Darcy (Jennifer Lopez) a Tom (Josh Duhamel) pozvú svoje rodiny na svadbu v dokonalej destinácii na Filipínach. S blížiacim sa obradom majú obaja stále väčšie obavy povedať tomu druhému áno. A aby toho na ohrozenie oslavy nebolo málo, odrazu sa celé svadobné osadenstvo stane rukojemníkom. To tradičné "kým nás smrť nerozdelí" tak získava úplne nový rozmer, keď Darcy a Tom musia zachrániť svojich blízkych – pokiaľ sa najprv nezabijú navzájom. (Arsenal83)

Aljak

Napriek priemerným hodnoteniam to bolo na moje prekvapenie celkom vydarené. Skvelé herecké obsadenie s Joshom a Jenn v hlavných úlohách, ma naozaj bavilo. A aj keď moc nie som na akčné filmy, tak tu bolo tých priblblých akčných scén našťastie máličko (a aj tie čo tu boli tak pôsobili relatívne reálne). Malo to výborný spád, no čo ma tešilo snáď najviac, tak to malo veľmi príjemný komediálny nádych a mnohé dialógy a scény ma vcelku pobavili. Nechýbali ani nečakané zvraty, a samozrejme happy end. Za mňa solídne 4* ()

Spiker01

Velmi nenároční akční komedie, u níž hodně záleží jak moc máte rádi stále sexy JLo a Joshe Duhamela. Já pořád ano, takže jsem si tuhle volovinu docela užil, ač se tu samozřejmě našly nudnější pasáže nebo někdy až příliš přestřelené. ()

kingik

Polonahá Jennifer Lopez běhá po malebném ostrově na Filipínách, aby ukázala, že nechce složit své ženské zbraně ani po padesátce. Scénář jí přiřadil Joshe Duhamela za snoubence a svatební zvony už pomalu znějí. Jenže když jejich svatebčané rázem padnou do rukou po zuby ozbrojené bandě novodobých pirátů, kteří se dožadují  převodu astronomické finanční částky, je na ženichovi a nevěstě, aby zachránili svatební veselí. A zase jednou ta Jennifer Lopez. Vysportovaná, s vypoulenou zadnicí a poprsím, co leze z potrhaných svatebních šatů všemi směry. Své vrstevnice smrtelnice jenom štve, neboť většina z nich není majitelkami takové tělesné schránky, kde poporodní břišní převisy neexistují, prsa spolu mají úmluvu být absolutně souměrná a vrásky na tváři se absorbovaly na další desítky let. Ano, každý mužský herecký protějšek je vedle impozantní JLO odsouzen statovat. Duhamel se s tím nechtěl smířit a vytvořil si proporce sympatického dobrodruha. Dohromady tihle dva protagonisté vytvořili skvěle fungující hereckou dvojici, co nemá potíže být akční a nahláškovaná. Režisér Jason Moore měl usnadněnou práci. Tetelil se, že má na place pořádnou samici a veškeré podstatné pokoukání svěřil do rukou kostymérů a vizážistů. A ti se činili, takže převedeno do praxe je Jennifer stále perfektně nalíčená, účes drží, kozy drží, stehna drží a zadnice taky. Přestřelky, výbuchy i další akční faktory už se namíchají tak aby se neřeklo. A je vůbec někdo zvědavý na herce ve vedlejších rolích?! Vedlejší party nejsou úplně nezajímavé - Jennifer Coolidge nebo Lenny Kravitz. No neměli to vůbec snadné nějak zaperlit. Tak snad diváci zaznamenají jejich přítomnost. Hlavní je, že vznikla úplně nenáročná akční komedie, co má několik ostřejších scén, nemálo humorných sekvencí a působí celkově svěže. A ve své přední řadě má herečku, co to umí (na diváky) rozbalit. 10/10 ()

silentname

Aby som bol férový, tak mne "Shotgun Wedding" celkom pohodovo sadlo. Nejde o žiadny komediálny zázrak, no rovnako si myslím, že som vôbec nevedel odhadnúť kam sa to vyvinie, má to pár celkom prekvapivých zvratov a niektoré scénky skutočne stoja za to. Jennifer Lopez a Josh Duhamel si to podľa mňa užívali, nenudil som sa a aj keď je to miestami nesktuočne stupídne, tak našiel by som aj veľké množstvo momentiek, kedy som mal pocit, že minimálne z tohto dôvodu to stálo za to dať dokopy. Dá sa to istým spôsobom teda považovať za celkom solídne guilty pleasure. No tiež je to v nesprávnych momentoch celkom slušná nuda a pri tom ako neustále prechádzame z jedného miesta na druhé a sledujeme rukojemníkov počas ich drámy... ktorá mi teda veľmi dramatická neprišla. Za jedno pozretie to stálo... minimálne pre to, že som sa občas solídne zabavil... ale vo výsledku to nie je komédia, ktorú budem odporúčať, lebo až na takom leveli vtipnosti tu neoperujeme. Hodnotenie: C+ ()

Chrustyn

Akčně laděné romantické komedie mám celkem rád a jsem ochoten jim hodně odpustit. Shotgun wedding je ale nejen silně nepovedený a herecky znuděný, ale hlavně absolutně o ničem bez vtipu a s naprosto mizernou a trapnou akcí. ()

Arsenal83

Kráľovná omietky si aj po päťdesiatke chcela zase dokázať, že je super sexy, takže sa tu nevyhneme akože lascívnej horúcej scéne. Trochu tela J.Lo a ide sa ďalej. Následne vidíme, že ani za polstoročia hrať nevie a preto môže byť len v produkcii takýchto jednoduchých až prostučkých filmoch s nenáročným scenárom. Mali by byť zábavné, ale naozaj tu dokopy veľa toto humorného nie je. Akciu to nejakú má, Lopez so zbraňou to nie je práve predstava na úrovni mexického kartelu, ale úplne beznádejné to nebolo. Taký film, čo môžu vysielať naše televízie v prime time v sobotu, pretože divák neočakáva viac než tu dostane. ()

Lacike

Je to síce lepšie ako tie odpady z Netflixu, ale okrem pár solídnych akčných scén (najlepšia je znova bitka v kuchyni) to je zase nuda. Romantická línia je slabá. Komediálna tiež nič extra. Zdá sa, že už Hollywood nevie natočiť poriadnu romantickú komédiu. 4/10. ()

Dale

Pár vtipných momentov to malo, ale príliš málo, aby sa to dalo považovať aspoň za priemernú komédiu. Námet je debilný, niektoré postavy sú mimo a tak jediným plusom je aj po 50ke sexi Jennifer. ()

M.i.k.e

JLo a Josh Duhamel se mají brát. Těsně před obřadem se ovšem pohádají a chviličku to vypadá že žádná svatba nebude. To se ovšem změní ve chvíli kdy na svatbu vtrhnou piráti a vezmou si svatebčany jako rukojmí. Jason Moore není žádný komediální kouzelník, ale Shotgun Wedding je slabá i na jeho poměry. Nějakou dobu mi vůbec nebylo jasné jestli má jít opravdu o komedii, ovšem podle pár jakože ztřeštěných a rádoby vtipných situací sem seznal že jákasi snaha tu byla. Jenže bohužel, na opravdovou komedii je tu humoru dost málo a není tu ani dost alespoň trochu slušné akce na to aby dala tahle svatba brát jako akční. Pravda, celkem rychle to uteče a na J Lo v kalhotkách se hezky divá, ale na to aby si tenhle film třeba za hodinu pamatoval je to dost málo…40% ()

vydumnica

Kombinácia akčného filmu a romantickej komédie v prípade Shotgun Wedding nefunguje. Celé to pôsobí maximálne neuveriteľne. Ako keby som ani nesledovala postavy z filmu, ale hercov, ktorí sa snažia hrať, ale až tak dobre im to nejde. Ešte ani to prostredie nie je pravé, keďže to nie sú Filipíny. Jennifer Lopez ako päťdesiatnička vyzerá naozaj výborne, ale dokedy mieni hrať nevesty?😁 Najviac ma tu bavila druhá Jennifer :-). Zápletka s pirátmi tu bola úplne zbytočná a na škodu. Jedno pozretie stačí. Podobné filmy Lost City so Sandrou Bullock a Ticket to Paradise s Juliou Roberts boli oveľa lepšie. 35%. ()

bourec

Taková podivná zbytečnost, která vlastně nemůže nějak nadchnout ani příznivce akčních filmů, ani milovníka komedií, ani příznivce romancí. Obsazeno solidně, blbost je to řádná. Víc nic nemám. 40%. ()

majo0007 odpad!

Zaškatuľkovať film ako akčnú komédiu chcelo poriadnu dávku predstavivosti a halucinogénnych látok. Vtipné tu nie je absolútne nič a doobedné seriály na Prime z nemeckej produkcie sú oproti tomuto akčné blockbustery. Film na odstřel! ()

Johnny.ARN

Mám pred svadbou, mám rád jak JLo tak Duhamela a malo to pár úderných vtípkov a pár myšlienok na zamyslenie. A ešte samozrejme atraktívne prostredie. Ja som nič viac nepotreboval a ani nečakal. 3 z 5 ()

oveckaoa

Líbil se mě trailer a strašně jsem chtěl, aby k tomu někdo udělal titulky, když jich někdo udělal a shlédl jsem to tak toho lituji. Pravděpodobně nejhorší film kde kdy Jennifer Lopez hrála (neviděl jsem všechny a ani nechci) navíc zde hraje takovou krávu co je asi tak sympatická jak spláchnuté hovno do záchodu a její mužský protějšek na tom není o nic lépe. Ti dva mají svatbu kdy ona chce malou, ale on jelikož je debil tak pozve všechny a udělá velkou tak, že se tam většinu filmů hádají do toho tam je rodina všech co je sbírka tragických figurek  (vede asi Coolidge tady jestli nebude zlatá malina tak nechápu už nic následovaná tou starou rašplí ). Aby to nebylo tak jednoduché vběhnou tam nějací teroristé  co chtějí od fotíka nevěsty peníze. Film je to tragický obsahuje debilní vtipy a debilní dialogy jako například , když se ptají teroristy jestli je mrtvý a pak 5 minut řeší jaký je to pocit někoho zabít. V jedné pasáží začnou všechny postavy dokonce mlet o svém životě v domnění, že jich za to nechají žít (co to kurva je?). Není to ani dost akční jelikož zde není ani jedna zapamatovatelná scéna a ačkoliv trailer vypadá, že proti nim budou bojovat tak realita je taková, že vždy narazí tak na jednoho na dva a ty náhodně zabijou ani to zabití za nic nestojí . Těch 20 procent je to nejmenší hodnocení co si to zaslouží odpad by byl příliš tvrdý. ()

JohnSmith

Moc vtipné to zrovna není, i když sem tam se vtip povede. Akční to trochu je, ale mizérie. Ještě ze Duhamel je pořád sympaťák, protože Lopez je víceméně hrozná. ()