V komédii Párty Hárder: Summer Massacre sa vráti partia kamarátov z prvého dielu. Zo svojho príšerného žúru sa už trochu oklepali a v lete vyrazia na „Ibizu východu“ – k jazeru Macháč, ktoré je legendárnym miestom plným párty, muziky a neviazaného sexu. Na brigáde sa snažia zarobiť si peniaze na zlatý klinec leta – na festival  Summer Massacre, od ktorého si sľubujú životný zážitok a pochopiteľne aj prázdninovú súlož. Užijú si leto alebo zlyhajú na plnej čiare a bude na nich čakať akurát tak poníženie, nedobrovoľný celibát či dokonca srbské milície? (Bontonfilm SK)

ilemas

Po skvělém prvním dílu jsem byl navnaděný na ještě lepší pokračování. Začátek vypadal slibně , ale od příjezdu na Macháč šla kvalita dolů, jako by nevěděli jak dál pokračovata filmařům došel dech. Sem tam ještě dobré, ale spíš natahované konec naprosto dojebaný. Rybí lidi kokotina, většina ženských velmi škaredých. Nemělo to i přes pár skvělých gagů ten spávný šmrnc, takové bez děje, zápletky či nápadu. ()

William_

8/10. Jeden z mnoha důvodů proč je tento film tak úspěšný je mj. i to, že spousta lidí je už unavených z těch ubohých českých sra*ko-filmů, které bylo mj. vidět i před projekcí tohoto snímku v kině v rámci upoutávek. V naší republice se už dlouho spokojíme s Vašutem v hl. roli, ubohým scénářem, 100 product placementu, a pak si všichni v Karlových Varech plácáme po zádech jak jsme v té kinematografii světoví... NE, NEJSME. Teď už k Párty Hárder: Ve filmu je spoustu vtipných momentů, nevšedního (černého) humoru, gagy kam se podíváš, herecké výkony v pořádku, a naprostou třešničkou na dortu byla potitulková scéna s Grundzou. Oproti 1. dílu vyhlazenější, postavy mají stejné chování a celkově to do sebe zapadá. Už teď se těším až se na film podívám znovu. ()

M.i.k.e

mnohými do nebes vynášená Party Hard mě před třemi roky (skoro na den přesně) dost nebavila a na její tvrdší pokračování sem se tak úplně netěšil. K mému velkému překvapení se ale dvojka dost povedla. Nejen, že má atributy opravdového filmu a ne amatérského videa (jakkoliv to u jedničky bylo pochopitelné), ale hlavně ve všech směrech funguje mnohem lépe. Tu a tam se sice objeví nedotažený fórek, ale nijak to nevadí, stejně jako nevadí, že Marty Pohl oproti jedničce ubral na nechutnostech a vulgárnosti. Ne snad že by tyhle dvě věci zmizely úplně a Party Harder se tak mohlo v klidu promítat ve školkách, ale jejich mix je tady mnohem zábavnější. Po zásluze jedna z nejlepších českých komedií loňského roku. A vlastně ne jen těch českých...70% ()

C0r0ner

Tak zas jednou po dlouhém čase může být člověk hrdý na něco, co pochází z České republiky. Když teda přijme fakt, že to je plné kund, píč, kurev, čůráků, blití, píčovin, sraní a obecně inteligentního a vkusného humoru ve všech jeho podobách. Balzám na duši a se špatným hodnocením běžte do píče, zmrdi! 100% ()

campix

Řezník podruhé a progres je vidět především na technické stránce věci a možná také trošku na (ale opravdu jenom trošku) umírněnejším humoru. Pokud se to vůbec tak dá říci, protože většinu času se pohybujeme dost za hranou. Určité kvality se tomu upřít nedají a tím se vysvětluje i progres v hodnocení tady na csfd. Stále se však jedná o záležitost pro dost specifické publikum. ()

zette

Hosani byli podobne zoufali jako ja v jejich veku.-). Postava Adama Ernesta bavila. Jinak jde ale o strasnou blbost s nekolika povedenymi hlaskami. Zopakovani vyborne jednicky se bohuzel nekonalo, ale sve fanousky si to urcite najde. ()

NiWi

Další Řezníkův flák je rozmáchlejší, delší, ale není tak úderný jako první Párty Hárd. Na poli českých komedií jednoznačně opět unikát, svěží vítr fekálního, černého a nechutného humoru oproti unylým sračkofilmům s Langmajerem. Chyběl Grundza, naopak čím víc Radima Neuvirta tím líp. ()

HorrFi

Řezník je pro mě nejzásadnějším českým komediálním tvůrcem za poslední hodně dlouhou dobu, po skvělým prvním dílu přichází ještě lepší pokračování, prostě díky Márty! ()

alchac

Musím se přiznat, že z plakátových reklam na pokračování Bohemian (anal) creampie na stanicích MHD stejně jako z faktu, že Márty tentokrát infikoval i multikrávy, jsem byl mírně septický, zda rovněž tento můj oblíbený tvůrce nepropadl mamonu, nicméně po zhlédnutí musím s ulehčením konstatovat, že jde stále o velmi poctivou Řezničinu bez jakýchkoliv zábran nonšulantně vizualizující, že Život není krásný, ba často jej lze bez jakékoliv nadsázky označit za Jehovovu pomstu, neb kdyby i řekněme takový Kohnovic Saša jen letmo pomyslel na nejmírnější z v tomto kusu přítomných krutě korektálních gagů, patrně by dobrovolně nastoupil léčbu koňskými dávkami diazepamu a elektrošoky. Do varlat. Snad tedy rejža po této brutální nenagelované penetraci mejnstrýmových kinosálů nebude dostávat přespříliš výhružek exorcismem a přežije všechny ty útoky zákeřně poštvaných čivav. ()

Lachtaan

Bál jsem se toho jako čert kříže, přeci jen nejsem fanouškem jedničky, co sice důkladně reflektovala Řezníkovu tvorbu a názory, ale přehnaně fekální explicitou nejednoho diváka odradila. Dvojku prezentoval jako ještě mnohem zběsilejší odvaz pro nejotrlejší, nakonec mi to nedalo a zkusil jsem. A vůbec nelituju. Protože v rámci mnoha filmových aspektů jsou přesně tyhle originalitky potřeba a kdo se nezděsí lecjakého sprostého slova, tuhle jízdu si náramně užije. [viděno na Netflixu 13.3.2023] ()

Johnny.ARN

Je to stále nálož, stále poctivo nekorektné, stále správne ustrelené, len jednotka ma pocitovo bavila viac. Tu stále len riešili píchaní a holky, furt dookola a ani tá chémia medzi nimi nebola nejaká super, takže poctivé 4 z 5 ()

Dreaker.24

Běžte na to do letňáku a totálně se ztřískejte! Nenechá vás to ani na chvilku vydechnout, nával smíchu přetrvává po celých 100 minut. Když skončí jedna mega vtipná šílenost, tak v zápětí přijde další a ještě vtipnější, a takhle pořád a pořád až ztratíte pojem o čase a je vám to úplně jedno, protože se pořád smějete a smějete. Konečně se v Česku natočilo zase něco pořádnýho. Užil jsem si to moc. ()

Brain-D

Více usedlejší a ucelenější než první díl. Kde není tak důležitý fekální humor nebo scénkovost jako u arkádové hry "Becherovka". Martin Pohl se blíží i když to sice nevypadá více dramatu než komedii, kde kdyby ubral někdy ze svého někdy moc svérázného vkusu, který tak spousta lidí miluje, tak by mohl oslovit daleko širší publikum. Ovšem to by mohl spadnout do mainstremu a to rozhodně nechce. Tohle je rozhodně dobrý začátek, jak postupně zvyšovat fanouškovskou základnu jeho filmové tvorby. 80% ()

hroubek

Povedený druhý díl. Režisér Martin Pohl dostal více peněz, a díky tomu film vypadá o dost lépe. Je filmovější, hezčí na pohled, a i samotné tempo a vyprávění funguje jinak. Největší problém filmu je jeho délka. Tahle parta prostě nemá na to, aby utáhla sto minutový film. Kdyby měl film osmdesát minut, tak by šlapal mnohem více. Oceňuji, že Pohl je ambicióznější, dobře pracuje s charaktery a posouvá je mnohem dál, než jsem u takovéto komedie čekal, zkouší nové věci, a nebojí se jít za hranu dobrého vkusu. Opět je tu několik výborných momentů, ale pak jsou tu scény, které jsou z mého pohledu divné nebo nechutné. Jsem rád za tento svěží vítr v české kinematografie, a je to dobrý důkaz toho, že se tady dají dělat i jiné komedie. Na druhou stranu pochopím každého, kdo to nedokouká a bude mu to připadat jako největší kravina, co kdy viděl. ()

vyfuk

Asi jsem nečekal, že se dožiji toho, že rapper s přesahem natočí jeden z nejlepších českých filmů porevoluční české doby. Je jasné, že Pohl není jen rapper. Dokazuje to svými filmy neustále a teď musel mnoho lidí uzemnit. Rozhodně film osloví starší lidi a nebo ty, kteří neholdují otevřeným humorem, ale právě v tom je film ojedinělý. Je pravý, nefalšovaný, bez nějakých cenzur, úprav. Je čirý. A to může říct málokdo. Sranda od začátku dokonce. Neuvěřitelně promyšlené reference, které pozorného diváka kopnou do prdele i o hodinu později a vy se bavíte o to více. Amatérští herci dělají dojem profíků na vysoké úrovni. Pohl překvapuje čímkoliv, co dělá. Film se asi v rámci mainstreamu ztratí kvůli jasné cílové skupině, ale pokud ji tento film překročí, tak máme zaděláno na to, že Pohl bude jednou FAMÁky poučovat o tom, jak se točí nefalšovaný film. ()

ghatos

Vlastně se mi zdá jednička lepší, i když tahle dvojka hezky pokračuje v osvědčených věcech a dokonce rozvíjí a posouvá jednotlivé charaktery, až do existenciálního rozměru 🙂. Srbská notička a dle očekávání závěrečné inferno... hezké 🙂 🔥😈. Filmu přeji úspěch, proto jsem šel na něho do kina. (Cinema Anděl ve dvou lidech v den mého odchodu ze zaměstnání) 75%. ()

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD

NEJ filmy a seriály roku dle žebříčků ČSFD