Manželský pár si pořídí vysněný dům. Po tragickém vloupání se ale otřesená žena pustí do pátrání a zjistí, že skutečné nebezpečí teprve přichází. (Netflix)

Martin741

Skoda, ze cely film ide  v uz vychodenych kolajach, takto neprinasa nic, ani atmosfera sa nekonala ... mozno este ten barak mal nieco do seba ... len strasidelnych barakov som vo filmoch videl uz fakt masakrozne vela, chcelo to este nieco   . 40 % ()

bourec

I přes určitou nedůvěru k filmu to je celkem povedený. Klišovitej námět to má, protože podobně laděnejch snímků jsme už viděli tuny. Ale hudebně i herecky je to na úrovni. A i když konec vypadá, že Salky bojoval s tím , jestli přitvrdit, nebo ne, nakonec pro film pochvala. 60%. ()

Juto

Jednoducho je tu príliš veľa momentov, v ktorých postavy, o ktoré sa v istej forme máme báť, sú beznádejne hlúpe. 4/10 ()

PROCESOR

Klasická jednohubka, která si pro ten průměr dokráčí. I když se to snaží tvářit místy i mrazivě, tak víme své. Manžel to zahrál docela dobře. Takový typický slizounek co je určitě nějak pošahanej. Takže napětí tam bylo a nejedno skouknuti, proč ne. ()

vnimatkrasu

Ach jo. Když se manžel hlavní hrdinky od první minuty tváří jako latentní úchyl, je docela náročný předstírat osmdesát minut napětí. Ve Vpádu navíc chybí jakýkoliv další hodnoty, pro který bych to byl schopen kousnout. Třeba akce. Nebo sympatičtější herečka. ()

YumiOkami

když váš manžel má pro vás překvápko ve zdi 😩🤌🏻🤌🏻 spoiler? mohlo to být zajímavější, kdyby i ona byla psychopatka (ano, pořád vzpomínám na dokonalou love quinn z you), ale tak neva. aspoň na konci řekla hodně girlboss větu a odešla od toxic čuráka :) ()

oveckaoa

Průměrnější home invasion , aby  člověk v distribuci pohledal. Ženská s chlápkem žijou v baráku co on ´´postavil,, jednou se tam vloupají chlápci a něco hledají manžel jich postřílí a policie jí řekne, že jsou to příbuzní holky co se pohřešuje  tak ji manželka hledá.    Všechno už tu bylo a navíc i v lepších provedeních navíc zde se zhruba hodinu nic zajímavého neděje. 40 procent ()

elanius

(4/2022) / Veľmi nesympatický herecký pár to celé mierne zdegradoval, špeciálne Marshall-Green. Inak predvídateľný kúsok, aj ja, väčšinou neschopný odhaliť tie najľahšie zvraty som to dal v prvej polovici filmu. Chladný, málo dramatický thriller. (4/10) ()

bizz_mjc

Jednohubka. Ničím zásadní, ničím osvěžující (až na ten dům) a v případě hlavní představitelky i místy lehce nedomyšlená. Ale jinak v pohodě nízkorozpočťák bez výrazných přešlapů. ()

lykan9

Víc klasičtější tento thriller být nemohl. Každá scéna a každý detail byl už v nějaké podobném filmu použit. Možná hloupost hlavní ženské postavy by la větší než jindy, ale jinak nebyla předvedena žádná iniciativa. I když jsem však něco podobného viděl mockrát, pořád mě to baví a Vpád se určitě dá aspoň jednou shlédnout. ()

Skeksis odpad!

4 ks väčšie kuracie prsia alebo 4 ks vykostené kuracie stehno + 1 ks kuracie stehno, 2 ks cibuľa strednej veľkosti, 3 polievkové lyžice oleja, 400 ml šľahačková smotana (môžeme použiť aj kyslú smotanu +  smotanu na varenie) na dochutenie - mletá červená paprika, soľ, rasca celá, korenie na pečené kurča. K tomuto filmu nemám čo napísať, tak dávam recept na paprikáš. ()

sedm.1

Jediným důvodem, proč bych mohl Intrusion někomu doporučit, je uhrančivá ultrasexy Freida Pinto, kterou zbožňuji už od Milionáře z chatrče, každopádně na takový důvod lze ale utáhnout asi jen maximálně tak čerstvého puberťáka, který si u ní bude leštit tyčku, čímž mu ale vše ostatní z toho film bude tak nějak dost ukradený, což ovšem vážně nebude žádné velké neštěstí, jelikož se celkově nejedná skutečně o nic jiného, než o nejtuctovější a nejpředvídatelnější thriller, co si snad pamatuji, a to navíc už zhruba tak od třicáté minuty, kdy i nezkušenému obecenstvu bude jasné, kdo, co a jak, za což každopádně krom otřepaného scénáře může i zásadní měrou tvůrčí nenápaditost a vlastně i netalentovanost a neschopnost čímkoliv diváka překvapit, zaujmout, či alespoň nějak částečně výslednou pointu zahalit, což se zde ovšem ani zdaleka zkrátka nepovedlo. Tím samozřejmě pak celý film naprosto postrádá napětí, o nějakou atmosféru se tu jinak radši ani nepokoušeli, postavy jsou též vesměs nezajímavé a tuctové a co se Logana Marshalla-Greena v jedné z hlavních rolí týče, jeho přehrávání zde snad nemá obdoby, hodně, hodně nepovedený výkon. Celou podívanou navíc doprovází i dost až trapných scén, postrádající vůbec smysl své existence, nehledě na to, že vše zde použité už bylo všude jinde viděno tolikrát, až bych se styděl se snad i pod to jako tvůrce vůbec podepsat. Alespoň trochu to celé tedy zachraňuje svižnější spád a zmiňovaná Freida, jinak se ale vážně jedná o vyloženě slabý thriller. ()

Kienast

Špatné, stokrát viděné. Pusťte si radši Spoušť ( 2021) tam je alespoň zajímavý zvrat a po 15 minutách netušíte jak to celé dopadne. Což o Vpádu říct nedá. ()

iXtr3m3

Ok, nedostali sme žiaden zázrak, odhalenie hlavného záporáka trvalo v podstate asi tak prvých pár minút, ale... ALE na to, že to bolo od Netflixu, tak jednak slušná kvalita spracovania, to je už ich štandard, bohuvďaka aspoň zaň a druhé veľké ALE, nedostali sme žiadne LGBT, etnické a iné stupidity. Škoda len toho, že to bolo celé o náznakoch, taký "vyvražďováčik" na pozadí samozrejme by tomu sedel viac. ()

petikacka

Takový průměrný napínáček na který se docela dobře kouká. Bylo to i občas předvídatelné, přesto však to nenudilo ani neurazilo. Takže u mě dobrý...Za mě 70% ()

zdenur

Strašně nudné, i na tu hodinu a půl ukrutně natáhnuté. Nemohl jsem se za celou dobu zbavit dojmu, že všechny části tohoto spletence už jsem v nějaké obměně viděl jinde. Ve výsledku nic originálního.. ()

BOURQUE

Len miestami fungujúci mix žánrov thrilleru a drámy, ktorý mimo iné má najväčší problém v tom, že je predvídateľný. (To, že okolo manžela nie je všetko v poriadku, je vidieť a cítiť na prvý pohľad.) Vyvrcholenie príbehu, rozuzlenie ako aj záver sú na polovičnom plynu, rezonujúci silou a ráznosťou TV filmov. Osobné hodnotenie: 62% (**) ()