tento film je niečo ako nové Chanovky bez poctivej akcie a akurát sa tam striedajú exotické lokácie. Odpad nedám len kvôli Gal. 1/10. ()

verbal

Totálně prkenná šišohlavá židozonka a brutálně přehrávající ohyzdný indický kluk s kozama na břiše potírají pomocí umělé demence mezinárodní tenoristy v další krystalické demonstraci netflusácké rychlokvašné scénáristické impotence až debility a laciného digitálního fekálu. Nechtěnou hororovou vložkou a nejděsivějším prvkem tohoto martýria pro neurovegetativní ocumlávače palců a kompulzivní honiče nad bezduchými a řádně retardovanými pohyblivými obrázky je bezesporu nekrotizující účast odjakživa ptákoplašné Hlenn Closet, která si na stará kolena nechala svým plastickým exhumátorem přešít držku na Jigsawa a vskutku strašlivě tím omládla. ()

Enšpígl

V porovnání s tím co Netflix po nás fluše jako své hlavní blockbustery už dlouhá léta je tohle klenot. Akční scény jsou , jak to jen správně napsat - dobře zrealizovaný- to bude asi to nejbližší slovo k mé myšlence. Jasně je to tradičně femme power, ale já se bojím, že tady bude hůř až přijde na řadu 3 až 25 pohlaví , tak to ještě na všude přitomné ženský hrdinky budu vzpomínat s velkou vděčností a na filmy už se definitivně vyseru. Jo střílí se tam, honí se tam, fightuje se tam, holky jsou sympošky, to takhle po dobře propečené kachničce a chlazeném pivku rozhodně nemůže ublížit. Možná trošku humoru a nadhledu by neškodilo. ()

Malarkey

Další z těch Netflix akčních slátanin s herečkou, které musí být asi hodně na obtíž vytvořit zblo emoce, aby se i divákovi film líbil o chlup více, než je nezbytně nutné. Netflix se neponaučí, ale dokud mu na ty filmy budou lidi čumět, tak to budou točit pořád stejně na hovno. ()

Algernons

Tady si někdo chtěl udělat svůj vlastní Mission Impossible Fallout a nevěděl jak na to. Příliš velké ambice a přitom drželi esa v rukávu, než je zahodili. Prvních 40 minut filmu je totiž vlastně velmi fajn a já si to užíval. Premisa agentky, která je zkušenější, ale v rámci infiltrace musí dělat že není, byla super. Stejně tak dynamika týmu, se kterými musí dělat že kamarádi, ale nesmí si to dovolit. To film ale zahodí proto, aby si hrál na něco víc, ale nemá na to. Téma chladné počitačové logiky proti lidské empatii prostě nefunguje, není dostatečně probádané a ani nijak nesouvisí s konfliktem s hlavním záporákem. Prostě bída. Přitom to mohla být super, akční, špionážní a zábavná jednohubka a to i přes nulové charisma a talent Gal Gadot. ()

dO_od

// Nedávno jsem si zašel na degustaci do restaurace, a když jsem odtamtud odcházel, bolelo mě břicho takovým způsobem, že se mi chtělo lehnout si na zem a umřít. Pořád to však byl příjemnější pocit, než když se člověk přejí těmahle akčníma slátaninama od Netflixu. 4/10 a budu potřebovat asi zavést dietu. ()

choze

Dle očekávání průměr bez chuti a zápachu, sotva na jedno zhlédnutí, možná jako kulisa k žehlení ok. Ale kulisa k žehlení za skoro 70 mega? Zoufale tomu chybí aspoň trocha stylu, nápaditější příběh i akce, pár vtipných hlášek a lepší herci, jak v hlavních tak vedlejších rolích. Digitálnost ani nekomentuju. Když je srdcem filmu matně napsaná i zahraná postava, těžko to divákovi zrychlí tep. ()

Botič

Tradičně celkem hnusný netflixovský vizuál, ale jinak Rachel Stone dokázala pobavit víc, jak The Gray Man nebo Evelyn Saltová dohromady. ()

NinadeL

Další akčňák s Gal Gadot, tentokrát už druhý od Netflixu. Zatímco v Red Notice se pokoušeli společně s Dwaynem Johnsonem a Ryanem Reynoldsem o akční komedii, tohle je čistá špionážní klasika. I když to nebyl kdovíjaký zážitek, tak se mi líbí, jak si Gadotka pulíruje ten svůj žánr a všichni vědí, co od ní mají čekat. ()

Spiker01

Tragédie ve všech směrech od cgi vizuálu po scénář a výkony, které odpovídají práci pouze pro peníze bez dalšího zájmu. Což je tak nějak trademark Netflix originálů, občas mi však něco do vkusu přijde. Heart of Stone je však jedním nejhorším z nich a Gal Gadot opravdu není žádný tahák. Dokonce i ten Jamie Dornan, který se snaží stále vymanit ze škatulky 50 shades, tohle musel vzít jen pro peníze. ()

castor

S ohledem na to, co na nás Netflix ve většině případů sype (a ano, přiznávám, že od samého začátku není mým šálkem kávy), je to ještě solidní průměr. Scénáristé ani režisér se příliš nezapotili, herci strávili na place nemnoho dní, nechali se frknout na plakáty, udělali okolo nějaké to haló a jdeme zase dál. Absolutní kočka Gal Gadot tu vystupuje coby nezkušená technická podpora MI6, ale ve skutečnosti kope za jinou organizaci, která naopak těží z toho, že je špičkově vycvičeným zabijákem. Postav je tu víc a každá má své plány, mezi kterými se musí tahle izraelská rodačka zorientovat, a hlavně seřezat několik chlapíků či vystřílet pár zásobníků. Digitálních kousků a výbuchů mělo být rozhodně míň, režisér si zřejmě došel prostě jen pro výplatu, protože se to celé postupně stává nezajímavé, sterilní a nevtahující (a rovněž bez vtipu) a nejednomu divákovi je v druhé polovině evidentně šumák, co se před kamerou děje. ()

D.Moore

Nějak nerozumím tomu, proč se Netflix snaží tak urputně konkurovat velkým kino bijákům, když na to nemá rozpočet a asi ani dostatečně schopné tvůrce. Proč? Proč se nedržet při zemi a nevyprávět příběh tajné agentky z jiné perspektivy, neudělat ho komornější, ale dějově zajímavější? Tenhle film k tomu sice má nakročeno, ale té blockbusterové snahy se bohužel nezbavil, a tak vznikl (tradičně) příliš dlouhý kompromis, který mě sice neurazil, ale ani zvlášť neoslovil, a ve kterém Gal Gadot hraje úplně jako Arnold Schwarzenegger. Vážně. Jednou mě to napadlo, a do závěrečných titulků jsem se toho nezbavil. ()

Hild

Prvních asi 40 minut mě docela překvapilo. Říkala jsem si, že pokud se film po nese ve stejném duchu po celou dobu, může jít o fajn netflixovskou jednohubku. Jenže on pak přijde strašně laciný zvrat a celá zábavnost filmu se úplně vytratí. Akce je hodně, ale bez nápadu a děsně rutinní, takže celý film je ve výsledku úplná nuda. Plus obsadit do této role Jamieho Dornana bylo hodně špatné rozhodnutí. ()

Wacoslav1

Tak vidím, že jsou tu zase všichni hrozně moc nespokojení, ale já jsem vypnul mozek hlavní hrdinka si mě hned získala a bavil jsem se od začátku až do konce. Akce je dostatek a je z mýho pohledu přestřelená tak akorát aby to nepůsobilo jako sci-fi a celý se to dá vlastně brát jako taková dívčí variace na Bonda. Gal to každopádně sedne a co je utrum s tou kravinou Wonder Woman se konečně objevuje v normální úloze. Každopádně zatím spolu s druhým Vyproštěním dva nejlepší čistokrevný akčňáky roky a oba od Netflixu. Kdo by to byl řekl.80% ()

Shakers

Nič extra, ale ako akčný špiónsky film to celkom ušlo. Akcia solídna, herci a aj príbeh ma celkom bavili, ja som spokojný, kludne by som si dal aj dvojku. 65% - 3* ()

HAL

Tolik peněz do toho nasypali, a tak banální nuda jim z toho vylezla... je mi Gadotky vlastně líto, měla na víc než se zahrabat v podobých zmetcích. Ale evidentně jak jí skončí angažmá v DCEU a v Rychle a Zběsile sériích, a díky věku jí zmizí aura největší sexbomby široko daleko, tak skončí. 4/10 ()

pornogrind

Hned úvodní před titulkový minuty mi naznačily, že tohle nebude film pro mě. I přesto jsem se rozhodl, že mu dám šanci a dokoukám ho. Jestli tu ale měla být byť jen malá šance abych si tenhle film užil musel jsem ho brát s velkou nadsázkou. Což jsem taky udělal a možná i proto se to dalo úplně v pohodě přežít. To nic nemění na faktu, že mojí krevní skupinou snímek určitě není. Naštestí zde bylo celkem dost akce a dá se říct, že se zde pořád něco děje. Souboje, střílení, automobilové naháněčky(i na motorkách). V tomhle ohledu musel stát film jistě nemalej balík. Jestli ale výsledek stojí za to už musí posoudit každej divák sám. Mě tenhle "James Bond v sukni" sice nenudil ale až tak neuspokojil. Ale jak říkám je to tím, že tyhle film nejsou vyloženě mojí krevní skupinou. Podívat se na to určitě(jednou) dalo. Pakliže si film najde toho správnýho diváka(svoji cílovou skupinu) určitě má šanci na úspěch. Za mě max lepší 2hvězdy. ()

Vančura odpad!

Špionské filmy mi odjakživa přišly stupidní, ale tenhle paskvil to dotáhl do netušených rozměrů - ta kolosální debilita scénáře je zde vyloženě nesnesitelná (má vůbec cenu komentovat film, kde lze ve vteřině nechat spadnout výtah na základě toho, že ho na dálku hacknu?). I ten loňský vysmívaný Gray Man mi aspoň přišel celkem zábavný, ale tohle je tak příšerné nudné, předvídatelné a splácané z těch nejohranějších klišé, že se to fakt nedá vydržet. Příšerný český název tomu jen nasadil korunu - tomuhle je fakt lepší se obloukem vyhnout. Chtěl jsem si to pustit jen kvůli tomu, že se mi líbí Gal Gadot, ale tohle za vidění fakt nestálo. ()

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna

19.08.2023

Třetí Wonder Woman nakonec nebude?

Třetí Wonder Woman nakonec nebude?

11.08.2023

Herečky Gal Gadot (Wonder Woman, Rychle a zběsile 5) byl v posledních dnech plný internet, což je dáno zejména tím, že má tento víkend na Netflixu premiéru její nový špionážní snímek Heart of Stone … (viac)

Reboot Spy Kids našel hlavní hvězdy

Reboot Spy Kids našel hlavní hvězdy

27.06.2022

Po úspěchu snímku Můžeme být hrdinové režiséra Roberta Rodrigueze (Alita: Bojový Anděl, Spy Kids: Špioni v akci) se Netflix rozhodl prodloužit spolupráci se známým tvůrcem, a to rovnou do takové míry… (viac)

Gal Gadot zlou královnou v hrané Sněhurce?

Gal Gadot zlou královnou v hrané Sněhurce?

04.11.2021

Hrané adaptace klasických animovaných hitů se studiu Disney v posledních letech velmi dobře vyplácí, není tedy divu, že po Popelce, Knize džunglí, Krásce a zvířeti, Dumbovi, Aladinovi a Mulan nyní… (viac)