Jamie Foxx hraje dříče, co chce vlastníma rukama zařídit dobrý život svojí bystré dceři. Čištění bazénů v údolí San Fernando je ale jenom fasáda pro jeho skutečné živobytí: lov a zabíjení upírů pod křídly Mezinárodní unie lovců upírů. (Netflix)

havLord

hvlrd, když je mu 6 let a Day Shift je (i) prvni film, ktery kdy vidi, zaroven (ii) nikdy nevidel zadne upirske filmy, (iii) filmy s camey, (iv) filmy se zvraty, (v) buddy movies, (vi) akcni filmy, (vii) akcni komedie, (viii) akcni filmy s hlaskami, (ix) akcni komedie s lehce parodickymi scenami, (x) upirske filmy s herci s trvalou, (xi) rodinne feel-good happy end filmy, (xii) filmy odehravajici se v kalifornii, (xiii) prepalene netflixovske filmy trvajici 2+ hodiny: 🤩⭐⭐⭐⭐⭐... hvlrd, kdyz Day Shift je 2,578. film, ktery vidi: 💩 🤷 ⭐ ()

Praxis

Prudce zábavná výplachovka mozku s extrémně luxusní choreografií bojových scén a fajnovým Foxxem jemuž sekunduje výborně dementní Franco. Jo, to jsem dneska přesně potřeboval. A je mi u prdele hodnocení místních honičů filmových chyb a vznešených kritiků. Netflix ať se vysere na Šedivé muže nebo Rudé cosi. Tohle je přesně ta béčková paráda, co potřebujete. 75% jen za ten mizerný konec, který mohl být o dost lepší. ()

ArsenalEagle

Fajn upíří rubačka, která svižně odsejpá a s vypnutým přemýšlením i slušně baví. Overall nic extra, taková Netflix klasika, u které mě nejvíc bavil Franco. ()

slord

Keby sa John Wick stretol s upírmi vyzeralo by to asi nejako takto. Konečne Netflix spravil nejaký akčňák, pri ktorom si na tej akcii dali fakt záležať, tím od Baby Jagy je tu veru cítiť a za to som rád, má to grády, dobrú choreografiu a fajn nápady, je radosť na to pozerať. Ďalej môžem pochváliť upírsky svet, ktorý tu predstavili, používa už videné mechanizmy, no zároveň prináša aj nové veci, ktoré mi prišli celkom originálne. Jamie Foxx je ako hlavná postava celkom sympaťák a občas zo seba strieľa fajn hlášky, avšak Dave Franco, ktorý ho sprevádza má fakt nebavil, otravná a ufňukaná postava, ktorú by som najradšej prefackoval, a nakoniec ešte musím vypichnúť Snoop Dogga, ktorý si scény, v ktorých sa objavil kradol pre seba. Scenár má dosť dier, ktoré by sa mohli opraviť, no neboli také veľké, aby mi pokazili dojem z výsledného filmu. Je to fajn béčková, akčná blbina, pri ktorej sa dá celkom dobre vypnúť. 7/10 ()

Gorehound

Jamie Foxx je vo svojej úlohe výborný, akcia dynamická a efektná, slnečný vizuál tomu sekne. Nebyť digitálnych CGI efektov, dalo by sa ísť aj o hviezdičku hore, škoda, ale aj tak je to zábavný "popcornový flick", o čo asi šlo predovšetkým. ()

AffectedFace

Naprostá paráda. Parádní choreografie a kamera. Vymazlený humor s cool konverzacemi, tohle jsem přesně čekal od Bullet Trainu (co se týče akce), humor je ale na stejným levelu zábavnosti. Chvíli jsem si přál, aby z toho byl seriál, protože ta stopáž odsýpá neskutečně. Úžasně vybrané ústřední duo Jamie a Dave, tyhle dva spolu musí ještě něco natočit! Potěšil i občas potkaný teammate z Call of Duty: MW - SNOOP DOGGIE, kterej si tu střihnul parádně sedící roli Black Cowboye a s rotačákem mu to šlo fakt parádně. JJ Perry se jako začínající režisér nechal správně inspirovat tvůrcem Johna Wicka. Tím to potvrzuje i fact použité hudby při příjezdu fake Adkinse (Le Castle Vania soundtrack z JW 1). I přestože se jedná po příběhové stránce o klišé, tak jsem se královsky bavil a užil si každý kill. Z tohohle by mohla být parádní série dalších filmu, protože snímek jako rozjezd obstál neskutečně. Samozřejmě nesmím zapomenout na vynikající Gore, kde tvůrci nezapomněli i na vyřádění se na lidech (useknuté hlavy, lítající končetiny). Spoustu cameos také potěšilo - Příkladem: "You Know the Definition of Insanity?!", jasnej Vaas z Far Cry 3! Také výše zmíněný fake Adkins byl parádní. Je vidět, že scénáristé jsou fanoušci videoher, za to další bodíček navíc! Jednoduše řečeno: Je to masakr jako kráva (brutální, intenzivní, choreograficky dokonalý masterpiece) a přesně tohle potřebuju aspoň 1-2 do roka, abych uspokojil svoje psycho choutky. Čistých pět hvězd, doporučuju. ()

grogodil

Buddy chémia celkom funguje... Foxx je správny 'motherfucker Jones', ako ho mam rád... Franco je síce uvrešťaný, ale nie je otravným priveskom až takého ranku ako Chris Tucker, alebo Kevin Hart... hlášky viacmenej fungujú, alebo prinajmenšom nie sú trápne ani v najslabších momentoch, čo mi príde pri dnešných buddymovies celkom milá raritka už... no a akcia je okato digitálna síce, ale je prehľadná, choreograficky nápaditá, krvavá a echtovo zábavná a výživná. Za skromnejší peniaz je proste v tejto uvedomele priblblej, priamočiarej béčkovej jednohubke viac muziky, než boli aj moje najoptimistickejšie očakávania. J.J.Perry by očividne rád tiež medzi veľkých chlapcov a ja do hodnotenia pridám opatrne aj ten štvrtý kvalt, lebo toto bola sympatická prihláška do vyššej ligy. ()

Trevor

S prižmúrením jedného oka aj 4*, pretože prítomnosť tých zlých bielych postáv a všetkých dobrých černoškov irituje asi všetkých (aký kontrast s realitou) je to však vynahradené pomerne svižným tempom od úplného začiatku. Aj keď sa v druhej polovici filmu trochu stráca zmysluplnosť krokov postáv je to však dostatočne vykompenzované akciou a super hudbou, teda do filmu kde prím hrajú afroameričania. Letná príjemná jednohubka, ktorá v divákovi síce nezanechá dobrý dojem na dlhší čas ale na jeden letný večer vystačí aby človek po skončení zase nepreklínal že načo si ten Netflix zase pustil. ()

Chen

Takhle jsem se u "upírského" filmu nepobavil snad od dob Od soumraku do úsvitu. Je to ujeté béčko ve stylu Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic, ale to je míněno v dobrém slova smyslu. Akce je nesmírně hravá, chemie a špičkování mezi hlavními postavami funguje na výbornou, ústřední záporačka je fajn a bez ohledu na vcelku dlouhou stopáž to utíká překvapivě rychle. Akční "výplach", který splní přesně to, co slibuje. ()

M.i.k.e

ulítlá béčková šílenost, která ale ví že je ulítlou béčkovou šíleností a nehraje si na nic víc. Jamie Foxx po delší době v roli která mu sedne jako ulitá a evidentně si to užíval, akční scény povedené a je znát, že choreografii dělal někdo kdo se v tom vyzná. Hlavně souboj v hnízdě se štěkem Scotta Adkinse byl výborný. Netflix by se měl vykašlat na ty svoje jakože blockbustery, protože tam mu to moc nejde a zůstat věrný menším věcem jako tahle, protože tam naopak má velký potenciál a Day Shift je lepší než všechny ti Šedí muži nebo Red Notice...70% ()

Martin741

No, napokon  nic moc... slaboduche dost, jak chlap prisiel na to, ze cistenim bazenov harantom dobry zivot proste nezabezpeci. Lisska posobi ako chlap, tak to je aspon plus  vo filme  : 40 % ()

kombajn

Docelá zábavné osvěžení v podobě upíří akční komedie. Jo, je to popcornová kravinka, ale upřímně dost dlouho jsem nenarazil na film, kde se bylo čemu smát. ()

bourec

Neškodná zábava na sobotní podvečer. Netflix tady nešlápnul vedle. Ovšem na Snipesovic Bladea to ani trochu nemá. Příliš barevný, a moc legrace. 60%. ()

cariada

Den před tím jsem sledoval podobný film Renfild a to byla jiná liga než tohle. Tohle mě prostě nějak zvlášť nebavilo. Nemohl jsem se do toho dostat. Nepopírám že tam jsou dobrý momenty třeba useknutá mluvící hlava. Ale moc jsem se nesmál. ()

C0r0ner

Jak už tu bylo párkrát zmíněno, místy to je celkem solidní paráda, řežba i sranda, místy neskutečná debilita, jak kdyby to psali diametrálně schopnostmi odlišní scenáristé. Každopádně je to ale pořád ještě v pohodě béčková šaškárna, na kterou se dobře koukalo. 65% ()

Martrix

Bílá upírská svoloč vs černý badass taťulda a jeho kamarádi. Žádný Blade 3.0 se rozhodně nekoná. Béčkový scénář stojí na hláškách, kaskadérech a Foxxovi, ale pobavit dokáže. Rozhodně víc, než třeba Old Guard: Nesmrtelní. Nejde sice o žádný zázrak, protože scénář je opravdu hodně pitomý a tvůrci velmi nezkušení, ale (aspoň průměrných) filmů o upírech je málo, takže palec nahoru....jen houšť. Příště by to ale chtělo zkrátit a dodat zajímavějšího záporáka. ()

Juto

,,Day Shift" je krvavá, kýčovitá, akčná komédia na lov upírov s Jamiem Foxxom a Daveom Francom. Škoda, len že druhá polovica filmu sa prepadá pod váhou recyklovaného scenára. 6/10 ()

campix

Další sympaticky vypadající originální novinka ze stáje Netflixu, která končí přinejlepším jako spíše hodně průměrná žánrová záležitost. Jamie Foxx je členem speciální jednotky, která v dnešním světě loví infiltrované upíry do naší společnosti. Mohla by to být svižná akční zábava, a občas tomu tak i je. Jako celek, ale Day Shift působí hodně průměrně. Rychle kolem Vás proteče a sem tam příjemně pobaví, ale za týden si na ní ani nevzpomenete. ()

MightyHal

Po zklamání jménem Bullet Train, mi tohle napravilo chuť. Tohle je blockbuster na který chci do kina, nefalšovaná buddy komedie s hromadou góru a neskutečně skvěle zrežírovanou akcí. Jo, tohle bodlo! PS: Soundtrack je kulervoucí! ()

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

01.08.2022

Čtvrtý John Wick nabírá další hvězdu

Čtvrtý John Wick nabírá další hvězdu

01.07.2021

Obsazení čtyřky Johna Wicka nepřestává bobtnat. Mimo představitele titulního hrdiny Keanu Reevese se tak ve filmu dočkáme například i Donnieho Yena, Billa Skarsgårda či Hirojuki Sanady. A teď se k… (viac)