Manželský pár si pořídí vysněný dům. Po tragickém vloupání se ale otřesená žena pustí do pátrání a zjistí, že skutečné nebezpečí teprve přichází. (Netflix)

Jason13

Hodně průměrný Netflixovský thriller, který od začátku hraje s odhalenýma kartama.. Celkem zajímavá hudba, jinak slabota... ()

johnnie78

Čekal jsem thriller a dostal stupidní nudnou telenovelu s jakýmsi krimi obsahem, naprosto debilním scénářem a dialogy jak z pornofilmu, kde je od začátku jasné, že ona je hysterická pí*a a on minimálně masový vrah v přestrojení za hodného ňoumu. Závěr, kde to je klišé na klišé, to opravdu nezachrání. Přehlídka ztraceného času. ()

Lilith03

Tenhle formát tu byl už milionkrát, nevadilo by to, kdyby film přinesl něco svého, něco zajímavého... Každopádně nemusíte mít trojciferné IQ aby vám došlo, že manžel je podezřelý už od první vteřiny. Zápletka o ničem, celý film byl děsně nudný, bez akce, napětí a dobrých herců. Je to škoda, kdyby přinesl něco nového, nevadilo by mi koukat na něco, co už tu bylo milionkrát. Odpad nedávám, protože nějaká snaha tam byla a aspoň kamera vypadá dobře. Doporučuji ostatním uživatelům tajnou posedlost, není to nic extrémně wow, ale napětí a dobří herci tomu nechybí a je to o dost lepší podívaná, než tento podprůměrný film. ()

Tr0nic odpad!

Obsahuje spoilery. Predstavte si, že pracujete na stavbe domu, kde majiteľa podozrievate z únosu vašej dcéry. Prídete ho večer pozrieť, ale o miestnosti kde je vaša dcéra ani len netušíte. Nemáte o nej šajnu, aj keď je veľká ako celý dom a zrejme sa tam vybudovala sama, prípadne na nej pracovala konkurenčná firma paralelne s vašou. To že je celý film úplný cringe a do žánru neprináša nič nové ani nehovorím. ()

Sopholojong

V prvej polovici vtahujuca "home invasion" a jej vysetrovanie, neskor twistova facka s tisickrat videnym predtym. Freida Pinto ako krasna psychologicka a solidna herecka v uplne nepotrebnom filme, ktory sa hodi mozno tak po tazkom pracovnom dni na zaspatie. Netflix mi svojou tvorbou (cest malym vynimkam) sakramentsky zacina pripominat skrachovany Hallmark. ()

orangee

Průměrná lekačka, kde jde hlavní zápletku odhalit chvíli po začátku. Kvalitně sehráno, konec byl ale slabší, proto jen 3***. ()

Annaroz

Po velmi dlouhé době jsem se koukla na film, aniž bych si před tím přečetla hodnocení a recenze. A dobře jsem udělala. Protože z recenzí bych se dozvěděla vše, včetně toho, co bych právě vědět dopředu neměla a díky hodnocení bych se ani neobtěžovala. Ale jako sobotní 90 minutová oddechovka to nebylo zlé. ()

TheKleofa

Dobrá jednohubka, i když trochu předvídatelná. Výkon paní Pinto je opravdu tristní, a za to dávám jen 3 hvězdy. Škoda, jinak za 4. Logan Marshall-Green utáhl celý film sám a byl skvělej! ()

Naby

Prvni pulka filmu byla zajimava i napinava. Tajuplbe rozpletani zapletky je vzdycky zabava. Druha pulka uz nebyla tak zajimava, ale vylozene chyby tam nebyli a film we posouval dal, takze dobry. Vyhrady bych teda mel, ale to uz by bylo moc velky spojlerovani. Jako lehce nadprumernej film to urcite je. Manzelku drasali hlavne nektery zceny, takze napeti bylo v mistnosti dost. Mozna by to mohlo dosahnout i na 4*, ale u me tesne ne. Z 10 bychch hodnotil tak na 7, ale ze spatnych 5 je to proste 3,444444* ()

Chicharron

Nuda. Nejlepší filmy jsou ty o psycholožkách, které se ve stresu hroutí jak hromada sraček, a to mají mít psychologický "trénink" a pomáhat svým pacientům. Zbytek nestojí ani za řeč.... ()

Baru.Class

Naprosto výbornej film pro začínající scénáristy - jako odstrašující příklad toho, jak to nedělat. Od první minuty je totiž jasný, o co jde, kdo je zlej a proč. A ono koukat na film, kde je překvapení nula a všechno dopředu uhádnutý, je jako probudit se na Silvestra a dělat, že je půlka května - prostě to nefunguje. ()

lineker

U Netflixu jsem měl v připomínkách a proto jsem film zhlédl. Bohužel asi po půl hodině jsem poznal, že e to celé ubírá tou strašně předvídatelnou zápletku, bohužel bez špetky originality. Dokoukáno z povinnosti ()