Manželský pár si pořídí vysněný dům. Po tragickém vloupání se ale otřesená žena pustí do pátrání a zjistí, že skutečné nebezpečí teprve přichází. (Netflix)

McGuffin

Vniknutí, například přátel například do vily například v Novém Mexiku, na čtyři? Vpád, Intrusion? Ano, ale k věci. V rozlehlé vile na kraji Albuquerque má manžel manželku a ještě jednu ženu. Ony o sobě neví a když ji manželka vypátrá, stojí to manžela život a publikum půldruhé hodiny času. P.S. To je zpráva o scénáři produkčního Chrise Sparlinga, ne o filmu z něj. www.macguffin.cz ()

tXtX

Taký malý neškodný tv-look-like triler, na ktorý človek natrafí v utorok večer na Markíze. Predvídateľný a ako už tradične s Marshallom-Greenom mizerne zahratý. Čo by som ale pre svoju polovičku neurobil, keď to chcela pozerať.. 50%. ()

indiDan

Vpád rozhodně vyniká hereckým obsazením a celkovým zpracováním v rámci thrillerových dramat. Svým příběhem ovšem silně připomíná řadu jiných snímků ze stejného žánru, díky čemuž je zápletka od určitého bodu velmi předvídatelná a málokdy skutečně překvapí. Dokáže však v určitých pasážích vyvolat potřebné emoce a párkrát diváka i trochu vyděsit. V rámci žánru tak Vpád funguje velice dobře, nejvíce si jej však užijete buď v případě, že jste v daném žánru nováček, či se jen potřebujete odreagovat a povědomá zápletka vám vůbec nevadí. ()

Tempter

Povrchní, od začátku zcela průhledná, vztahovka s rádoby kriminální zápletkou, která se děje nejenom pod Alpami. Sorry. Vícevíce ztráta času. ()

Cathrina

Jako není to vyloženě špatný film, ale… ani nevím, jestli mám psát SPOILER, protože film sám se vyspoiluje v úvodních minutách… ;-) Proč musí být hlavní postava psycholožka, neměli by takoví lidé být studovaní na to, že poznají magora? Proč není třeba, já nevim, kuchařka? A okamžitě začne podezřívat manžela, když jenom špatně odbočil? A na základě toho rozjede svoje minivyšetřování? O té tajné místnosti jsem bohužel věděla hned, jak tam byla poprvé zabraná pracovna… a on zabije 3 lidi během jedné noci a je v pohodě? Copak on, je to psychopat, ale ona je s tím taky v pohodě, protože to je normální, manžel právě zastřelil tři lidi a druhý den normálně funguje a mě to nepřijde divný… Spousta nelogiky, je to škoda, protože to je klasická žánrovka, dům je perfektní, herci taky nejsou špatní, ale působí to jako ušité horkou jehlou, přitom by stačilo málo… ()

peproch

Víme koho jsme si vzaly za manžela? Přišla z Indie, studia v USA a svatba s hezounem a rakovina a jeho péče a úžasný moderní dům v poušti a vše je krásné než se kdosi k vám domů dostane a manžel má pušku a nepřátele a vrchol: svázanou holku v tajný části sklepa a divnou zálibu v týrání a prý je její blaho odvislé od ukojení jeho choutky... Musí ho zabít a odjet... ()

Sazenic

Podobných filmů jako je tento už se natočilo spoustu. Ono popravdě jde v jednom domě těžko něco nového a nápaditého vymyslet. Předvídatelnost je tu vcelku hned jasná,občas kousek napětí,občas se to zase lehce táhne a pak najednou je konec. Nenadchne,neurazí ()

serbero

dosť predvídateľne, miestami nudne bez nejakych dejových zvratov. Keďže, som nič extra nečakal tak niesom ani sklamaný, no raz pozrieť to stači a dosť. ()

bibinko

Jediny duvod, proc se budete chtit podivat na tento hnuj je, ze konecne dostanete moznost seznamit se s mistnim posahanym kokotem - "verbalem" v hlavni roli ... ()

Diaganá

Napínavé drama. Nečetl jsem o čem to bude, takže pro mě milé překvapení. Jednou jsem se opravdu lekl, x krát zamrazilo. V takovém domě bych chtěl také žít, samozřejmě za jiných okolností. Hlavní hrdina je podobný herci se jménem Johnny Depp, tzn. takový zvláštní zjev. A hlavní hrdinka indická herečka, tak i když preferuji raději slovanské zjevy, oslnila tento film svoji krásou. ()